התקנת אינטרקום לדירה – עידן חדש

לבטח כשאתם חושבים על המילה 'אינטרקום' הדבר היחיד שעולה לכם בראש הוא המכשיר הישן של פעם. בו יש מספר כפתורים, שפופרת כמו של טלפון, אליו מחובר בחוטים מכשיר פלטה עם לחצנים בתחתית הבניין.

מכשיר שהחל כאמצעי אבטחה משלים, או פשוט כאלמנט המאפשר לבני המשפחה לשוחח אחד עם השניה כאשר אחד נמצא מחוץ לבית והשני בבית. הפך למעשה למוצר דקורציה אפקטיבי וחדשני בבתים פרטיים, בבניינים וגם במשרדים ומוסדות.

ההתקנה של אינטרקום לדירה הופכת את החיים לקלים יותר, ומיד תגלו גם איך עושים זאת בקלות. יחד עם אנשי המקצוע הטובים בתחום כמובן.

אינטרקום, החבר הכי טוב שלכם בבית

לא תמיד אנחנו חושבים על המוצרים המאפשרים לנו חיים קלים יותר ביומיום. אינטרקום, הפך את החיים שלנו להרבה יותר קלים. התקנת אינטרקום לדירה היא צעד איכותי שמשנה לכם את החיים ברמה הבטיחותית.

אבל רגע לפני שאנחנו כבר הולכים לרכוש את מערכת האינטרקום החדשנית ביותר עבור הבית בו אנו מתגוררים, בואו נכיר אותו קצת.

האינטרקום, שמו הקלאסי והעתיק הוא 'מקשר פנים'. המכשיר דומה למכשיר הטלפון, יש לו קו תקשורת חוטי נכון להקמתו לפחות. והוא למעשה משמש כמקשר בין חדרים, וחלקים שונים בבניין מגורים או בניין משרדים.

השימוש הידוע של האינטרקום הוא שיחה לצורך בירור האנשים הנמצאים בצד השני של הדלת. או בכניסה לבניין. במשרדים, האינטרקום גם משמש בתור תקשורת בין חדר לחדר בין העובדים והצוותים.

בעידן הטכנולוגי החדשני של היום, ישנן מערכות אינטרקום חדשניות ומשוכללות עם קודנים, מסכים, בתקשורת WIFI, ועוד.

התקנת האינטרקום, במה היא כרוכה?

בראש ובראשונה, האינטרקום מעניק לנו ביטחון ואפשרות לשמור על עצמנו מפני מי שבצד השני. כך שאנחנו יכולים להחליט האם לפתוח את דלת הבית, או את דלת הכניסה לבניין.

המערכת הבסיסית של האינטרקום היא למעשה שפופרת דיבור או ספיקר בצד המפקח. הבית או הדירה. בעוד שמחוץ לבית או לדירה ישנו מערך טכנולוגי הכולל בתוכו גם מקרופון וגם קודן לבית במידת הצורך.

מאז אותה מערכת בסיסית התקנת אינטרקום לדירה השתכללה והשתדרגה, וישנם עוד כמה סוגים עיקריים:

 • אינטרקום בסיסי

האינטרקום הבסיסי הוא האינטרקום שיש לו מערכת פשוטה של טלפון, לחצן לפתיחה וחיוג ללא קודנים.

 • אינטרקום בעל קודן

התקנת אינטרקום בעל קודן דלת היא התקנה המתאימה לבנייני מגורים או משרדים שבהם אין יכולת לחווט את הבניין כולו.

 • קודן אנטי ונדלי

אינטרקום בעל קודן אנטי ונדלי הוא עמיד בפני וונדליזם, ובפני פגעי מזג אוויר. הוא עשוי מתכת, לא פלסטיק. אינו מחליד ומספק מענה גם לאחר חבטות קשות או פגעי טבע.

 • קודן עם צ'יפ או מפתח

אינטרקום בעל קודן המפתח או צ'יפ המופעל באמצעות תדר רדיו המקשר בין הצ'יפ או הקודן מאפשר כניסה מיידית.

 • אינטרקום עם מסך מצלמה

מערכות אינטרקום עם מצלמה הן מערכות שמותקנות גם על פאנל חיצוני של דלת בניין, או של קירות. צמוד אל מערכות אלו ישנה מערכת חדשנית הכוללת גם מסך מצלמה, וגם קודן.

 • מערת על בסיס IP

זו מערכת שמבוססת אך ורק על WIFI ועל האינטרנט. ניתן להפעיל אותה גם באמצעות  מכשירי סמארטפון או מכשירים ניידים אחרים. מתאימה לכל מי ששולט בתחום היטב.

 • מערכת ביומטרית

זו מערכת בעלת דור מתקדם של מערכת אינטקום. בנוסף לאלמנטים הרגילים החדשניים, היא בעלת תוכנות לזיהוי, תוכנות לפתיחת הדלת על פי טבעת אצבעות ועוד.

אילו עוד אופציות קיימות?

כאשר מדובר על שימוש בשער ביתי, לא מדובר במערכת אינטרקום סבוכה מדי. יש צלצול, יש מענה, פותחים את השער או הכניסה. אבל ישנם בתים או בניינים שלא מספיקה בהם מערכת קלאסית כמו פעם. אלא הם זקוקים למערכות יותר חדשניות.

אך אם אנחנו מדברים על מערכות חדשניות המוסיפות חוויית משתמש לתהליך אנחנו מדברים על אינטרקום עם מצלמה. אינטרקום המבוסס על IP ועל WIFI, אינטרקום ביומטרי. ועוד פונקציות המגנות עלינו מפני זרים שאינם רצויים.

התהליך הוא חדשני, משוכלל ויקל עלינו את החיים בין אם אנחנו מתקינים את המערכות בבית פרטי. ובין אם אנחנו מתקינים בבנייני מגורים.

כאשר אנחנו מתקינים מערכת אינטרקום זו או אחרת שבחרנו, מומלץ ראשית לבחור את סוג המערכת עם אנשי המקצוע הטובים בתחום. רק כך תוכלו לדעת באמת איזו מערכת תהיה מותאמת לכם באופן אישי.

אנשי המקצוע ידאגו לבחון את המקום בו אתם מעוניינים להתקין את מערכות האינטרקום, יבחנו האם הבניין או הבית מתאימים לסוגים השונים. יבחנו את הצרכים שלהם מאותה מערכת וידאגו לכך שתותקן באופן מקצועי ללא דופי.

כמובן, שעליכם לבדוק את היקף האחריות על המערכת. וזכרו שהאינטרקום כאן למען הביטחון שלכם, ועליו להיות שמיש, נוח, וחדשני.

חברת אלסק מעניקה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות מכל מגזר ומכל סוג. ובכל רחבי הארץ לרבות אילת. באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון, תל אביב והמרכז. אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו לקבלת ייעוץ.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ