התקנת מצלמות נסתרות בבית

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  התקנת מצלמות נסתרות בבית

  התקנת מצלמות נסתרות בבית

  בעידן המודרני בו אנו חיים, מצלמות הן אביזר שמשמש אותנו הרבה יותר מאי פעם. לכל אחד מצלמה בטלפון הסלולרי, במצלמה אנחנו מתעדים את הרגעים החשובים והמשמועתיים בחיים.

  רוב הזמן אנחנו מעדיפים לצלם ולתעד את הרגעים השמחים, את הנופש בחול, את מסיבת בר המצווה לילד, את החתונה או סתם טיול של שבת לטבע, אבל השימוש במצלמות עוזר לנו גם במקרים שבהם יש צורך בתיעוד של בעיה או שאלה הזקוקה לפתרון, וגם תיעוד של עוולה שנתקלנו בה ואנחנו רוצים להתריע עליה, או תיעוד של מעשה לא חוקי או אלים שחלילה קורה בהיעדרנו, במקרה זה מגיעות לעזרנו המצלמות הנסתרות.

  אותן ניתן להתקין בכל בית, ואם אתם תוהים האם חוקי להתקין מצלמה בבית? או האם מותר לשים מצלמה נסתרת? וגם האם מותר להתקין מצלמות בבית פרטי? התשובה היא ודאי שכן ואפילו מומלץ לשקול התקנת מצלמות נסתרות שלא יהיו גלויות לעין.

  עוד מומלץ לבקש חיבור מצלמות אבטחה לרשת, על מנת לאפשר לכם לצפות בתמונות מרחוק במסך מחשב או מהנייד.

  מי צריך מצלמות נסתרות?

  התשובה לשאלה מי צריך מצלמות אבטחה היא, מי לא צריך מצלמות אבטחה? כמעט כל מי שגר בבית פרטי, בדירה, או גם בוילה והוא בעל רכוש, מי שיש לו סבא וסבתא חסרי ישע החיים לבד עם מטפלת או עובדת זרה, מי שהילדים שלו עדיין קטנים שעדיין לא מדברים וגם הם נחשבים לחסרי ישע.

  וכל מי שמעוניין להגן על ביתו או מקום עבודתו, מפני פריצות.

  אז מה עושים כאשר קורה משהו במקום חשוב לנו, ברגע בו אנו לא נמצאים כמו הבית שלנו לדוגמא? מה אתם עושים אם אתם חושדים בטיפול לא הולם ואפילו אלימות כלפי סבא או סבתא מצד המטפלת? או חס וחלילה אתם חושדים באלימות כלפי הילד הקטן בפעוטון? ואיך ניתן למנוע או להגיב במהירות במקרה של פריצה לבית כשאנחנו מבלים מחוץ לעיר?

  הפתרון והתשובה החכמה לכל אלה היא התקנת מצלמות אבטחה, בבית הקשיש, בבית הפרטי שלנו, במשרד או במקום העבודה, ואפשר גם להתארגן עם הורים נוספים ולבקש מהגננת להתקין בגן.

  למה כדאי להסתיר את המצלמות?

  מצלמות נסתרות הן כלפי חוץ לא קיימות, אין רואים אותן ואין חושדים, ואז ניתן באמת לדעת מה קורה? מטפלת מתעללת שיודעת שיש מצלמות, תעשה זאת במקום בו הן לא מכסות את השטח.

  גנבים או פורצים שרוצים לפרוץ, יחפשו קודם כל את המצלמות ,יאתרו אותן וינטרלו אותן לפני שיפרצו לבית, אם הם לא רואים מצלמות חיצוניות, יתכן שיניחו כי אין כאלה ואז תוכלו לתעד אותם ואף לקבל התראה על הפריצה ולהפתיע אותם עם המשטרה ולהציל את חפציכם היקרים.

  מצלמות נסתרות הן היום גם כלי המספק הוכחות קבילות בבית המשפט, כלומר הסרט המצולם מהווה הוכחה ברורה לנזק שנעשה לכם ויקל עליכם לזכות במשפט אם תידרשו לכך.

  היכן ממומלץ לרכוש מצלמות אבטחה?

  אם אתם זקוקים למצלמות אבטחה, כדאי לדעת כי קיימים סוגים שונים של מצלמות, סוגי עדשות המכסות טווח שונה וגם מצלמות נעות ועוד, כל כן כדאי לקבל שירות וליווי של מתקין מקצועי שיכול ליעץ לכם מהן המצלמות התאימות ביותר לכסות את החלל שאתם רוצים להגן עליו ולמלא את הדרישות והצרכים שלכם.

  ניתן היום בקלות וביעילות להיכנס לאתר החברה המתמחה בשיווק מצלמות אבטחה כולל התקנה, וכדאי להתעניין בסוגים העדכניים החדשים של מצלמות אבטחה מומלצות 2021, וכן ניתן לראות את סוגי המצלמות בקטלוג צבעוני ומפורט ואף להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי, ושירות התקנת מצלמות נסתרות איכותי, כך שהמצלמות יהיו באמת נסתרות ללא יכולת לראות אותן, בנוסף תקבלו אחריות ושירות אמין של בעל וותק וניסיון רב בהתקנת מצלמות נסתרות.

  מהם סוגי מצלמות האבטחה הקיימים?

  באתר החברה המתמחה בשיווק והתקנה של מצלמות אבטחה תוכלו להתעדכן בסוגי מצלמות שונים, כדאי בין היתר לבדוק התקנתן של מצלמות אבטחה אלחוטיות על מנת שתוכלו לשלוט בהן מרחוק, לראות את התמונות אותן משדרת המצלמה ולהגיב בזמן בהתאם לצורך.

  ניתן היום לרכוש מצלמות WIFI מצויינות, שמחירן היה גבוה בעבר והיום הוא נמוך יותר, ניתן לבחור במצלמות לצפייה בזמן אמת.

  מצב זה מתאפשר כאשר המצלה מחוברת לראוטר בביתכם.

  אם אין ראוטר ניתן לחבר את המצלמה לטלפון על מנת לצפות בתמונות בשידור חי.

  אם אתם מעוניינים במצלמות נסתרות ממש, כדאי לדעת כי ישנן מצלמות זעירות נסתרות לבית, אותן ניתן להתקין ולהחביא גם בתוך חפצים לדוגמא, ניתן להתקין מצלמה קטנה בתוך חפץ תמים כמו מנורה, או בשעון דיגיטלי, ניתן להתקין מצלמה במפיץ ריח, או בכיסוי של פלפון וגם במשקפיים המונחים על השולחן.

  ניתן להסתיר מצלמה נסתרת בעציץ במרפסת או במטבח או בכל חדר וניתן גם להתקין אותה בשקע החשמל.

  מה חשוב כאשר מתקינים מצלמות נסתרות בבית?

  כשאתם מתקינים מצלמות נסתרות בבית במשרד או בכל מקום, דיסקרטיות היא שם המשחק, עליכם לוודא כי בחרתם בחברת התקנה אמינה, דיסקרטית ואחראית.

  כך שחוץ ממכם ומנציג החברה, אין איש צריך לדעת שהתקנתם מצלמות נסתרות והיכן התקנתם אותן.

  כדאי לבדוק המלצות ולהימנע מחברה שאינה מקצועית דיה.

  חשוב לבחור בחברת התקנת מצלמות אבטחה נסתרות אם קבלות.

  כדאי להזמין חברה בעלת מוניטין בשוק ולשם כך ניתן ואפשר לבקש גם המלצות.

  חשוב לציין כי המצלמות מגיעות עם אחריות לשנה ,על כן כדאי לבדוק באתר ולקבל את כל האינפורמציה הנדרשת על המצלמה לפני הרכישה.

  מחפשים מצלמות אבטחה ביתיות כולל התקנה במחיר לכל כיס? הגעתם למקום הנכון.

  אלסק מציעה שלל מבצעים לרכישת מצלמות אבטחה לבית, לעסק, למוסד ולבניין המשותף.

  מאמרים מומלצים

  מתקין מצלמות אבטחה באילת

  מתקין מצלמות באילת

  בין אם הנך בעל נכס פרטי שמעוניין באבטחת בטחונך, בטחון משפחתך ורכושך, או בעל עסק, הגעת למקום הנכון לבחירת מצלמות אבטחה. צוות אלסק מערכות אבטחה גאה להעניק...
  מצלמת אבטחה מותקנת על עמוד

  מתקין מצלמות אבטחה בדרום

  אלסק מערכות אבטחה © 2016 – המקצוענים למערכות אבטחה ואזעקה בישראל. שירותי צוות אלסק כוללים יעוץ מקצועי בשלב תכונון תשתיות מערך האבטחה, ליווי פרויקטים, שי...
  טיפים לרכישת DVR

  טיפים לרכישת DVR

  מערכת ההקלטה (nvr,dvr) המחוברת למצלמות האבטחה בבית\בעסק, מתפקדת כ"יחידת הליבה" בכל מערכת האבטחה וממילא דורשת תשומת לב מיוחדת בתהליך הרכישה - בכל הנוגע ל...
  מערכת אינטרקום לעסק

  מערכת אינטרקום לעסק

  אחד ממערכות הבטיחות היום בכל עסק זה אינטרקום לעסק. אם יש לכם עסק פרטי, אתם צריכים לדאוג לכך שהדלת שלכם תהיה מוגנת הן בפני גנבים והן מול ריגול תעשייתי, ז...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון