התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

מחפשים חברה להתקנת מצלמות אבטחה באזור אשדוד?

עברתם לבית הפרטי שתמיד חלמתם עליו, או שסוף סוף שיפצתם את המשרד כמו שרציתם כבר הרבה מאד זמן.

אתם שומעים סיפורים על פריצות, על ונדליזם, ולא באמת מאמינים, חושבים שזה אולי רק בחדשות או בסרטים. אבל האמת היא שזאת המציאות. בכל יום ויום קורים מקרים גנבה, פריצות וגם וונדליזם והיכן שאין מצלמות אבטחה באשדוד או בכל מקום אחר, יש בעיה לאתר את הפורצים והגנבים.

לכן הגיע הרגע להחליט על רכישה של מצלמת אבטחה שיעניקו לכם את הביטחון, ואת הגיבוי במקרה של פריצה או חבלה בבית, או במשרד שלכם.

מצלמת אבטחה – איזו מתאימה לכם, ומהיכן רוכשים?

מאז ומתמיד למצלמות האבטחה היתה חשיבות גבוהה בעולם. מהרגע שבו הומצאו מצלמות האבטחה, כולם ידעו שמשהו חדש ומבטיח נמצא כאן.

סוף סוף יש אפשרות להרגיש בטוחים יותר, גם כשאנחנו לא בבית. או כשאנחנו לא בבית העסק, או בלובי של הבניין. סוף סוף יש אפשרות לזהות וונדליזם, לזהות פורצים וגנבים. ולאפשר גם למשטרה לאתר פושעים במידת הצורך כמובן.

רכישה של מצלמות אבטחה באשדוד או בכל עיר שתבחרו, היא סיטואציה נפוצה. עבור מצלמות אבטחה חשוב מאד שתבחנו את אנשי המקצוע הטובים ביותר. לכן, וודאו כי החברה ממנה אתם רוכשים את המצלמות היא בעלת המקצועיות הרלוונטית, יחסי אנוש איכותיים וכמובן, מספיק נסיון וותק בהתקנת מצלמות אבטחה לבתים פרטיים, ולעסקים.

עולם האבטחה הוא עולם טכנולוגי שמתחדש מיום ליום, ולכן מצלמות אבטחה באשדוד המסופקות על ידי חברה איכותית יעניקו לכם את הביטחון המלא, המכשור החדשני ביותר, ואם תבחרו את החברה הטובה והמתאימה לכם גם את ההדרכה הנכונה והסבלנות למענה על מגוון השאלות על הציוד שאתם רוכשים.

מהן המטרות לשמן רוכשים מצלמות אבטחה לעסק או לבית

מצלמות המותקנות בתוך הבית מותקנות לרוב בחדרי הילדים, חדרי מגורים, מטבח וסלון. מצלמות המותקנות מחוץ לבית לרוב מותקנות בחניה, או בחצר הבית. ואם במקרים ספציפיים גם למרחק של רחוב מול הבית. בדרך כלל את המצלמות מתקינים בשל סיבות אלו:

 • הורים לילדים קטנים שמעוניינים במצלמות אבטחה בתוך הבית
 • אנשים מבוגרים שיש להם מטפלת או מטפל והמשפחה מעוניינת בהשגחה
 • בתי עסק המעוניינים במצלמות אבטחה במשרדים, או מחוץ למשרדים
 • בתים פרטיים המעוניינים במצלמות מחוץ לבית
 • בניינים המעוניינים במצלמות אבטחה ללובי, או לחניון / חניה

מערכת המצלמות האיכותית ביותר, איך יודעים לבחור אותה?

אחרי שהגדרתם כבר את מטרת המצלמה והחלטתם היכן לרכוש מצלמות אבטחה כעת עליכם לבחור אותה. וחשוב שתדעו מספר פרמטרים חשובים ביותר לפני שתבחרו את מצלמת האבטחה לעסק, או לבית:

 • תקציב

אין ספק שלתקציב יש תפקיד מהותי. לכל בית יש את הנקודות הרגישות שלו, וכל עסק עם השטחים המתים שלו שזקוקים למקום השגחה. ולכן, מערכת רגילה ביותר עם ארבע מצלמות יכולה להגיע לכמה אלפים, כאשר ישנן גם מצלמות אלחוטיות.

מערכות גדולות יותר עבור משרדים וחברות ובניינים הן מערוכת של 32 מצלמות, והן מתחילות בעלות של מעל 10,000 ₪. מצלמות המוגדרות כמכסות שטחים ציבוריים מחייבים את בעליהן למסור לידי רשויות החוק במידת הצורך צילומים במקרה של דרישה כזאת.

מצלמות אבטחה – שלושה דברים שהכי חשוב שתדעו 

 • צילומי אבטחה בבניינים

מצלמת אבטחה בבניין תאפשר לוועד הבניין לעקוב בצורה אדוקה אחר מה שקורה בבניין עצמו ובשטחו. כמובן שמומלץ גם שאם יש חברת אחזקה, שזו גם תעקוב אחר הנעשה. עם מצלמות אבטחה בעלות מערכת הקלטה איכותית תוכלו לאתר וונדליזם, פריצות וגניבות.

 • התמודדות עם פשיעה

מצלמות האבטחה מסייעות להתמודד עם פשיעה, אם למשל ברחוב ממול הבניין, הבית או העסק קרה פשע כלשהו מצלמת האבטחה שלכם תקלוט את זה. המצלמה תסייע למשטרה לאתר את הפושעים, והנה לכם תרומה נהדרת שלכם כוועד הבניין, בעלי העסק או בעלי הבית לסיוע במיגור הפשיעה.

 • זמן התקנה קצר, ביטחון אורך טווח

בזמן התקנה של כמה שעות תוכלו לקבל ביטחון ארוך טווח לשנים רבות ועם מערכות איכותיות.

מה לוודא עם חברת המצלמות לפני ההתקנה

החלטתם על חברה מקצועית? נהדר. וודאו שהיא אכן מספקת מצלמות אבטחה בכל הגדלים. ולכל המוסדות, הבניינים וסגנונות הבתים. ומן הסתם, גם באיזור שאתם מבקשים.

וודאו מהי האחריות שאתם מקבלים עבור מערכת המצלמות, כמה נקודות היא מכסה. מהן התקלות עליהן אתם מכוסים והאם יש צורך גם לערב גורם שלישי.

כמו כן, מומלץ שתשוחחו עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה כדי לקבל אינדיקציה, ותבקשו לראות עבודות קודמות.

אתם מפקידים את החשוב לכם ביותר בידי החברה המקצועית. את הביטחון שלכם, את הביטחון של העסק שלכם, של הבית, של הבניין. ולכן זה רק טבעי שתרצו את מלוא הביטחון הראוי, המקצועיות, האנושיות והסבלנות.

חברת אלסק מצלמות אבטחה בעלת נסיון של שנים רבות, וותק, ומקצועיות גבוהה בהתקנת מערכות אבטחה. לחברה נסיון בהתקנת מצלמות אבטחה בבתים פרטיים, מוסדות, עסקים פרטיים ובניינים. ביחד עם אלסק, אפשר להרגיש בטוחים יותר.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ