צור קשר

התקנת מצלמות אבטחה © אלסק מערכות אבטחה

שיווק והתקנה מקצועית של מערכות אבטחה מתקדמות

חברת אלסק מערכות אבטחה לבית ולעסק מספקת בין היתר שירותי יעוץ, תכנון והתקנת מערכות בית חכם, מצלמות IP, מצלמות PTZ, מצלמות נסתרות, התקנת מערכות אזעקה מתקדמות, מערכות אינטרקום חכם, ועוד!

קרא עוד אודותינו. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 0723924594

בחרתם להתקין את מערכת האבטחה בעצמכם? בין אם תרצו להתקין מצלמה בודדת או מערכת במעגל סגור מרובת מצלמות, המדריך המתומצת הבא יסייע לכם להבין מעט יותר כיצד מומלץ להתקין את המערכת, מהן אופציות ההגדרות ומה כרוך בהתקנה במושגים טכניים.

  • מתקיני מצלמות מקצועיים: מתקיני מערכות האבטחה המקצועיים שלנו יעניקו לכם את השירות המקצועי שחיפשתם. יחד, נכין תוכנית פריסת מצלמות תוך התחשבות במסגרת התקציב שתגדירו.
  • התקנת מערכות במעגל סגור: מתקיני מערכות האבטחה המקצועיים שלנו יעניקו לכם את השירות המקצועי שחיפשתם. יחד, נכין תוכנית פריסת מצלמות תוך התחשבות במסגרת התקציב שתגדירו.
  • שירות התקנות כלל ארצי: מתקיני המצלמות שלנו פרוסים ברחבי הארץ: אילת, באר שבע והדרום, אשקלון, אשדוד, ירושלים והסביבה, רחובות, חולון, בת ים, ראשון לציון, תל-אביב ורמת גן, חדרה, חיפה, טבריה והצפון.
מתקין מצלמות אבטחה - אלסק צוות התקנת מצלמות אבטחה המוביל בישראל

אתר "אלסק" מתעדכן באופן שוטף במאמרים מקצועיים בתחום מצלמות האבטחה וטמ"ס

ובכלל: מצלמות וריפוקל (digital zoom, (varifocal, עדשות מצלמות שונות, מערכות זום דיגיטלי, מצלמות רשת (IP או 'webcam'), מצלמה ממונעת (PTZ), אנליטיקה, מצלמות ענן, מצלמות אנלוגיות, מצלמות צינור, מצלמות כיפה, אנטי-ונדל, מצלמות מממוגנות ועמידות במים, AHD,זיהוי תנועה, ראיית לילה, מצלמות זעירות, מצלמה מוסלקת, מצלמות נסתרות, מצלמות מוסלקות בגלאים שונים, HDCVI, עדשות משתנות, פרוטוקולים, תקני תקשורת, 25fps,26fps,30fps,50fps,60fps,onvif,cmos, ftp,lux,mega-pixel,mpeg,mjpeg,jpeg,wdr,poe,ethernet,resolution,tilt,zoom,ccd,iris ,balun,auto-iris,exposure, כבלי קואקס (pal, מערכות הקלטה שונות (nvr,dvr,router,forwarding,port,dns,ddns,rs-232,rs-485,input,alarm input, sata,h.264,h264,compression,bandwidth,main-stream-sub-stream,rj-45 tb,h.264+,vga,hdmi,i\o,video,audio,app,hybrid ובמוצרים חדשים של החברות הטובות בעולם (avigilon,geovision,tiandy,provision,hikvision)


מחיר התקנת מצלמות אבטחה

להצעת מחיר התקנת מצלמות אבטחה, מצלמות, מכשירי הקלטה ומערכות אזעקה, אנא השאירו פרטי התקשרות בעמוד צור קשר או טלפנו למענה אנושי מהיר: 0723924594.

מחיר התקנה תלוי במשתנים רבים ביניהם:

  • אזור מגורים (מחולק לפי: אילת, באר שבע והדרום, תל אביב והמרכז, ירושלים והסביבה, חיפה והקריות, עפולה טבריה, צפון והגליל).
  • מהו הציוד הרצוי? האם תרצו לשדרג מערכת קיימת? לרכוש מערכת חדשה?
  • איזה סוג מצלמות אבטחה נחוצות לך? האם תבקש מצלמות רשת אינטרנטיות? מצלמות אנלוגיות או דיגיטליות?
  • איזה סוג מכשיר הקלטה הנך צריך?
  • האם תבקש לשלב במערכת גם ערכת אזעקה? אולי אפליקציה לנייד שתודיע לך על חדירה בכל עת ובכל מקום בעולם?
  • האם שקלת התקנת מערכת בית חכם?

כפי שודאי הבנתם, מערכות תיעוד והקלטה מורכבות ממשתנים רבים ומשלבות טכנולוגיות שונות. צרו עימנו קשר ועזרו לנו לעזור לכם. יחד נתאם ציפיות ונבנה עבורכם תוכנית אבטחה מסודרת שתבטיח את אבטחת ביתכם או עסקיכם בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על טווח התקציב שברשותכם.

התקנת מצלמות אבטחה: המלצות התקנת מצלמות אבטחה בבית או בעסק ממתקיני אלסק מערכות

כשזה מגיע לביטחון המשפחה שלך ובאי העסק שלך, אתה תמיד צריך לסמוך על תחושת הבטן שלך, אבל כדאי שתשאל את עצמך כמה שאלות קשות ושתתפקד כפרקליטו של השטן. לדוגמא, שאלה קריטית וחשובה היא לשאול את עצמך היכן לדעתך נכון להתקין את מצלמות האבטחה? שאלה נוספת העולה היא מהן נקודות החולשה בשטח שלך? שאלות נוספות שמומלץ שתשאל הן האם יש לך כניסות אחוריות ונסתרות, חלונות או דלתות שיכולת להוות גישה קלה לפורצים? האם לך או לבעלים הקודמים היו פריצות לשטח? ואם כן, היכן וכיצד בוצעו?

אתה מכיר את הנכס שלך הכי טוב

הנקודה היא, שאתה מכיר את הנכס שלך הכי טוב. לכן, אף על פי המלצותיו של מתקין מערכות אבטחה מנוסה ומקצועי, אתה מוכשר בהערכת הדרך הטובה להגן על עצמך מפני אורחים לא רצויים. בשיתוף פעולה עם המתקין, תוכלו להגות את תוכנית ההגנה הטובה ביותר.

ברגע שהחלטת על מיקומי המצלמות, אתה חייב לקבוע האם תתקין את המצלמות במקומות גלויים או מוסתרים? (גורם מרתיע אך ניתן לשבירה בקלות), או האם ההתקנה תבוצע באזורים נסתרים מעיניהם של הפורצים ו\או הונדליסטים? (ותוכל להעביר את התיעוד המוקלט לגורמי האכיפה).

תמיד אפשר להתפשר על "השיטה ההיברידית": התקנת סט מצלמות אבטחה אמיתיות בטווח שאינו נגיש לחבלה, במקביל להתקין מצלמות דמה, מהסוג שנראה אמיתי לחלוטין כמובן, סביב השטח שלך. בדרך זו, במידה והפורץ שובר את אחת ממצלמות הדמה שהותקנו, העלות יחסית נמוכה – ויהיה בידך את צילום הוידיאו של הפריצה.

התקנת מצלמות אבטחה IP אינטרנטיות

מצלמות IP

מהי מצלמת אינטרנט (המכונה גם "Webcam")?

הכל אודות התקנת מצלמות ip בבית או בעסק.

התקנת מצלמות אבטחה נסתרות בבית או בעסק

מצלמות אבטחה נסתרות

אל תסמכו על המצלמה בצורה עיוורת

הכל אודות התקנת מצלמה נסתרת בצורה נכונה וחכמה.

התקנת מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לבית

אבטח את ביתך והגן על משפחת ורכושך עוד היום. במאמר הבא, תמצא טיפים וכללי עשה – אל תעשה בסיסיים בבחירה והתקנה של מערכת מצלמות אבטחה לבית.

התקנת מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה לעסק

מתקין מצלמות אבטחה מנוסה ממליץ: אבטח והגן על בטחון ובטיחות עובדיך ורכושך. במאמר הבא, תמצא טיפים שימושיים לבחירת כמות המצלמות המומלצת להתקין עבור העסק שלך.

5 מקומות בהם מומלץ להתקין מצלמות אבטחה ביתיות

1. דלת כניסה

ההערכה היא ש-34% מכלל הפריצות לבית מתרחשות דרך דלת הכניסה הראשית לבית. לכן, מומלץ להתקין מצלמת אבטחה כמעקב על דלת הכניסה הראשית. על מנת למנוע מפורץ לחבל במצלמה, התקן אותה בגובה של קומה שנייה, או אפילו בתוך הבית וכוון אותה לעבר דלת הכניסה. אם ביתך הוא בעל קומה אחת בלבד, חשוב על להגן על המצלמה וחוטיה מפגיעות אבנים, מקלות או כלי נשק.

טיפ מתקין מצלמות ומערכות מומחה: כיום, ניתן להתקין מצלמת אבטחה מתקדמת בחור ההצצה של הדלת, כך שתוכל לראות מי דופק לפני הפתיחה. אל תהסס להתייעץ עם מתקיני מערכות האבטחה המומחים שלנו.

2. דלת אחורית

22% נוספים מהפריצות לבתים מתרחשות דרך הדלת האחורית. לכן, מומלץ למקם מצלמה למעקב אחרי הגישה האחורית לבית. כמו כן, במידה וקיימת גישה צדדית לבית, היא נחשבת כמו הדלת האחוריות מבחינה סטטיסטית. בשורה התחתונה, התקן מצלמה על כל דלת כניסה לשטח. שוב, השתדל לעשות מאמץ להתקין את המצלמה הרחק מידיי הפורצים תוך שאתה עושה הכל על מנת להגן עליה מחפצים כמו אבנים, מקלות או כל דבר שהפורץ ינסה להשתמש בו על מנת לחבל במצלמה.

טיפ מתקין מצלמות ומערכות מומחה: התקן מצלמה שהיא גם חסינת מים ומצוידת בראיית לילה. ההמלצה היא להתקין מצלמת כיפה של אחת החברות המובילות בשוק – מומלץ להתייעץ עם המומחים.

3. חלונות שאינם פונים לרחוב

פורצים לרוב נכנסים לבית על ידי שבירת חלון אחורי – חלון שאינו פונה בגישה ישירה לצד הרחוב. בכך, הם מפחיתים את הסיכוי להיתפס כאשר הם מבצעים את הפריצה . השתמש בזה כנגדם והתקן מצלמה בכל איזור בבית שלא ניתן לראותו מהרחוב.

טיפ מתקין מצלמות ומערכות מומחה: האופציה הכי טובה בנושא היא להתקין מצלמה אלחוטית המקנה לבעלים את יכולת השליטה עליה מרחוק, כזו שניתן להפעיל על ידי מכשיר סלולרי או טאבלט.

4. חצר אחורית/שער צידי

פושעים אוהבים חצר אחורית טובה, מאחר ולרוב יש בה מדשאה והיא שופעת בציוד לטיפוח החצר וצעצועי ילדים. התקן מצלמה עם חיישן תנועה,זרקור וראיית לילה על מנת להגן על ביתך והחפצים בו. במידה והחצר האחורית מגודרת, ודא שלמצלמה שברשותך זווית צילום לשער (או התקן מצלמה נוספת).

טיפ מתקין מצלמות אבטחה מומחה: התקן מצלמות במקום גלוי לעין. לרוב, די בפורץ להבחין במצלמות האבטחה על מנת לגרום לו להחליט לוותר ולנסות את מזלו בבית אחר. לקבלת הצעות מחיר, פנה לאחד מבעלי המקצוע באתרנו.

5. מדרגות גישה למרתף

למרתפים רבים יש חלונות/דלתות, או לפחות חלון קטן אך גדול מספיק שניתן לזחול דרכו. מקם מצלמה שמכוונת למדרגות המובילות מהמרתף לתוך ביתך על מנת להקליט פורצים המנסים להתגנב בדרך תת קרקעית אל ביתך.

טיפ מתקין מצלמות אבטחה מומחה: כאשר מדברים על אבטחת המרתף, מומלץ להתקין גלאי תנועה בנוסף למצלמה בעלת יכולת ראיית לילה. לא מעט מספקי מערכות האבטחה מציעים מצלמות בעלות חיישן תנועה ואינפרא אדום. פנה לבעלי המקצוע לייעוץ מקצועי וניתוח מפורט יותר.

ההערכה היא ש-34% מכלל הפריצות לבית מתרחשות דרך דלת הכניסה הראשית

מערכות CCTV ומתקיני מצלמות אבטחה – טלוויזיה במעגל סגור

צוות אלסק מערכות אבטחה מפעיל מתקין מקצועי מבית אך עובד בשיתוף פעולה מקביל עם מתקיני טלוויזיה במעגל סגור מוסמכים המציעים מערכות מעקב ושירות התקנה מקצועי למצלמות ומערכות אבטחה בכל הארץ לרבות: אילת, דרום, צפון ירושלים והסביבה, תל אביב והמרכז.

התקנת מצלמות אבטחה אינה דבר של מה בכך – יש לשקול משתנים רבים תוך לקיחת מסגרות תקציב בחשבון. בהצלחה.

להצעות מחיר ויעוץ מקצועי, פנו אלינו – המקצוענים באבטחה.

כתבות מומלצות

התקנת מערכות אבטחה בירושלים

בין אם ברצונכם להגן על רכושכם מפני פורצים או להגן על בני ביתכם, לקוחותיכם ומבקרי המוסדות שלכם מפני מפגעים, צוות אלסק מערכות אבטחה הוא הבחירה הנכונה. אנו מספקים שירות התקנת מערכות אבטחה ואזעקה בכל הארץ ובירושלים בפרט.

התקנת מערכות אבטחה במרכז

צוות אלסק מעניק שירותי: יעוץ מקצועי על סוג המצלמות הרצוי, יעוץ מקצועי על מיקום המצלמות המומלץ, חיבורי רכיבי אבטחה, הכנת תשתיות אבטחה, הסתרת כבילה בקירות, עליית גג וצנרות, תכנות והגדרת מערכות, אחריות על המוצרים ו\או ההתקנה.

התקנת מערכות אבטחה בחיפה

תושבי חיפה והסביבה ישמחו לדעת שאנו לא מקפחים אותם כשזה נוגע לאבטחה חייהם ורכושם. פנו אלינו, המקצוענים לאבטחה ותהנו מיעוץ מקצועי ואדיב ומהצעת מחיר לכל כיס.

התקנת מערכות אבטחה בדרום

אנו מספקים שירות התקנת מערכות אבטחה באזור הדרום לרבות באר שבע – נווה המדבר התוסס של ישראל. תושבי באר שבע והסביבה ישמחו לדעת שניסיוננו הרב מבטיח לכם שירות מקצועי ואדיב.

התקנת מערכות אבטחה בצפון

צוות אלסק מערכות אבטחה מספק שירות בצפון, לרבות חיפה והסביבה, ומתמחה בפתרונות אבטחה מקצועיות, לרבות מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, גלאי נפח ועוד. אנו שמחים לעזור להעניק לתושבי צפון הארץ את השקט הנפשי המגיע להם.

התקנת מערכות אבטחה באילת

צוות אלסק מערכות אבטחה מספק שירות באילת ומתמחה בפתרונות אבטחה מקצועיות, לרבות מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, גלאי נפח ועוד. אנו שמחים על בחירתם של האילתים בנו להעניק להם ראש שקט.

צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית

טל': 0723924594

התקנת מצלמות אבטחה 4.42/5 (88.42%) 38 votes
שינוי גודל גופנים