אינטרקום עם מסך – כל מה שחשוב לדעת עליו

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

החדשנות הטכנולוגית לא איחרה לבוא והגיעה גם אל עולמות האינטרקום. כך נולד אינטרקום עם מסך שהצליח להביא ליתרונות רבים לבתים פרטיים, בנייני מגורים וגם בנייני משרדים.

למעשה, כל מי שהתקין אינטרקום עם מסך, לא חוזר חזרה לאינטרקום בגרסאות הקודמות.

זה מראה על טכנולוגיה איכותית שמאפשרת לנו להתקדם גם בדברים הקטנים בחיים. מי היה מאמין שאינטרקום ישנה לנו את החיים?

מה היתרונות של אינטרקום ואיך בוחרים את המתאים לנו?

שילוב של אינטרקום יחד עם מסך הוא שילוב מאד יעיל והוא מוכיח את עצמו בעניין הזה במגוון של הזדמנויות. עיקר היתרונות של האינטרקום מהסוג הזה הם:

 • אינטרקום בעל מסך משתלב באופן נהדר במערכות אבטחה נרחבות שאינן כוללות אך ורק אינטרקום.
 • מתאים לבית פרטי, למשרדים, ולבנייני מגורים. כאשר מותקן בבית פרטי, מומלץ לשלב עם קודן.
 • קל להתקנה, אפשר להפעיל אותו ללא שום רקע טכני. מתאים לכל הגילאים, ידידותי לתפעול.
 • אפשר לראות את מי להכניס ואת מי לא, ובכך יש בקרה ופיקוח על העוברים ושבים בין אם במשרד ובין אם בבית.

איך לבחור את האינטרקום המתאים לכם?

את האינטרקום המתאים לכם תוכלו לבחור על סמך אופי השימוש. אינטרקום עם מסך מתאים לכל סיטואציה, יחד עם זאת אפשר לבחור אם לשלב עם מערכת אבטחה כלשהי או להשאיר אותו בנפרד. והאם אתם חיים בבניין מגורים, האם האינטרקום הוא עבור בניין משרדים או בית פרטי.

בבית פרטי למשל מקובל אינטרקום מקודד בקודן. בבתי עסק ומשרדים האינטרקום הוא עם קורא ברקוד, או כרטיס עובד. ובבניינים אפשר בהחלט להתקין גם אינטרקום בעל מסך מצלמה.

הדרך שבה אתם פותחים את דלת הכניסה מן הסתם משפיעה גם על דגם האינטרקום שיותקן אצלכם.

ההבדל בין אינטרקום למשרד, לבין אינטרקום לבית

באופן מאד טבעי והגיוני מסך טלויזיה הופך את האינטרקום למערכת מאד משוכללת ומשודרגת. האינטרקום במקור נולד אך ורק כדי להעביר צלילים וקול, אך המסך משדרג אותו. וגם מעביר תמונה ויזואלית בזמן אמת לגבי מי שעומד מאחורי הדלת.

הוא מושלם כדי למנוע מגורמים לא רצויים להכנס בפתח הדלת. מצמצם סיכונים לגניבות ולפריצות ומעניק ביטחון אישי רב.

הטכנולוגיה של המסכים באינטרקום המעבירים ברזולוציה ברורה ואיכותית את תמונת המסך מאפשרת ליהנות מאיכות חיים אחרת. ולכן, האינטרקום עם המסך משולב לא מעט עם מערכות אבטחה נרחבות יותר.

 • אינטרקום למשרד

אינטרקום משולב מסך עבור המשרד משנה את התפקוד של האינטרקום ומשנה אותו משמעותית. מדובר מן הסתם באינטרקום שהשימוש בו הוא הרבה יותר תכוף, עם יותר תנועה. מומלץ לוודא שאכן האינטרקום הזה הוא ידידותי למשתמש וקל לתפעול היות והרבה גורמים יתפעלו אותו .

עם המסך אפשר להשתמש באינטרקום בתור מערכת תקשורת בסיסית להעברת הקול או השליטה ביציאה ובכניסה. אך אפשר ליהנות גם מאפשרויות צפייה חכמות.

 • אינטרקום לבית

כשמדובר באינטרקום לבית הסיפור קצת יותר שונה. כאן חשוב שהביטחון האישי יהיה בראש ובראשונה כמובן. מומלץ שיחד עם המסך על החלק החיצוני של האינטרקום נתקין עדשה איכותית המגיעה לרזולוציה מדויקת. מרכיבי האינפרא האדום יפעלו לאורך כל שעות היום ובטח לבטח גם בשעות החושך המוחלטות.

ובטח כאשר מדבור באנשים צעירים או ילדים הנמצאים לבד בבית. יחד עם זאת, גם כאן, מומלץ לוודא שאכן ההפעלה היא ידידותית לכל אחד ואחת וקל להבין כיצד לתפעל את המערכת.

אינטרקום למען הביטחון האישי, בכל מקום

אין כמעט מקום בעולם שבו לא חוששים מפתיחת דלת הבניין, דלת המשרד או דלת הבית למי שאנחנו לא מכירים. הפשע קיים בכל מקום. ואם בעבר היה נדמה לנו שאנשים באמת ישנו עם דלתות פתוחות הרי שלא כך הדבר. בבתים בהם חיים אנשים מבוגרים, ילדים, וגם אנשים בגילאים שאינם מוגדרים כקשישים או כילדים מומלץ שתמיד יהיה מקדם ביטחון לאיכות חיים.

כאשר אנחנו בוחרים להתקין אינטרקום למען הביטחון האישי, מן הסתם רצוי שנעשה זאת כאשר האינטרקום הוא עם מסך.

הפיקוח והביקורת על מי שנמצא מעבר לדלת הרבה יותר איכותית מלהציץ בעינית. במקרה זה, מומלץ שיהיה האינטרקום גם ידידותי למשתמש, וגם איכותי ברמה בטיחותית.

כמו בכל מכשיר שאנחנו מתקינים בין אם בבית ובין אם במשרד, מומלץ שהדבר יעשה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר. להתקנת מסך אינטרקום באופן מקצועי יש השלכה ברורה ובטיחותית.

את ההתקנה המקצועית אפשר לבצע מול החברה דרכה אתם רוכשים את האינטרקום. כאשר אתם רוכשים את האינטרקום עם המסך, וודאו שאכן ההתקנה כוללת גם פאנל ברזל שהוא מוגן במים, קודן ומצלמה הרואה גם בלילה. תוכלו גם לשפר את מערך האבטחה הכללי של הבית או המשרד באמצעות פיצ'רים נוספים עליהם בוודאות תדע החברה המקצועית אותה בחרתם.

כך תבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר

בחירת אנשי מקצוע מאז ומתמיד היתה דילמה גדולה. ממש כמו שופינג למתנה איכותית ויוקרתית היינו רוצים לדעת שאנחנו רוכשים את המוצר הטוב ביותר.

אותו הדבר בבחירת אנשי מקצוע. הסתמכו על המלצות וחוות דעת של חברים ומכרים. ואם אתם רואים אינטרקום שאתם מתעניינים בו התעניינו בבניין, או בבית שבו ראיתם אותו מותקן. שוחחו עם לקוחות קודמים, שוחחו עם לקוחות הווה ובקשו אף לראות עבודות קודמות.

כי בראש ובראשונה, זה הביטחון שלכם.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ