מצלמות אבטחה בקריות – להרגיש הכי בטוחים שאפשר

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  לא מעט בעלי בתים בוחרים להתקין מצלמות אבטחה לצורך מיגון הבית. מדובר באופציה חדשנית שנכנסה לעולם האבטחה בשנים האחרונות ותפסה תאוצה רבה.

  כשאתם מחפשים מצלמות אבטחה בקריות אתם לבטח מחפשים את חברת המצלמות המעניקה לכם את מלוא הביטחון. במחירים הכי הוגנים, והכי חשוב, את השירות האיכותי ביותר.

  מצלמות אבטחה איכותיות הן לא דבר של מה בכך, הן שוות את ההשקעה שאתם הולכים להשקיע בהן. והן מעניקות תמורה מלאה למטרה שלשמה התקנתם אותן. יחד עם זאת, חשוב שתדעו שיש להן מגוון של סוגים ומטרות, ויש צורך להתאימן באופן אישי.

  מצלמות אבטחה – התאימו באופן אישי את המצלמה שלכם

  כל מי שרוכש מצלמות אבטחה בקריות או בכל מקום אחר בארץ יודע. יש צורך לעשות סקר שוק איכותי, ולבדוק היטב את החברה ממנה רוכשים את המצלמות.

  הסיבה לכך היא לא כי באופן אוטומטי כולנו חושבים שהאיכויות הן גרועות, או שהולכים 'לעבוד' עלינו. אלא כי כמו כל שירות או רכישה שאנחנו שוכרים או מבצעים, כדאי שנקבל את חוות הדעת והביקורות הרלוונטיות.

  עבור התקנת מצלמת אבטחה לבית יש צורך באנשי מקצוע מן השורה הראשונה. כשאתם בוחרים את החברה שתתקין לכם את מצלמות האבטחה, חשוב שתדעו לבחור באנשי מקצוע איכותיים, מוסמכים, בעלי ידע נסיון וגם וותק. כמו כן, רצוי גם שיהיו סבלניים לשאלות מרובות היות ומדובר בתחום שלבטח תרצו לשאול עליו לא מעט שאלות.

  החברה המתקינה לכם את המצלמות, וממנה אתם גם רוכשים אותן צריכה להיות אמינה, סבלנית, והכי חשוב, סופר מקצועית וללא דופי.

  איזה מצלמות אבטחה מתאימות לכם?

  • מצלמה עם אינפרא אדום

  המצלמה עם האינפרא האדום היא מצלמה שמסייעת לאבטחה בזמן חושך מוחלט, והיא מתעדת פריצות וונדליזם בשעות שהפורצים לא ממש חושבים שעוקבים אחריהם. היא עמידה, יעילה, ומציגה צילומים גם באפלה טוטאלית.

  • מצלמה מדומה

  המצלמה המדומה, מן הסתם כשמה כן היא, מדומה. היא מרתיעה, נותנת תחושה של מצלמה אמיתית. וישנן גם מצלמות דמה המדמות חיישני תנועה, ועוקבות אחרי מי שנכנס למקום המצולם. כך שמי שבעל כוונות זדון יכול לחלוטין להבחין כי היא מצלמה אמיתית. יחד עם זאת, פושעים מנוסים, ידעו להבחין אם היא אמיתית או לא, ואת זה יש לקחת בחשבון.

  • מצלמת אבטחה קלאסית

  המצלמה הבסיסית היא מצלמה שכולם מכירים, והעלות שלה היא כמה מאות שקלים. היא מתאימה לפיקוח, לבקרה. היא אינה מרתיעה ומפחידה במיוחד והיא כן תעניק לכם מענה מתאים בזמן אמת.

  חשוב לתעד

  עובדה בסיסית שלא כולם מודעים אליה היא שחשוב לתעד את הפריצות ולא לכל מצלמת אבטחה יש יכולת לעשות זאת. מצלמות אבטחה בקריות או בכל מקום אחר בארץ שתרכשו, מחוייבות שתהיה להן מערכת הקלטה איכותית וחדשנית.

  ללא תיעוד של המעשה, די פספסנו את מטרת מצלמת האבטחה פרט להרתעה כמובן. וחשוב לקחת בחשבון שאם המצלמות שלכם גם מכסות שטחים ציבוריים, ככל שהמשטרה תדרוש מכם, תהיו מחוייבים להעביר אליה צילומים ותיעוד לצורך זיהוי וסיוע לפתרון פשעים.

  מערכות ההקלטה מותקנות באמצעות כבלים וחוטים, או באמצעות מערכות אלחוטיות. חשוב לדעת שבערכת הקווית יש איכויות שאין במערכת האלחוטית. ובמערכת האלחוטית ישנן יתרונות שאין בקווית. יחד עם זאת, אם אתם בוחרים באלחוטית, וודאו כי אין הפרעות של טלפונים ניידים המשבשים את איכויות התיעוד.

  למה מצלמות אבטחה הן בהתאמה אישית?

  מן הסתם, לא כל הבתים הם אותו הדבר ומעוצבים באותה הצורה. או בנויים באותו האופן, ולכן, התקנת מצלמות אבטחה צריכה להיות במיקומים שונים בין בית לבית.

  כאשר מגיע אליכם הביתה איש מקצוע לבדיקה היכן להתקין את המצלמה עברו איתו בבית. רק אתם תדעו מה הן הנקודות הרגישות אצלכם. העל השטחים המתים, היכן תרצו שהמצלמות יהיו בתוך הבית, והיכן תרצו שיהיו מחוץ לבית. אם אתם בוחרים במצלמות שהן מחוץ לבית, דאגו שהן תהיינה עמידות בפני שינויי מזג האוויר.

  שלושה דברים שחשוב לבדוק היטב מול מתקין המצלמות שלכם

  • הדגמות

  החלטתם על מצלמה מסוימת? נהדר! כעת דאגו לראות הדגמות. ההדגמות מעניקות לכם אינדיקציה לאיכות המצלמה. אחרי שתראו הדגמות של מספר מצלמות ותוכלו לבחון, תוכלו לשבת עם אנשי המקצוע ולבחור את הכי רלוונטית ומתאימה לכם.

  • אחריות על המוצר

  אחריות עבור מצלמות אבטחה בין אם בתוך הבית ובין אם לא בתוך הבית. היא אחריות שאינה כוללת בדרך כלל נזקים פיזיים ספציפיים. בדקו מה היא כן כוללת והאם יש צורך לערב גם גורמים אחרים לתיקונה. ישנה אחריות שהיא רק דרך החברה ממנה רכשתם את המצלמות. וישנה אחריות הדורשת גם התערבות גורם נוסף.

  • חברות יצרן ידועות

  חשוב לבדוק אילו חברות מייצרות את המצלמות. אם אלו חבורת ידועות, אין ספק שאתם תרגישו ביטחון רב יותר. רכשו את מצלמות האבטחה אך ורק מהחברות שאתם יודעים שהן הטובות ביותר.

  חברת אלסק היא חברה מקצועית המציעה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות, ולבתים פרטיים בכל רחבי הארץ. יחד עם אלסק, המתמחה כבר שנים רבות בתחום מצלמות האבטחה, תוכלו להרגיש בטוחים.

  דרג

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון