מערכת אבטחה אלחוטית

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.




  מצלמות אבטחה אלחוטיות

  מערכת מעקב וידאו אלחוטית נבדלת ממערכת מעקב וידאו מסורתית בכך שהמצלמות שבהן נעשה שימוש אינן מחוברות אל המערכת הראשית באמצעות חוטים. זה מעניק למשתמשים חופש רב יותר מבחינת מיקומי התקנת המצלמות.

  כמו כן, פחות צפוי כי ישימו לב למצלמות אם הן לא מגיעות עם חוטים ולכן הן הרבה יותר מתאימות לניטור ממושך שבו המצלמות נותרות חבויות. להלן מספר שאלות נפוצות שמשתמשים שואלים כאשר רוכשים או מתקינים מערכת מעקב וידאו אלחוטית.

  מצלמות אבטחה אלחוטיות

  מהו ההבדל בין מערכות חוטיות לאלחוטיות?

  ההבדל העיקרי בין השתיים הוא הנוכחות או ההעדר של חוט אשר עובר מהמצלמה אל מכשיר ההקלטה או הצפייה. מצלמות אלחוטיות משתמשות במשדרים ששולחים נתונים אל המקלט או הצג אשר מבטל את הצורך בכבל. המקלט או הצג מקבל את האותות דרך רסיבר אשר מחובר לכניסת הוידאו במכשיר ההקלטה או הצפייה.

  מהו הטווח של מערכת אבטחה אלחוטית?

  למערכת אבטחה טיפוסית יש טווח של 213 מטרים אך זה תלוי גם במספר ובסוג המחסומים הקיימים. למשדרים מסחריים יש טווח של עד 914 מטרים בתוך מבנים.

  האם אני זקוק למקלט או לצג מיוחד בשביל המערכת האלחוטית?

  לא, כל עוד המכשיר יכול להתחבר אל המקלט, הוא יכול לקבל נתונים מכל מצלמה רחוקה. זה כולל כל DVR, טלוויזיה או מצלמת וידאו ואפילו מחשבים בעלי כניסת וידאו.

  כמה זמן מצלמה יכולה להקליט?

  זה יהיה תלוי במכשיר. מכשירי DVR סטנדרטיים יכולים להקליט עד 10 שעות. מכשיר אריך נגן יכול להקליט עד 900 שעות. מכשירים עם אחסון דיגיטלי יכולים לאחסן כמות גדולה אף יותר.

  האם טלפונים ניידים מפריעים לשידור של המצלמה?

  זה יהיה תלוי בתדר שעליו הטלפון פועל. משתמשים מוכרחים לקבוע את התדר של הטלפון האלחוטי ולבחור בתדר אחר עבור מערכת האבטחה האלחוטית שלהם בכדי להימנע מבעיות. הפרעות מתרחשות כאשר שני המכשירים פועלים על אותו התדר.

  האם אני יכול לכוון את המצלמות שלי כך שיתחילו להקליט כאשר משהו זז?

  כן. מרבית היצרנים מאפשרים להגדיר את המצלמות שלהם כך שיתחילו לצלם כשהן מזהות תנועה. כמו כן, ניתן להגדיר את המצלמות כך שיקליטו לפי לוח זמנים, למשל בעשר בערב או בבוקר כאשר בעלי הבית יוצאים לעבודה.

  האם אני יכול לקבל גישה לתצלומי הוידאו שלי דרך האינטרנט?

  כן. מרבית יצרני מערכות אבטחה מספקים למשתמשים גישה מקוונת למצלמות האבטחה שלהם מכל מקום בעולם. ישנן חברות שנותנות למשתמשים סיסמה מסוימת שאיתה הם יכולים להתחבר לתוכנה ולקבל גישה למצלמות נפרדות אשר פעילות בבתיהם.

  למה אני צריך כרטיס DVR?

  כרטיס DVR הוא מכשיר שמאפשר למשתמשים להמיר את המחשבים שלהם למקלטי וידאו דיגיטליים. את הכרטיס הזה ניתן להתקין בחריץ ה- PCI של המחשב. לעתים קרובות כרטיס DVR מגיע יחד עם תוכנת אבטחה ומאפשר למשתמשים לצפות ביותר ממצלמה אחת מהאתר המצולם או ממקום מרוחק.

  5/5 - (1 vote)

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מי צריך מערכת אבטחה 8 מצלמות? מערכת אבטחה 8 מצלמות מיועדת בדרך כלל למקום גדול בו מבקשים להציב 8 מצלמות שיקלטו ויתעדו אזורים מסוימים בשטח

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון