התקנת אינטרקום לדירה – עידן חדש

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  לבטח כשאתם חושבים על המילה 'אינטרקום' הדבר היחיד שעולה לכם בראש הוא המכשיר הישן של פעם. בו יש מספר כפתורים, שפופרת כמו של טלפון, אליו מחובר בחוטים מכשיר פלטה עם לחצנים בתחתית הבניין.

  מכשיר שהחל כאמצעי אבטחה משלים, או פשוט כאלמנט המאפשר לבני המשפחה לשוחח אחד עם השניה כאשר אחד נמצא מחוץ לבית והשני בבית. הפך למעשה למוצר דקורציה אפקטיבי וחדשני בבתים פרטיים, בבניינים וגם במשרדים ומוסדות.

  ההתקנה של אינטרקום לדירה הופכת את החיים לקלים יותר, ומיד תגלו גם איך עושים זאת בקלות. יחד עם אנשי המקצוע הטובים בתחום כמובן.

  אינטרקום, החבר הכי טוב שלכם בבית

  לא תמיד אנחנו חושבים על המוצרים המאפשרים לנו חיים קלים יותר ביומיום. אינטרקום, הפך את החיים שלנו להרבה יותר קלים. התקנת אינטרקום לדירה היא צעד איכותי שמשנה לכם את החיים ברמה הבטיחותית.

  אבל רגע לפני שאנחנו כבר הולכים לרכוש את מערכת האינטרקום החדשנית ביותר עבור הבית בו אנו מתגוררים, בואו נכיר אותו קצת.

  האינטרקום, שמו הקלאסי והעתיק הוא 'מקשר פנים'. המכשיר דומה למכשיר הטלפון, יש לו קו תקשורת חוטי נכון להקמתו לפחות. והוא למעשה משמש כמקשר בין חדרים, וחלקים שונים בבניין מגורים או בניין משרדים.

  השימוש הידוע של האינטרקום הוא שיחה לצורך בירור האנשים הנמצאים בצד השני של הדלת. או בכניסה לבניין. במשרדים, האינטרקום גם משמש בתור תקשורת בין חדר לחדר בין העובדים והצוותים.

  בעידן הטכנולוגי החדשני של היום, ישנן מערכות אינטרקום חדשניות ומשוכללות עם קודנים, מסכים, בתקשורת WIFI, ועוד.

  התקנת האינטרקום, במה היא כרוכה?

  בראש ובראשונה, האינטרקום מעניק לנו ביטחון ואפשרות לשמור על עצמנו מפני מי שבצד השני. כך שאנחנו יכולים להחליט האם לפתוח את דלת הבית, או את דלת הכניסה לבניין.

  המערכת הבסיסית של האינטרקום היא למעשה שפופרת דיבור או ספיקר בצד המפקח. הבית או הדירה. בעוד שמחוץ לבית או לדירה ישנו מערך טכנולוגי הכולל בתוכו גם מקרופון וגם קודן במידת הצורך.

  מאז אותה מערכת בסיסית התקנת אינטרקום לדירה השתכללה והשתדרגה, וישנם עוד כמה סוגים עיקריים:

  • אינטרקום בסיסי

  האינטרקום הבסיסי הוא האינטרקום שיש לו מערכת פשוטה של טלפון, לחצן לפתיחה וחיוג ללא קודנים.

  • אינטרקום בעל קודן

  התקנת אינטרקום בעל קודן דלת היא התקנה המתאימה לבנייני מגורים או משרדים שבהם אין יכולת לחווט את הבניין כולו.

  • קודן אנטי ונדלי

  אינטרקום בעל קודן אנטי ונדלי הוא קודן עמיד בפני וונדליזם, ובפני פגעי מזג אוויר. הקודן עשוי מתכת, לא פלסטיק. אינו מחליד ומספק מענה גם לאחר חבטות קשות או פגעי טבע.

  • קודן עם צ'יפ או מפתח

  אינטרקום בעל קודן המפתח או צ'יפ המופעל באמצעות תדר רדיו המקשר בין הצ'יפ או הקודן מאפשר כניסה מיידית.

  • אינטרקום עם מסך מצלמה

  מערכות אינטרקום עם מצלמה הן מערכות שמותקנות גם על פאנל חיצוני של דלת בניין, או של קירות. צמוד אל מערכות אלו ישנה מערכת חדשנית הכוללת גם מסך מצלמה, וגם קודן.

  • מערת על בסיס IP

  זו מערכת שמבוססת אך ורק על WIFI ועל האינטרנט. ניתן להפעיל אותה גם באמצעות  מכשירי סמארטפון או מכשירים ניידים אחרים. מתאימה לכל מי ששולט בתחום היטב.

  • מערכת ביומטרית

  זו מערכת בעלת דור מתקדם של מערכת אינטקום. בנוסף לאלמנטים הרגילים החדשניים, היא בעלת תוכנות לזיהוי, תוכנות לפתיחת הדלת על פי טבעת אצבעות ועוד.

  אילו עוד אופציות קיימות?

  כאשר מדובר על שימוש בשער ביתי, לא מדובר במערכת אינטרקום סבוכה מדי. יש צלצול, יש מענה, פותחים את השער או הכניסה. אבל ישנם בתים או בניינים שלא מספיקה בהם מערכת קלאסית כמו פעם. אלא הם זקוקים למערכות יותר חדשניות.

  אך אם אנחנו מדברים על מערכות חדשניות המוסיפות חוויית משתמש לתהליך אנחנו מדברים על אינטרקום עם מצלמה. אינטרקום המבוסס על IP ועל WIFI, אינטרקום ביומטרי. ועוד פונקציות המגנות עלינו מפני זרים שאינם רצויים.

  התהליך הוא חדשני, משוכלל ויקל עלינו את החיים בין אם אנחנו מתקינים את המערכות בבית פרטי. ובין אם אנחנו מתקינים בבנייני מגורים.

  כאשר אנחנו מתקינים מערכת אינטרקום זו או אחרת שבחרנו, מומלץ ראשית לבחור את סוג המערכת עם אנשי המקצוע הטובים בתחום. רק כך תוכלו לדעת באמת איזו מערכת תהיה מותאמת לכם באופן אישי.

  אנשי המקצוע ידאגו לבחון את המקום בו אתם מעוניינים להתקין את מערכות האינטרקום, יבחנו האם הבניין או הבית מתאימים לסוגים השונים. יבחנו את הצרכים שלהם מאותה מערכת וידאגו לכך שתותקן באופן מקצועי ללא דופי.

  כמובן, שעליכם לבדוק את היקף האחריות על המערכת. וזכרו שהאינטרקום כאן למען הביטחון שלכם, ועליו להיות שמיש, נוח, וחדשני.

  חברת אלסק מעניקה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות מכל מגזר ומכל סוג. ובכל רחבי הארץ לרבות אילת. באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון, תל אביב והמרכז. אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו לקבלת ייעוץ.

  דרג

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מי צריך מערכת אבטחה 8 מצלמות? מערכת אבטחה 8 מצלמות מיועדת בדרך כלל למקום גדול בו מבקשים להציב 8 מצלמות שיקלטו ויתעדו אזורים מסוימים בשטח

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון