התקנת מצלמות אבטחה בעפולה

אין ספק שהגיע הזמן להתקדם. כיום, כמעט ולא מוצאים בעלי עסקים או בעלי נכסים פרטיים ללא מצלמות אבטחה. הרבה בעלי נכסים בוחרים באפשרות של מצלמות אבטח למיגון הבית או המשרד, וזוהי אפשרות איכותית במיוחד וחדשנית. איפה רוכשים, איזו מצלמה מתאימה לכם ואיך יודעים שאנחנו אכן מוגנים? הכל כאן.

התקנת מצלמות אבטחה באזור עפולה – חשוב להתמגן

כמו כל שירות או כל רכישה לפני שאנחנו רוכשים וקונים עלינו לבקש חוות דעת וביקורות. גם כשמדובר על מצלמות אבטחה בעפולה היות וכל התקנת מצלמה לעסק או לבית חייבת להיעשות על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר.

יש כאן צורך במקצועיות, באמינות, וכמובן גם בכימיה מול אנשי המקצוע היות ועליכם לקבל את מלוא ההדרכה על המצלמות שאתם מתקינים. ולבטח גם יהיו לכם שאלות בהמשך. ולכן, חשוב שיהיה צוות מקצועי סבלני ואדיב שיוכל לסייע לכם במענה לכל שאלה ושאלה.

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא אכן למצוא את החברה המקצועית והאיכותית ביותר שתעניק לכם את המצלמות המקצועיות המתאימות לכם. להבין איזו מצלמה הכי מתאימה לכם, במה הן שונות, מה הן העלויות, היתרונות והתועלת ומשם תוכלו להתקדם.

מהן סוגי המצלמות הקיימים?

מצלמת דמה

מצלמת דמה היא לא מצלמה אמיתית, אך היא משרה אווירה של מצלמה אמיתית. העלות היא מעל 100 ₪, ואם אתם מתעניינים גם באווירה יותר חזקה, ישנן גם מצלמות דמה שמסוות חיישני גילוי תנועה.

מצלמה בסיסית

המצלמה הקלאסית הבסיסית היא מצלמה שהעלות שלה היא עד 400 ₪ והיא מתאימה לבקרה ולפיקוח, היא לא נחשבת בתור מרתיעה או מפחידה. אבל היא כן תיתן לכם את המענה המתאים בעת הצורך.

מצלמת אינפרא אדום

מצלמה עם אינפרא אדום היא מצלמה שמאבטחת בזמן החושך מפני ונדליזם ופריצות. היא מציגה צילומים גם באפלה מוחלטת, היא נחשבת למאד יעילה ומאד עמידה.

איך נראית המצלמה שלכם?

אנחנו משקיעים בחזות הבית, המשרד, באסתטיקה החזותית של המבנה שבו אנחנו מעוניינים להציב מצלמות.

ולכן, כשאנחנו משקיעים גם על מצלמות אבטחה בעפולה או בכל מקום אחר בארץ, זה רק הגיוני שנרצה שגם למצלמה יהיה מראה אסתטי.

כמובן שמצלמות אבטחה הן לא פריט אופנה. יחד עם זאת, אנחנו לא רוצים שהן תבלוטנה בצורה מאסיבית או אגרסיבית מדי. ובנוסף להכל, חשוב גם שהמצלמה תבלבל קצת את מי שיש לו כוונות זדון, ולא תראה לו שהיא מצלמת אותו ישירות.

מערכות ההקלטה של מצלמות האבטחה – בלעדיהן, אין הרבה יעילות

זה די ברור ובסיסי, אבל מצלמת אבטחה ללא שום מערכת הקלטה פחות יעילה במטרה שלה. אם פורצים לכם את הבית או המשרד ואי אפשר לאחר מכן לצפות בהקלטה של המצלמה, מה בעצם עשיתם בכך שרכשתם מצלמה שהיא אינה מצלמת דמה.

בדיוק לשם כך ישנן מערכות הקלטה שמותקנות בתור חלק ממערך אבטחה אל תוך המצלמות.

המערכת מותקנת באמצעות כבלים וחוטים. ישנה מערכת אלחוטית, וישנה מערכת קווית ושתיהן מאד איכויות. חשוב לזכור שאם מדובר במערכת אלחוטית, טלפונים ניידים עלולים גם לשבש את איכות ההקלטה. בעוד שמערכת קווית היא מערכת שעמידה בפני הפרעות אלו.

מה חשוב לדעת בהתקנת מצלמה

הגעתם להחלטה הנכונה, להתקין מצלמת אבטחה לבית או לעסק. אין ספק שכל עסק בעל מצלמות אבטחה בעפולה או בכל מקום אחר בארץ, שהוא מקצועי ובעל מוניטין גבוה ידע להעניק לכם את מגוון המידע וסוגי המצלמות הרלוונטיות.

חשוב לדעת שיש לבחור באופן אישי את סוג המצלמה, ואת מטרתה. היות וכל עסק או כל בית בעל מטרה אחרת למצלמה. עלות התקנת המצלמה יכולה להתחיל מ350 ₪ ולהגיע גם מעל ל500 ₪, תלוי כמובן בפרמטרים טכניים שונים כמו האם זוהי מצלמה אחת בלבד, מה אורך הכבלים ואיזה סוג של מערך הקלטה.

עלות ממוצעת עבור התקנת מערכות הקלטה נפרדות מתחילה ב200 ₪ לערך ויכולה להגיע עד למעל 600 ₪ כולל המע"מ. היא כוללת בתוכה גם את התכנות של מערכות ההקלטה וגם את ההתאמה האישית אל המצלמה עצמה.

איך לבחור את מתקין המצלמות הטוב ביותר

כשאתם בוחרים מתקין מצלמות איכותי, חשוב לוודא שלושה פרמטרים ספציפיים:

אחריות

האחריות עבור מצלמת אבטחה לרוב לא כוללת נזק פיזי, אך היא ביטחון אמיתי ברגע שיש תקלה כלשהי. וודאו מה האחריות שלכם כוללת.

חברת יצרן איכותית

חברת יצרן ידועה ואיכותית מעניקה ביטחון במוצרים הנרכשים ממנה. רכשו מצלמות אבטחה אך ורק מחברות שאתם יודעים שאתם מכירים את המוצרים שלה.

הדגמות

כשאתם שוכרים חברה המתקינה לכם את מצלמות האבטחה, בקשו הדגמות. ההדגמות נותנות לכם אינדיקציה לאיכות המצלמות לפני הכל. לאחר מכן תוכלו לשוב ולבחון איזו מצלמה עדיפה ומתאימה לכם.

חברת אלסק היא חברה מקצועית ובעלת נסיון רב וותק. החברה מציעה לכם פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות, ולבתים פרטיים בכל רחבי הארץ. יחד עם אלסק, המתמחה כבר שנים רבות בתחום מצלמות האבטחה. תוכלו להרגיש בטוחים ורגועים שיש מי ששומר עליכם.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ