אינטרקום לבניין משותף על תשתית קיימת

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אם הנכם גרים בבניין משותף או עובדים בבנין משותף אתם לבטח מבינים את המשמעות והחשיבות של האינטרקום.

אם אתם ילידי שנות ה80, אתם מכירים אותו בגרסאות הוותיקות שלו. מערכת אלחוטית, קווית, עם לחצנים. עליה היינו לוחצים כדי לקרוא לחברים לשחק. או כשליחים, מצלצלים כדי להביא דואר רשום או חבילות.

האינטרקום הוותיק של פעם עבר כמה וכמה גלגולים והוא כיום הפך להיות אחד האלמנטים היותר חדשניים ונוצצים בבנייני מגורים ובניינים משרדים.

שדרוג מערכת האינטרקום על בסיס תשתית קיימת, זה אפשרי

כשאנחנו מדברים על שדרוג מערכת ישנה של אינטרקום אל מערכת חדשנית ומתקדמת, אנחנו לא חולמים. מדובר על פעולה שבהחלט אפשרית, ומעלה את רמת הבטיחות של המתגוררים בבניין או העובדים בו. ובנוסף, גם מעלה את רמת איכות החיים.

אם אין לכם תשתית למערכת אינטרקום, סביר מאד להניח שלהתקין מערכת חדשה יהיה עניין מורכב יותר גם ברמה הטכנית וגם מבחינת עלויות. אך אם יש כבר תשתית קיימת, גם אם תשתית עתיקה מאד, עלות התקנת מערכת חדשה תהיה מופחתת יותר. התקנה של אינטרקום לבניין משותף על תשתית קיימת לא תיקח זמן רב היות וחלק מהמערכת כבר קיימת.

מערכת חדשנית ובעלת אופציוות טכנולוגיות גבוהות תעניק לא רק ביטחון, אם כי רושם גבוה. ולבעלי דירות, דעו כי בניין משותף שהוא מטופח וחדשני גם מעלה את ערך הנכס באופן משמעותי.

כל מערכת אינטרקום חדשנית כוללת בתוכה מצלמה, או מצלמות, לפי בחירתכם. המצלמות מסייעות לצפות באנשים המבקשים להכנס אל תוך הבניין ומסייעות בזיהוי מיידי. ישנן גם מצלמות המאפשרות ראייה איכותית ומוחלטת בחושך.

ישנה אופציה למצלמה החבויה בתוך מערכת האינטרקום, ובכך גם לא מאפשרת לאנשים לדעת שהיא אכן קיימת. וישנה אופציה למצלמה שאינה חבויה, ומראה לאנשים איך הם נראים במצלמה בצד השני.

מערכת חדשה ומתוחכמת, זה מה שאתם צריכים

מערכות אינטרקום חדשניות כוללות בתוכן מיקרופונים אלחוטיים, מצלמות, או מסכים הממוקמים גם בכל כל אחת מהדירות בבניין או מהמשרדים בבניין.

כמו כן, אפשר לחבר את המערכות החדשניות הללו גם אל הטלפונים הניידים של הדיירים. ובכך, יש אופציה גם לשלוט על המערכות מרחוק. במערכות מסוימות ישנן גם מערכות הקלטה ממש כמו במצלמות אבטחה, והגדרת שמירת ההקלטה.

נוחות ויוקרה במערכת אחת

כל האפשרויות שהוזכרו עד כה נועדו לביטחון ולתפעול המערכת באופן חדשני המתאים לכולם. בתוך כל האופציות הללו ישנה גם אופציה להעניק תגי כניסה מיוחדים שהעברתם מבטל את פעולת הקלדה של קוד, או צלצול באינטרקום עצמו עבור מי ששכח את הקוד. כמובן שהאופציה הזאת קיימת רק עבור מי נכנס קבוע אל הבניין ולא לאנשים אקראיים.

לאינטרקום חדשני יש חלק מהותי מהרושם הראשוני כאשר מסתכלים על הבניין. אינטרקום חדשני, מבריק, טכנולוגי ואיכותי המתוחזק על ידי חברה מקצועית ורצינית הוא מרשים ומעניק תחושה טובה לנכנסים אל הבניין.

כך שכאשר בחרתם בהתקנה של אינטרקום לבניין משותף על תשתית קיימת חשוב שתבחרו דגם המתאים לכם אישית לבניין, ולשם כך כמובן תצטרכו להתייעץ עם אנשי המקצוע. התאמה אישית נעשית בהתאם לטעם בעיצוב, וכמובן להתאמה טכנית לצרכי הבניין.

כדיירים ובעלי דירה בבניין, אינטרקום חדשני יעלה את מחיר הנכס היות והבניין נראה מטופח ומתוחזק. כבעלי משרדים, מומלץ אכן להשקיע בסיטואציה הזאת אם אתם מעוניינים שהלקוחות שלכם יתרשמו כבר מהצעד הראשון בדרך אל המשרד שלכם.

כך תבחרו את המערכת הנכונה ואת אנשי המקצוע המתאימים

בחירת המערכת הנכונה עבור הבניין שלכם היא לא דבר שתוכלו לעשות לבד. אף אחד או אחת מאיתנו לא נולדו אנשי טכנולוגיה המבינים בתחום, אלא אם כן אתם עובדים בתחום ואז זה כבר עניין אחר.

אם זוהי מערכת עסקית, או מערכת ביתית זה לא באמת חשוב. הדבר החשוב ביותר הוא שאנשי המקצוע ידעו איך להתאים את כל המערך אליכם. כמובן תוך התחשבות בצורכי הדיירים או המשרדים באופן אישי.

ככל שמדובר בבחירת אנשי המקצוע, כאן חשוב לבצע סקר שוק איכותי ומשמעותי. בדקו עם חברים, קולגות, משפחה או פשוט גשו אל בניינים מרשימים. לאלו בוודאות ישנה מערכת אינטרקום חדשנית. בקשו פרטים מהחברות המנהלות את הבניין. וכמובן גם המלצה על המקצועיות, על השירות, ובטח על איכות המערכות.

כיום ישנן גם פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות קבלת חוות דעת איכותיות ואותנטיות. בחלק מהפלטפורמות ישנה גם אופציה לאמת את חוות הדעת על ידי צוות מקצועי, ובכך לקבל אינדיקציה אמיתית על איכות אנשי המקצוע.

לסיכום, מערכת אינטרקום חדשנית המעניקה אופציות לביטחון היא הפיתרון שלכם. מערכת זו תעניק לכם את מלוא היכולת ליהנות מאיכות חיים גבוהה. בין אם מדובר במערכת אינטרקום מחוץ לבית, או בתוך הבית. כאשר אתם רגועים ובטוחים שיש מי ששומר עליכם, החיים פשוט מרגישים טוב יותר.

חברת אלסק מעניקה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות מכל מגזר ומכל סוג. ובכל רחבי הארץ לרבות אילת, באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון. תל אביב והמרכז, אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו לקבלת ייעוץ.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ