מצלמות אבטחה בבאר שבע – להרגיש הכי בטוחים

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  הפשע הוא ה"מקצוע" העתיק ביותר, והוא קיים בעולם במגוון של מקומות. פריצות לבתים, בניינים ורכבים הוא לא עניין שיש להקל בו ראש. יש תקופות שבהן יש גלי פריצות נרחבים יותר, ויש תקופות שפחות.

  כולנו, בין אם אנחנו בתוך הבית. במשרד, בעסק שלנו, או במוסד או בארגון בו אנחנו עובדים רוצים לדעת שאנחנו מוגנים ובטוחים. ולכן התקנה של אמצעי בטיחות המסייע לנו להרגיש תחושת ביטחון בהחלט יחולל פלאים.

  העובדה שישנן תקופות שבהן יש פחות פריצות או וונדליזם לא אומרת שאנחנו צריכים להקל ראש. התקנה של מצלמות אבטחה בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ היא לגיטימית, וחשובה מאד לביטחון שלכם. ומיד תבינו גם למה.

  מצלמות אבטחה – חשוב שיהיה לכם מקום בטוח

  לא אחת קורה לאנשים שיוצאים לחופשות, שביתם נפרץ. או החלק החיצוני בביתם הפרטי הושחת. עובדים המגיעים בבקרים למשרד ומגלים שכל הציוד הטכנולוגי נגנב, המחשבים נעלמו ובעיקר, חוסר האונים שלכם שלא היתה לכם מצלמת אבטחה שתיעדה את הגנבים, על מנת שתוכלו או להשיב את הציוד שלכם, או לפחות לקבל עליו את הפיצוי הראוי והמקסימלי.

  אחת הסיבות שרוב בעלי הנכסים, הדירות, המשרדים והארגונים מתקינים מצלמות אבטחה בבאר שבע או בכל איזור אחר בארץ, היא הסיבה הזו. חייב שיהיה תיעוד.

  כאשר אתם בוחרים לבצע התקנה של מצלמת אבטחה לבית או לעסק, עשו זאת אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר. מצלמות אבטחה הן לא דבר של מה בכך, וזהו מוצר שיש לבחור בקפידה, ולהתקין אצל אנשי מקצוע המתמחים בתחום.

  קחו גם בחשבון, שאם מצלמת האבטחה שלכם משקיפה על חלקים ציבוריים, במקרה של פשעים תצטרכו לתת צילומים למשטרה ככל שתדרוש זאת.

  מצלמות אבטחה – מהן הסיבות העיקריות להתקנתן?

  עולם מצלמות האבטחה החדשני הוא אחד הדברים הטובים שקרו בעידן הטכנולוגי, היות וגם הן נכנסו ללופ חדשני ואיכותי. הסיבות העיקריות בגינן מתקינים מצלמות אבטחה בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ, הן לרוב:

  • צפייה בילדים כאשר המטפלת או המטפל עמם בבית
  • צפייה בהורים מבוגרים כאשר המטפלים עמם בבית
  • מצלמות שהן לצורך אבטחה פנימית ולצורך תיעוד פריצות
  • מצלמת אבטחה חיצונית לצורך תיעוד פריצות או וונדליזם
  • מצלמות במשרדים לצורך פיקוח ובקרה על צוותי עובדים

  מצלמות אבטחה בדרך כלל מתקינים בתוך הבית במרחב ביתי בתוך חדרי הילדים, חדרי מגורים, המטבח והסלון. במקרים קיצוניים מתקינים גם בכל חדר בבית, אך אלו סיטואציות שיותר מערבות את הרווחה.

  מחוץ לבית מותקנות מצלמות האבטחה בחניה, בחניון בניינים, בכניסה לבית, ובחצר.

  איך לבחור את התקנת המצלמה באופן היעיל ביותר?

  את ההתאמה להתקנת המצלמה יש לבחור על סמך מספר פרמטרים ברורים:

  • איפה מתקינים

  אם אתם מתקינים את המצלמה בתוך הבית, ומטרתה היא נסתרת, דאגו שזו תהיה מצלמה נסתרת מן הסתם. אם המצלמה מותקנת מחוץ לבית למיקום כמובן יש גם חשיבות, ויש לקחת בחשבון עמידות בפני שינויי אקלים קיצוניים וצילומי לילה.

  • זמני רצף של הקלטה

  אם המצלמה מצלמת 24/7 יש לוודא זמן הקלטה רצוף. אם המצלמה מיועדת לכמה שעות בלבד, כמו במשרדים לדוגמא, וודאו זאת.

  • חומרים מתועדים

  גישה לחומרים המתועדים של המצלמה היא פרמטר חשוב, כדאי שתהיה לכם גישה מיידית במקרה של פריצה או מקרים פליליים אחרים, כמו כן, יש לוודא הגדרת גישה למורשים בלבד.

  • אחריות המצלמות

  כשאתם רוכשים מצלמות אבטחה חשוב לוודא מהי האחריות, לכמה זמן היא בתוקף, מה היא כוללת בתוכה. והאם יש צורך גם לערב גורמים חיצוניים בטיפול בתקלות.

  מצלמות אבטחה – שאלות ותשובות

  • מדוע חשוב להתקין בבניינים מצלמות אבטחה?

  מצלמות אבטחה בבניין יעניקו תחושה לדיירים שיש על מי לסמוך, הם בטוחים, יש תיעוד לדברים ובנוסף גם לוועד. לוועד, או לחברה המנהלת את הבניין לעקוב אחר דברים הנעשים בשטח המשותף בבניין. וונדליזם, חניות שלא כחוק, מעקב אחר תחזוקת הבניין ועוד, כל אלו יתועדו על ידי המצלמות. ורצוי שבאיכות גבוהה.

  • כיצד מצלמת אבטחה מסייעת למגר פשיעה?

  אין ספק שמצלמת אבטחה היא לא כלי נשק, ולא חוקר משטרתי. אך היא הדבר היחיד שדרכו אפשר לתעד, ולצפות, ולנסות לזהות ולמצוא את הפושעים. היא כן גורמת להרתעה, ולכן היא יכולה בהחלט לסייע בעניין זה. בנוסף לתיעוד כמובן.

  • כמה זמן לוקח להתקין מצלמת אבטחה?

  זמן התקנת מצלמת אבטחה יכול לקחת בין שעתיים לחמש שעות. זה תלוי בכמות המצלמות, בסוג המצלמות, בסוג אבטחת הבית, העסק או הארגון. ובכלל, בגודל הבית, העסק או הארגון. ככל שמדובר בהתקנה של מצלמות אבטחה מומלץ להתאזר בסבלנות רבה. מחוץ לו, או במשרד או העסק בו התקנתם את מצלמות האבטחה החדשניות שרכשתם.

  חברת מצלמות אבטחה אלסק מציעה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות בכל הגדלים. מוסדות ממשלתיים ומוסדות פרטיים בכל רחבי הארץ. לרבות אילת, באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון, תל אביב והמרכז, אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו, איתנו אתם לגמרי בטוחים.

  דרג

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון