מתקין מצלמות אבטחה בלוד – כל מה שאתם צריכים לדעת

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

מתקין מצלמות אבטחה בלוד

אנחנו יודעים מה אתם מרגישים. אם אתם גרים בבניין ומישהו גנב לכם את הרכב מתחת לעיניים, או פרץ לרכב. או אם חוויתם וונדליזם מתחת לביתכם ואין לכם מצלמות אבטחה אתם לבטח מתחרטים על כך.

אתם צודקים, ותחושת החרטה שלכם מוצדקת לחלוטין. לא אחת אנחנו חווים סיטואציות וחושבים לעצמנו 'מה היה קורה אם'. וזו אחת הסיטואציות הקלאסיות המעידות על כך.

התקנת מצלמת אבטחה מסייעת לנו, כאנשים פרטיים. ממש כפי שהיא מסייעת לחנויות לאתר שודדים או מפגעים וונדליסטיים. לכן חשוב לקחת בחשבון את ההשקעה, וגם אם היא הולכת לעלות לנו לא מעט כסף. או גם אם היא הולכת לקחת לנו זמן רב, היא משתלמת.

מצלמת אבטחה לעסק או לבית היא משהו שכיח ונפוץ. אם אתם בוחרים לבצע התקנה של מצלמת אבטחה מומלץ לעשות זאת אצל המתקינים המומלצים ביותר. וודאו כי המתקינים שלכם בעלי הנסיון הוותק והמוניטין המקצועי ביותר.

עם כל יום שבו רמת הפשיעה עולה בארץ, המשטרה מתקשה לטפל בפניות הרבות. ולכן, אם יש לכם מצלמת אבטחה איכותית היא תסייע לכם בטיפול בבעיה מול המשטרה. מתקינים מקצועיים יוכלו להמליץ לכם על מצלמות האבטחה הטובות ביותר והמותאמות לבית, או לעסק שלכם.

מתקין מצלמות אבטחה בלוד – למי מתאים להתקין?

עולם מצלמות האבטחה מתחדש מיום ליום באופן מאד דינמי. מצלמות אבטחה אלסק מתעדכנים באופן רציף בכל החידושים הרלוונטיים. זאת על מנת לספק לכם את המכשור וההדרכות המקצועיים ביותר.

יחד עם זאת, חשוב להבין למי מתאים להתקין מצלמות אבטחה. והיכן מוצאים מתקין מצלמות אבטחה בלוד מקצועי.

מצלמות אבטחה לבית או לעסק מתאימות למספר סיטואציות

 • הורים לילדים המעוניינים לצפות בילדים בזמן שהם בבית.
 • הורים לילדים קטנים המשאירים את הילדים עם מטפל או מטפלת.
 • ילדים להורים מבוגרים הנשארים עם מטפל או מטפלת לבד מעוניינים לפקח על הטיפול בהם.

את המצלמות לרוב מתקינים במרחב הביתי כמו חדרי הילדים, חדרי המגורים, הסלון והמטבח. ישנם מקרים קיצוניים שבהם המצלמות מותקנות גם בכל חדר וחדר בבית. אך אלו מקרים שבהם הרווחה מעורבת לרוב. כך או כך, חשוב שתתאימו את התקנת המצלמות והמיקומים במקומות שרוב בני המשפחה נמצאים בהם במהלך היום.

מצלמות אבטחה – כך תבחרו את מטרת המצלמה שלכם

את בחירת מצלמות האבטחה אפשר לחלק לפרמטרים שונים על מנת לקבל את האינדיקציה למצלמה הטובה ביותר. כאמור, לכל מצלמת אבטחה מטרה שונה על כן צריך לבחון את התאמתה. תבחנו את התאמתה על ידי שתשאלו את עצמכם את השאלות הללו:

איפה תותקן המצלמה

האם המצלמה תותקן בתוך הבית, בחלק החיצוני של הבית? למיקום יש חשיבות. אם המצלמה תותקן מחוץ לבית יש לקחת בחשבון צילום לילה.

בדקו זמן הקלטה ברצף

אם המצלמה צריכה לצלם 24 שעות ביממה, בדקו את זמן ההקלטה הרצוף. אם היא מיועדת ל8 שעות, כאמור, יום עבודה, בדקו זאת גם. לפרט הזה יש חשיבות רבה.

היכן נשמרים נתוני המצלמה

הגישה לחומרים למצלמה היא חשובה מאד. לכן חשוב שתהיה לכם גישה מיידית לחומרים. חלילה במקרה של פריצה או מקרים פליליים קשים יותר, גישה מיידית מביאה לתוצאות חשובות. כמו כן, בדקו האם הגדרת הגישה היא למורשים ספציפיים בלבד.

אחריות

מה כוללת האחריות למצלמה, ולכמה זמן היא בתוקף? זהו פרט מאד חשוב שיש לשים לב אליו.

איך תבחרו את מערכת המצלמות הטובה ביותר?

לאחר שהגדרתם והבנתם מה היא מטרתה של מצלמת אבטחה בביתכם או בבית העסק, כעת יש לבחור אותה. בחירת המערכת הטובה ביותר תלויה בכמה נקודות חשובות.

היות ולכל בית יש את הצרכים שלו, ולכל עסק יש את הנקודות הרגישות שלו זה הזמן לחשוב על תקציב. מערכת שהינה סטנדרטית ובה כארבע מצלמות עלותה עד 4,500 ₪. ישנן גם מצלמות שהינן אלחוטיות, דבר שיסווה את החוטים בבית או בעסק מן הסתם.

מערכת מצלמות של 32 מצלמות מתחילה בסך של 12 אלף ₪, והלאה. מצלמות המכסות שטח ציבורי יחייבו את בעלי המצלמה למסור צילומים למשטרה במידת הצורך. מצלמות המצלמות שטח פרטי לא ידרשו ביותר מדי פרטים. מה שאתם תעשו עם הצילומים ומטרת המצלמה הם עניינכם בלבד.

מצלמות אבטחה – שאלות ותשובות

למה מומלץ להתקין מצלמות אבטחה בבניין?

מצלמות אבטחה בבניין מאפשרת לוועד הבית לעקוב אחר הנעשה בשטח המשותף. במידה וישנו וונדליזם, חניות שאינן חוקיות, או גם פיקוח ומעקב על מערך הנקיון והניהול של הבניין. כך או כך, זה טוב שישנן מצלמות אבטחה בשטח ציבורי.

האם מצלמת אבטחה היא האמצעי הבטוח ביותר להתמודד עם פשיעה?

כמובן שעל מנת להתמודד עם פשיעה יש להוסיף אלמנטים נוספים של מערכות אבטחה. אך מצלמת אבטחה אשר תותקן על ידי מתקין מצלמות אבטחה בלוד או בכל מקום אחרי יעילה להרתעה. כאשר רואים שישנה מצלמת אבטחה במקום גורם עברייני לא יראה לנכון לבצע פשעים באיזור, היות והם חוששים מתיעוד.

תוך כמה זמן מתבצעת התקנת מצלמת אבטחה?

זמן ההתקנה יכול לקחת שעתיים, ויכול גם לקחת עד חמש שעות. הכל תלוי כמובן בכמות המצלמות ובסוג המערכת שבחרתם. האם לבית עסק קטן, גדול, או בית. במקרים שכאלה מומלץ להתאזר בסבלנות יתרה. מדובר במערכות שהולכות לשנות לכם את החיים לטובה.

חברת מצלמות אבטחה אלסק מציעה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות בכל הגדלים, מוסדות ממשלתיים ומוסדות פרטיים בכל רחבי הארץ לרבות אילת, באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון, תל אביב והמרכז, אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו, איתנו אתם לגמרי בטוחים.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ