התקנת מצלמות בבית

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  התקנת מצלמות נסתרות בבית

  התקנת מצלמות בבית

  כיום לכל אחד יש מצלמה בטלפון הסלולרי. במצלמה אנחנו מתעדים את הרגעים החשובים והמשמעותיים בחיים. ולכן מצלמות בבית הן לא דבר נדיר בעידן הטכנולוגי של היום.

  רוב הזמן אנחנו מעדיפים לצלם ולתעד את הרגעים השמחים, את הנופש בחול, את מסיבת בר המצווה לילד, את החתונה או סתם טיול של שבת לטבע, אבל השימוש במצלמות עוזר לנו גם במקרים שבהם יש צורך בתיעוד של בעיה או שאלה הזקוקה לפתרון, וגם תיעוד של עוולה שנתקלנו בה ואנחנו רוצים להתריע עליה, או תיעוד של מעשה לא חוקי או אלים שחלילה קורה בהיעדרנו, במקרה זה מגיעות לעזרנו המצלמות.

  אותן ניתן להתקין בכל בית, ואם אתם תוהים האם חוקי להתקין מצלמה בבית? או האם מותר לשים מצלמה שאינה נראית? וגם האם מותר להתקין מצלמות בבית פרטי? התשובה היא ודאי שכן ואפילו מומלץ לשקול התקנת מצלמות נסתרות שלא יהיו גלויות לעין.

  עוד מומלץ לבקש חיבור מצלמות אבטחה לרשת, על מנת לאפשר לכם לצפות בתמונות מרחוק במסך מחשב או מהנייד.

  מי צריך מצלמות בבית?

  התשובה לשאלה מי צריך מצלמות אבטחה היא, מי לא צריך מצלמות אבטחה? בעלי בתים פרטיים, בעלי עסקים. ילדים להורים קטנים עם מטפלת. ילדים להורים מבוגרים עם מטפלת, ובעצם כל מי שמעוניין להגן על ביתו או מקום עבודתו מפני פריצות.

  מה אתם עושים אם אתם חושדים בטיפול לא הולם ואפילו אלימות כלפי סבא או סבתא מצד המטפלת? או חס וחלילה אתם חושדים באלימות כלפי הילד הקטן בפעוטון? ואיך ניתן למנוע או להגיב במהירות במקרה של פריצה לבית כשאנחנו מבלים מחוץ לעיר?

  הפתרון והתשובה החכמה לכל אלה היא התקנת מצלמות אבטחה, בבית הקשיש, בבית הפרטי שלנו, במשרד או במקום העבודה, ואפשר גם להתארגן עם הורים נוספים ולבקש מהגננת להתקין בגן.

  למה כדאי להסתיר את המצלמות?

  מצלמות נסתרות הן כלפי חוץ לא קיימות, אין רואים אותן ואין חושדים, ואז ניתן באמת לדעת מה קורה? מטפלת מתעללת שיודעת שיש מצלמות, תעשה זאת במקום בו הן לא מכסות את השטח.

  גנבים או פורצים יאתרו את המצלמות וינטרלו אותן לפני שיפרצו לבית. אם הם לא רואים מצלמות חיצוניות, יתכן שיניחו כי אין כאלה. ואז תוכלו לתעד אותם ואף לקבל התראה על הפריצה.

  היכן ממומלץ לרכוש מצלמות אבטחה?

  אם אתם זקוקים למצלמות אבטחה, כדאי לדעת כי קיימים סוגים שונים של מצלמות, סוגי עדשות המכסות טווח שונה וגם מצלמות נעות ועוד, כל כן כדאי לקבל שירות וליווי של מתקין מקצועי שיכול ליעץ לכם מהן המצלמות התאימות ביותר לכסות את החלל שאתם רוצים להגן עליו ולמלא את הדרישות והצרכים שלכם.

  ניתן היום בקלות וביעילות להיכנס לאתר החברה המתמחה בשיווק מצלמות אבטחה כולל התקנה, וכדאי להתעניין בסוגים העדכניים החדשים של מצלמות אבטחה מומלצות 2021, וכן ניתן לראות את סוגי המצלמות בקטלוג צבעוני ומפורט ואף להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי, ושירות התקנת מצלמות נסתרות איכותי, כך שהמצלמות יהיו באמת נסתרות ללא יכולת לראות אותן, בנוסף תקבלו אחריות ושירות אמין של בעל וותק וניסיון רב בהתקנת מצלמות נסתרות.

  מהם סוגי מצלמות האבטחה הקיימים?

  באתר החברה המתמחה בשיווק והתקנה של מצלמות אבטחה תוכלו להתעדכן בסוגי המצלמות שונות. כדאי בין היתר לבדוק התקנתן של מצלמות אבטחה אלחוטיות.

  אם אינכם יודעים, ישנן גם מצלמות זעירות לבית. את מצלמות אלו ניתן להתקין ולהחביא גם בתוך חפצים. ניתן להתקין מצלמה קטנה בתוך חפץ תמים כמו מנורה, או בשעון דיגיטלי. במפיץ ריח, או אפילו על משקפיים המונחות על השולחן.

  מה חשוב כאשר מתקינים מצלמות בבית?

  כשאתם חושבים על התקנת מצלמות לבית חשבו אך ורק על חברה דיסקרטית ואחראית. חברה בעלת המלצות, הסמכה פורמלית ומקצועיות ללא דופי.

  חשוב לציין כי המצלמות מגיעות עם אחריות לשנה. על כן כדאי לבדוק באתר ולקבל את כל האינפורמציה הנדרשת על המצלמה לפני הרכישה.

  מחפשים מצלמות אבטחה ביתיות כולל התקנה במחיר לכל כיס? הגעתם למקום הנכון.

  אלסק מציעה שלל מבצעים לרכישת מצלמות אבטחה לבית, לעסק, למוסד ולבניין המשותף.

  3.7/5 - (3 votes)

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מי צריך מערכת אבטחה 8 מצלמות? מערכת אבטחה 8 מצלמות מיועדת בדרך כלל למקום גדול בו מבקשים להציב 8 מצלמות שיקלטו ויתעדו אזורים מסוימים בשטח

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון