WiFi, תקשורת אלחוטית, ונקודות גישה אלחוטיות (wap)

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  wifi

  מהפכת WiFi

  פעם ה- Wi-Fi נחשב לנוחות חביבה בבית – כיום הוא הפך להכרח. לפי דייב אוונס, פוטוריסט ראשי לשעבר ב"סיסקו", בחמש השנים הקרובות מספר המכשירים המחוברים ל- Wi-Fi יגיע לכ- 50 מיליארד. בנוסף למחשב האישי ול- iPad, כיום מכשירים רבים במשק הבית מתחברים ל- Wi-Fi, וימשיכו לעשות זאת, לרבות ווסתי חום, פנסים, מנעולי דלת, תנורים, מכונות קפה, תריסים חשמליים ומערכות בידור ביתי. אנשים מסוימים עשויים לחשוב שאין צורך להתקין בבית כל כך הרבה מכשירים מחוברים, אך רוב יצרני המוצרים מתקדמים בכיוון הזה, לכן כדאי להיות מוכנים.

  בדרך כלל, Wi-Fi מובנה בתוך נתב, שכבר קיים ברוב הבתים. המכשיר שאותו אנשים רבים מכנים נתב למעשה מורכב משני מכשירים הנמצאים בתיבה אחת. לנתב עצמו ישנם חיבורים, או פורטים רבים, שמאפשרים לחבר באופן חוטי מספר מכשירים, אך בנוסף הוא כולל גם אפשרות חיבור אלחוטית. החלק השני של הנתב הוא המודם, שיוצר תקשורת עם ספק האינטרנט שלך, או ה- ISP, ומעניק גישה לאינטרנט.

  תקשורת אלחוטית

  תקשורת אלחוטית הידועה בתור Wi-Fi, שמהווה את הכינוי התעשייתי לטכנולוגיית תקשורת ברשת מקומית אלחוטית הקשורה למשפחת 802.11 של תקני רשתות אלחוטיות של אגודת מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה.

  בעיקרון, Wi-Fi הוא אות רדיו. אך לא כמו מגדלי רדיו גדולים שמשדרים אותות בעוצמה גבוהה לאלפי מכוניות, בתים ועסקים, אות ה- Wi-Fi משודר למרחקים קצרים בלבד. אות ה- Wi-Fi מהנתב ומהמודם שלך בדרך כלל עובר מרחק של כ- 45 מטרים. עם זאת, מאחר שהאות חלש, הוא מושפע ממבנים ממשיים בבית כגון קירות, צינורות מתכת, קורות פלדה, ומבנים מאבן. זה אומר שה- Wi-Fi בביתך יכול לעבוד נהדר בחדר אחד אך פחות טוב בחדר אחר.

  אתה יכול להשוות את אות ה- Wi-Fi מנתב לאור של מנורה. ככל שתתרחק יותר מהמנורה, כך האור יהפוך לעמום יותר, ואם ישנו קיר שחוסם את הנתיב, לא יעובר אור בכלל. (אותות Wi-Fi יכולים לעבור דרך קירות, אך הם נחלשים).

  נקודת גישה אלחוטית (wap)

  ישנן דרכים לשפר את אות ה- Wi-Fi ברחבי ביתך. באפשרותך להוסיף נקודת גישה אלחוטית (WAP), שבדרך כלל מובנת בחומרה של הנתב ומשמשת כאנטנה מורחבת. בנוסף, קיימות נקודות גישה אלחוטיות עמידות בפני מים שמורכבות מחוץ לבית ומרחיבות את אות ה- W-Fi שלך כך שיגיע למרפסות חיצוניות או לאזור הבריכה. נקודות גישה אלחוטיות ונתבים איכותיים בדרך כלל מותקנים על ידי טכנאי אלקטרוניקה רגילים ומומחים לטכנולוגיה ביתית ואודיו-וידאו.

  בבתים גדולים, ניתן להתקין מספר נקודות גישה אלחוטיות בכדי לכסות את כל רחבי הבית. כיסוי של אזורים גדולים יכול להיות מאתגר למדי מכיוון שהמערכת צריכה להיות מתוכננת היטב כדי לספק את הכיסוי המרבי. הפתרון הטוב ביותר לכיסוי של אזורים גדולים הוא לשכור את שירותיו של מומחה לטכנולוגיה ביתית כדי שיתכנן כראוי את מערכת ה- Wi-Fi.

  הביקוש ל- Wi-Fi הביתי שלך יגדל כאשר יתחברו אליו יותר ויותר מוצרים. לפני מספר שנים, בבית טיפוסי היה מחשב נייד אחד או שניים לכל היותר. כיום בבית ממוצע יש שמונה עד 10 מכשירים שמחוברים לרשת – והמספר ימשיך לגדול.

  בבתים רבים יש טאבלטים, מדפסות, משחקי וידאו, מחשבים ניידים ונגני Blu-ray, שכולם מתחברים אל אות ה- Wi-Fi. אם אנחנו מוסיפים מכשירי בית חכם כגון Alexa או Google Home, ומנעולי דלת, בקרי תאורה, ווסתי חום ותריסים חשמליים שמחוברים ל- Wi-Fi, הנטל על מערכת ה- Wi-Fi הופך להיות משמעותי.

  מחפש מצלמות אבטחה אלחוטיות? מתעניין במערכת בית חכם? להצעות מחיר וייעוץ ללא תשלום, פנו אל המומחים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  4.2/5 - (4 votes)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון