מצלמת אבטחה נסתרת למטפלת

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מצלמת אבטחה נסתרת למטפלת

  מחפש להתקין מצלמה נסתרת למטפלת באופן מקצועי?

  מצלמת אבטחה נסתרת למטפלת

  האם הגעתם למסקנה, או אולי לחשד, במטפלת בהורים הקשישים? במטפלת של הילד? במטפלת בתינוק?

  ההורים, הילדים, המשפחה – היקר מכל, וכל מילה מיותרת. ובכן, בטוח שאתם לא היחידים.

  מצלמת אבטחה נסתרת למטפלת

  לגיטימי שתחששו לשלום בני ביתכם

  לחשוב, להבין ולהפנים, כמה אותם קשישים ותינוקות כל כך חסרי אונים מול אותם מטפלים. רובנו יודעים שקשישים רבים ממילא מתקשים לדבר ולבטא עצמם, מפחדים בחלק מהמקרים, ומפחדים גם לספר למשפחה אם אכן עוברים התעללות – מהחשש שמא המשפחה תחשוב שהם הוזים. שלא לדבר על תינוקות, שכלל לא יכולים לדבר ומה שגם, ממילא לעיתים בוכים באופן שרירותי – אז איך נדע בכל זאת? מה עושים?

  בימינו, שהתקשורת בעידן הטכנולוגי חושפת אותנו בשפע מקרים מזעזעים של התעללויות קשות, בין אם בקשישים, בין אם בילדים ותינוקות, לא פלא שהפכנו לחשדנים וחסרי ביטחון בכל הקשור לביטחון משפחתנו.

  מחקרים שנעשו בשנים האחרונות, בתחום מערכות אבטחה למיניהן, לרבות מצלמות אבטחה לבית, מערכות אזעקה לבית, מצלמות ip, מציגים באופן אבסולוטי עלייה חדה ביותר של כ- 35% ברכישת מוצרי מערכות אבטחה, בדגש על מוצרים שנכללים בקטגוריית מצלמה נסתרת, מצלמת מעקב, מצלמה סמויה, מצלמת מטפלת ("nanny cam") ועוד.

  כשבוחנים באופן אובייקטיבי נושא רגיש שכזה, מצד אחד (הצד שמתקין מצלמה נסתרת), יש עלייה ניכרת בביטחון ובשקט הנפשי, הודות ליכולת הניטור\הפיקוח המלא במטפלת\מטפל – בעוד שמצד שני, הצד שמנוטר\מפוקח וגם מוקלט בחלק מהמקרים, מרגיש בצורה כזו או אחרת שחדרו לו לפרטיות, שחושדים בו, שהוא "על הכוונת" ובהחלט ניתן להבין לליבו.

  בתעשיית מערכות האבטחה, ישנו מגוון ענק של מצלמות אבטחה נסתרות לבתים ולעסקים, כגון: מצלמות נסתרות אלחוטיות, מצלמות קוויות, אנלוגיות, מצלמות אבטחה IP (רשת), מצלמות אבטחה נסתרות wi-fi.

  מטבע הדברים, ובייחוד במעקב הסמוי (כלומר מצלמה נסתרת אשר ממוקמת בחפץ כזה או אחר בבית\עסק), הפתרון האידיאלי הוא להתקין מצלמה נסתרת אלחוטית.

  מצלמה נסתרת מגיעה בדרך כלל בגדלים של 5-15 ס"מ, בעוד שהמחיר מורכב גם ממזעריות המצלמה מצד אחד ובאיכות המצלמה מצד שני. ניתן כיום לרכוש מצלמות נסתרות זעירות במחירים זולים מאוד אך התוצאות לא תמיד כמצופה, שכן איכות הוידאו\תמונה אינה מספיק גבוהה. בכדי להנות מאיכות התמונה\וידאו הגבוהה ביותר, נידרש לרכוש מצלמה ברזולוציה גבוהה אך יחד עם זאת, נבקש שתהיה קומפקטית ומזערית ככל האפשר.

  נעמוד על היתרונות והחסרונות שבנושא וננסה ללמוד איך ניתן לפתור, באופן שקול ונבון, מצבים בהם נידרש להתקין מצלמת אבטחה נסתרת.

  האם המטפל מודע לכך שמצלמים אותו?

  במחקרים בהם נשאלו מטפלים מה דעתם בכל הנוגע להקלטת וידאו שלהם תוך כדי יום עבודה בין עם תינוק ובין עם בקשיש, רובם המכריע נענו בחיוב וברצון, אלא שדרשו לדעת באופן כנה כי ישנה מערכת אבטחה אשר מקליטה אותם. כמו כן, חלק בלתי מבוטל טענו שהדבר אפילו יגביר את האמון בצד השני (בצד המקליט\המפקח), בעקבות הגילוי הנאות ובנוסף בגלל שהם מצולמים ויודעים שגם הצד השני רוכש בטחון ושקט נפשי.

  במצב נורמלי, בו החלטנו לשכור שירותיה של מטפלת בקשיש \ תינוק, נוכל באופן כנה ליידע את המטפלת, לקבל את אישורה ובכך שני הצדדים שקטים ובטוחים. במצב שכזה ניתן להתקין מצלמות אבטחה רגילות ולא נסתרות.

  במצב אחר – לא תקין, אשר מסיבה כזו או אחרת, לא התקנו מבעוד מועד מצלמות גלויות, ולפתע מתעורר חשד חריג עקב התנהגות המטפלת, הקשיש\התינוק\ או אם מצאנו סימנים מחשידים כאלו ואחרים, נוכל להתקין מצלמת אבטחה נסתרת על מנת לשלול או לאמת את החשד.

  מעבר לפיקוח\ניטור\הקלטה של מצלמת אבטחה נסתרת על קשישים ותינוקות, המצלמה יכולה להיות כלי יעיל ביותר גם לפיקוח\הקלטה\מעקב אחר נותני שירות כאלו ואחרים, כמו שמרטפית (בייביסיטר), איש תחזוקה, גנן, מנקה ועוד.

  מצלמות אבטחה בגני ילדים ובמעונות

  כיום, קיימים המון גנים ומעונות אשר התקינו מצלמות אבטחה, והם מספקים גישה מלאה להורי הילדים לצפות במצלמות בכל עת, ובכך מעלים את רמת הביטחון והשקט הנפשי של ההורים. גם נושא זה שנוי במחלוקת, שכן בבחינה הריאלית, ההורים לא ישבו בצמוד לכיסא ויצפו בכל זמן נתון במתרחש בגן, אלא שהדבר נותן בפועל תחושת רגיעה רק כי אפשר להתחבר אליו ברמת העקרון.

  מצלמה נסתרת למטפלת – חוקי?

  מבחינת החוק הכתוב , ישנו חוק האוסר על האזנות סתר. דבר אשר יוצר בעיה כאשר מתעורר חשד כבד,  מהסיבה שלא תמיד מצלמה יכולה להעיד ולהעביר את כל המתרחש וניתן להמחיש זאת בדוגמא פשוטה בה אנו רוצים לשמוע את טון הדיבור של המטפלת לקשיש או לתינוק וכדומה.

  בכל נושא התקנת מצלמות אבטחה – הדבר הינו חוקי לחלוטין.

  מצלמת אבטחה נסתרת או מצלמה גלויה?

  טרם בחירת סוג מצלמות אבטחה, אנו נדרשים לשאול את עצמנו, מה עדיף? האם להתקין מצלמת אבטחה נסתרת או מצלמת אבטחה גלויה? הרי מצלמה נסתרת מוסלקת והמצולמים אינם מודעים לקיומה, בעוד שמצלמת אבטחה גלויה מעצם נוכחותה וביכולתה להשפיע על התנהגותם הטבעית של המצולמים. לכל אחת מהמגישות הנ"ל ישנן יתרונות וחסרונות. התשובה לשאלת איזו מצלמה עדיפה לצרכינו אינה חד משמעית, והיא תלויה בגורמים רבים.

  הרתעה או משיכת תשומת לב?

  התקנת מצלמת אבטחה גלויה בתוספת שילוט בנוסח "מקום זה מצולם 24 שעות ביממה", למעשה מזמינה שני אפקטים. האפקט הראשון הוא שעצם נוכחות המצלמה תגרום לפושעים בפוטנציה להימנע מלבצע פעולות אותן אנו מבקשים למגר. לדוגמה, סביר להניח שעובדים אשר מודעים לנוכחות מצלמה ויודעים שהם מצולמים, לא יגנבו סחורה. כמו כן, פורצים אשר יבחינו בנוכחות מצלמה, יחשבו פעמים אם לפרוץ למבנה מסוים או לא. מצלמות אבטחה לעסק או לבית ללא ספק מספקות מידת הרתעה מסוימת, אם כי ניתן לכסות פנים ולמנוע זיהוי בעזרת כובע מצחייה או קפוצ'ון.

  שילוב מצלמות נסתרות עם גלויות?

  בדומה לדברים רבים בחיים, התשובה היא דווקא איזון ושילוב – התקנת מצלמות אבטחה גלויות יחד עם מצלמות נסתרות, היא פתרון שלקוחות רבים מוצאים כעדיף. אם ניקח עסק עם מחסן גדול כדוגמא, סביר להניח שהעסק יהיה מרושת במצלמות אבטחה רבות. עם זאת, לא חשוב כמה מצלמות אבטחה נתקין במקום, לא יקח זמן רב עד שמבקרים קבועים בעסק ידעו מהם האזורים ה"מתים" שאותם המצלמות אינן מכסות. באזורים האלה בדיוק מומלץ להתקין מצלמות מוסלקות. מצלמה סמויה תאפשר את כיסוי האזורים אותם מצלמת אבטחה גלויה אינה מכסה. על ידי כך, תתאפשר לנו שליטה רחבה באמצעות רשת מצלמות אבטחה שמפוזרות ברחבי העסק (או הבית).יתרה מכך, בנקודות התורפה הקריטיות הללו, בהן לעיתים אין תשתית לחוטים, נתקין מצלמה נסתרת אלחוטית.

  רכישת מצלמת אבטחה נסתרת למטפלת

  ניתן לרכוש מצלמות אבטחה נסתרות גם מחו"ל וגם בארץ ממתקין מצלמות אבטחה מקצועי – באתרים כמו איביי (ebay), אמזון (amazon), עליאקספרס (aliexpress), עליבאבא (alibaba) ועוד.

  • קח בחשבון! אם הנך מעוניין במצלמה איכותית ברמה גבוהה, בהתקנה ע"י מתקין מצלמות מקצועי, והכי חשוב – באחריות, בתמיכה ובשירות לקוחות זמין, מומלץ שתרכשו את המצלמה מספק\מתקין איכותי ואמין.

  *הכתבה אינה מהווה תחליף ליעוץ משפטי.

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  4.7/5 - (10 votes)

  מאמרים מומלצים

  מצלמת כיפה מומלצת

  מצלמת כיפה 1000 קו

  Sensor: 1/3", 1 Mega-Pixel 1000 TVL 2.5 inch Selectable output-720P AHD/Analog Lens: 3.6mm Mega-Pixel Fixed True Day & Night – ICR IR Range: 1...
  התקנת מצלמות אבטחה מדריך

  התקנת מצלמות אבטחה מדריך

  אם נדבר על ראשית הדרך, הרבה לפני עידן האינטרנט, מערכת מצלמות אבטחה הוגדרה כמצלמת מעקב ('survelliance camera', 'survelliance systems') או בביטוי הנפוץ בי...
  מצלמות אבטחה לשערים

  מצלמות אבטחה לשערים

  מצלמות אבטחה לשערים יש בארץ הרבה מאוד בתים פרטיים החשופים למקרי וונדליזם, פריצה, גניבת רכבים ועוד. רוב בעליהם מודעים לכך, ולכן הם דואגים להקים מסביב...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון