איך לצפות בהקלטות מצלמות האבטחה בטלפון הנייד?

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  אפליקציה למצלמות אבטחה IPTecno Pegaso

  איך לצפות בהקלטות מצלמות האבטחה בטלפון הנייד?

  משמעותה של התקנת מערכת מצלמות אבטחה שלמה היא היכולת לקבל גישה למצלמות שלך ולצפות בתצלומים המוקלטים על ידי שימוש בסמארטפון. מוצרים מעולם מצלמות CCTV מעניקים לך את האפשרות הזאת. אתה יכול לצאת מהבית, העסק או הנכס שלך בביטחון מלא ובידיעה שאתה יכול לצפות בוידאו בסמארטפון שלך כמעט מכל מקום בעולם.

  לאחר שהגדרת את העברת השערים, אתה יכול לצפות מרחוק במערכת מצלמות האבטחה שלך בסמארטפון שלך על ידי שימוש באפליקציה IPTecno Pegaso. זה נותן לך לא רק את האפשרות לצפות בוידאו בזמן אמת מהמצלמות שלך אלא גם בנגינה חוזרת של וידאו. זאת נוחות שכל בעל מצלמת אבטחה זקוק לה מאחר שאתה לא צריך להימצא במיקום של ה- DVR או ה- NVR כדי לצפות בוידאו מוקלט.

  זרם מרכזי לעומת זרם משני

  בעת יצירת חשבון עבור מכשיר באפליקציה IPTecno Pegaso, אתה תראה אפשרויות הגדרה ל"תצוגה מקדימה בשידור חי" ו"נגינה חוזרת." ההגדרות עבור שתי האפשרויות האלה יהיו "מרכזי" או "משני." "מרכזי" מתייחס לזרם המרכזי של מערכת מצלמות האבטחה שלך מה- DVR או ה- NVR, מה שמייצג זרימת וידאו אשר מוקלטת בכונן הקשיח הפנימי של ה- DVR או ה- NVR. הגדרות הקידוד של הזרם המרכזי ב- NVR/DVR בדרך כלל מוגדרות להקלטת וידאו ברזולוציה גבוהה, מאחר שהדבר מספק וידאו מספיק ברור בכדי לזהות מישהו או לצלם כמות מספיקה של פרטים. אם יש לך מספר מצלמות שמעבירות וידאו ברזולוציה גבוהה בקצב פריימים גבוה, רוחב הפס הכולל שלך יגיע למספר שאתו הנתב שלך עלול לא להצליח להתמודד. כאן נכנס לתמונה הזרם המשני.

  זרם משני הוא זרם שאותו אתה מגדיר ב- NVR/DVR. הזרם המשני הזה מוגדר לאיכות נמוכה ומאפשר לצפות בוידאו במחשב, סמארטפון או טאבלט דרך האינטרנט מבלי להעמיס על הנתב עם וידאו ברזולוציה גבוהה. ה- NVR/DVR שלך, המשמש כמכשיר עצמאי, ימשיך להקליט וידאו נקי מהזרם המרכזי, בזמן שאתה תוכל לצפות מרחוק בוידאו באיכות נמוכה באמצעות המכשיר הנייד שלך. הדבר מומלץ עבור אנשים עם אינטרנט איטי מהממוצע.

  נוהג טוב הוא להגדיר את ה- NVR/DVR כך שיקליט באופן מתמשך בזרם המשני באיכות נמוכה ולהגדיר את הזרם המרכזי (באיכות גבוהה) להקלטת וידאו במקרה של גילוי תנועה. זה יאפשר לך לצפות באופן קבוע בוידאו המוקלט, אבל באיכות מספיק נמוכה כדי לחסוך מקום בכונן הקשיח. מקרים של גילוי תנועה יוקלטו ברזולוציה גבוהה, ויספקו לך וידאו נקי לחלוטין כשתזדקק לכך, תוך הקלטת וידאו באיכות נמוכה באופן מתמשך כדי שלא תפספס אף רגע.

  3.7/5 - (3 votes)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות lpr לזיהוי מספר רכב

  זיהוי מספר רכב – LPR

  זיהוי לוחיות רישוי, לפעמים נכתב בקיצור כ- LPR (ראשי תיבות: License-plate recognition), הוא תכונה שקיימת במספר תוכנות שיכולה לזהות, לקרוא, ולאחסן תצלומי ...
  מצלמות אבטחה אנטי ונדל

  מצלמות אבטחה אנטי ונדל

  כאשר מצלמת אבטחה מותקנת במקום שבו ניתן להגיע אליה בקלות, יש לנקוט באמצעי זהירות בכדי להגן על המצלמה מפני וונדליזם או גניבה. אחד מהגורמים שיש לקחת בחשבון...
  מצלמות אבטחה אלחוטיות

  מערכת אבטחה אלחוטית

  מערכת מעקב וידאו אלחוטית נבדלת ממערכת מעקב וידאו מסורתית בכך שהמצלמות שבהן נעשה שימוש אינן מחוברות אל המערכת הראשית באמצעות חוטים. זה מעניק למשתמשים חופ...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון