מצלמות אבטחה לעסקים

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מערכת מצלמות אבטחה לעסק

  מצלמות אבטחה לעסקים

  מדוע אתה חייב להצטייד במצלמות אבטחה בעסק שלך?

  מעבר לעובדה הידועה והמוצקה, שמצלמות אבטחה בשילוב מערכת הקלטה איכותית מקליטות ומתעדות את המתרחש בעסק, הרי שקיימות עובדות רבות ונוספות שמהוות המון סיבות טובות להתקנת מצלמות אבטחה בעסק שלך.

  באופן כללי, באותו המשקל בנושא התקנת מצלמת אבטחה לבית, גם במצלמת אבטחה לעסק קיים הנושא הרגיש של חדירה לפרטיות, אך מצד שני, תורם רבות לתחושת הביטחון והרוגע של כל הסובבים במקום.

  בנוסף, בשנים האחרונות ועקב עלייה גדולה בביקוש למצלמות אבטחה, ובכלל עלייה חדה בכל הקשור באבטחה אלקטרונית, נוצרה תחרות מסחררת בתעשייה, שהביאה בסופו של דבר לירידת מחירים בהתאם וממילא הביאה את המוצרים השונים בתחום למחירים נוחים ונגישים לרוב הלקוחות.

  הגורם המרתיע

  מצלמות לעסקים, מעבר להיותן מבצעות את הפעולות לשמן נועדו, משמשות עוד הרבה לפני, כגורם מרתיע ביותר ובאופן סטטיסטי מבטל כ30 – 50 אחוז מנסיונות הפריצה!!

  כפי שהזכרנו במאמרים קודמים, האפקט שמתקבל מעצם היותן של המצלמות מותקנו בפועל הוא אותו אפקט שמתקבל גם מהתקנת גלאים כאלו ואחרים ומערכת אזעקה.

  שילוב של שני המערכות יחד – מערכת מצלמות אבטחה איכותיות יחד עם מערכת אזעקה איכותית יוצר שילדת ברזל וירטואלית, איכותית ואמינה, המשמשת הרתעה אדירה, וכמובן פעולה מהירה ומיידית בזמן אמת.

  כאשר קיימת מערכת אבטחה בעסק, היה והתרחשה פריצה, ברוב המקרים ישנו שיתוף פעולה מדהים בין בעל העסק לבין רשות האכיפה – המשטרה, כך שבעל העסק מאפשר גישה ושקיפות למשטרה, שזו שולפת את האירועים הרלוונטיים ממערכת ההקלטה (dvr, nvr) וכך יכולה לאתר במהירות או לתעד את החשודים בדבר.

  מערכת מצלמות במעגל סגור מבטיחה הגנה מירבית לעסק שלך, תוך כדי שמירה על כל הגורמים המרכיבים את העסק, משמירה על העובדים, ציוד של העסק, סחורה \מחסן, תיעוד קופה וכו’.

  בכדי לרכוש מערכת מצלמות אבטחה איכותית, מומלץ לפנות למתקין מצלמות אבטחה, מומחה, שיגיע ראשית לעסק הנדרש למיגון ויאפיין באופן פרטני ומדויק את האתר הנדרש למיגון, על כל מרכיביו, לרבות מיקומי המצלמות, מיקום מערכת ההקלטה, הסוואות, תשתיות וכו’.

  כיצד לבחור את מכשיר ה- DVR למערכת האבטחה?

  המוצר הנפוץ ביותר כיום בהתקנת מערכת מצלמות לעסק הוא מכשיר DVR עצמאית. אולם לפני בחירת ה- DVR המתאים, מומלץ לבחון מספר פרמטרים.

  בבחירת מכשיר ה- DVR, מומלץ לבדוק את קצב הפריימים לשנייה (fps) ואת הרזולוציה המקסימלית שהמערכת מסוגלת להפיק עבור כל ערוץ שמחובר כיום או שנרצה לחבר בעתיד. חשוב לבדוק לא רק את רזולוציית ההקרנה אלא גם את רזולוציית ההקלטה של המכשיר.

  מערכות רבות מספקות פרמטרים שונים כגון צפייה ברזולוציה D1 “4:2:2 Component Digital” או “4Cif – “Common Intermediate Format, לעומת רזולוציית הקלטה של 4Cif חלקי או בכלל לא ושימוש רק ברזולוציית הקלטה Cif.

  לעיתים, איכות השידור מרשימה, אולם בעת צפייה בהקלטה נגלה שהתמונה באיכות שונה לחלוטין. במידה ואיכות ההקלטה חשובה לך לא פחות מאיכות הצפייה, מומלץ לשים לב לתכונות אלו ו\או להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום.

  כאמור, נביא לפניכם את היתרונות הרבים בכל הקשור במצלמת אבטחה לעסק

  הרתעה!

  כאשר פורץ\גנב מתצפת על עסק אליו הוא חפץ לפרוץ, הוא ראשית בודק את נקודות התורפה של אותו העסק, ובראש ובראשונה מברר האם מותקנת בעסק מצלמת אבטחה (או מצלמות) או מערכת אזעקה.

  כמו הלקוחות, גם הפורצים מודעים לטכנולוגיה הגבוהה של מצלמות האבטחה, שכן הכל מתועד באופן מיידי ומהיר, מצלמות האבטחה רואות גם בחושך מוחלט! (ראיית לילה), מערכת המצלמות מחוברת לאינטרנט וממילא שולחת התראות מיידיות למשתמש אם ומתרחשת תזוזה הכי קטנה בעסק, וכל אלו, מטבע הדברים, הופכים להיות “כאב ראש” לא קטן בכלל לגנב שעולה בראשו לפרוץ.

  שימו לב, שכל אלו, הרבה לפני שהגנב בפועל בכלל ניגש לעסק (תרתי משמע), כלומר, כל אלו רק רצים במחשבותיו לפני שהוא מחליט האם לפרוץ או לא.

  ביטחון סביבת העובדים

  כאשר מתקינים מצלמות אבטחה לעסקים, יהיו עובדים אשר ירימו גבה, בכל הקשור לחדירה לפרטיות, ומטבע הדברים לא ימצאו חן בכל הקשור בצילום ותיעוד שלהם בכל תזוזה ותזוזה.

  מצד שני, חשוב להביא לתשומת ליבם של כל העובדים, ללא יוצא מן הכלל, את חשיבותן הרבה של מצלמות האבטחה, על כל יתרונותיהן, מה שבסופו של דבר יחלחל ויגרום להם להבין, לדעת ולהפנים כי מצלמות האבטחה אכן שומרות עליהם וקיימות בסופו של דבר לביטחונם ולביטחון העסק.

  מעבר לעובדה שמצלמות אבטחה מצלמות את המתרחש בעסק בבחינת פריצה או גניבה, המצלמות יכולות לתעד ולצלם המון דברים מעבר –  לדוגמא: התנהגות לא מקצועית של עובד, ריבים בין עובדים בעסק, הפרת נהלים חשובים וכו’, ובכך המצלמות מסוגלות אפילו, בחלק מהמקרים ,להציל את העסק מהתנהלות בלתי מקצועית כושלת!

  מדוע חשוב להתאים את אמצעי ההקלטה לכמות המצלמות?

  לאחר בחירת הטכנולוגיה המועדפת לחיבור המצלמות (משמע, מערכת DVR מבוססת מחשב או מערכת DVR עמצאית), כמו גם את כמות מצלמות האבטחה הרצויה, כעת נותר לבחור את מכשיר ה- DVR המתאים מבחינת קיבולת המצלמות.

  בדומה לאירופה, שיטת השידור בישראל נקראת PAL, בה קצב הפריימים בה הינו 25fps (פריימים בשניה – frames per second). בשוק קיימות מערכות DVR אשר ביכולתן לספק חיבור כמות מצלמות מסויימת, אך לא בהכרח כמות פריימים המתאימה לצרכינו.

  אי לכך, חשוב מאוד לשים לב שקצב הפריימים של מערכת ה- DVR שלנו מתחלקת בצורה טובה לכל ערוץ המחובר למערכת. לפרטים נוספים ויעוץ מקצועי, צוות אלסק ישמח לסייע.

  תיעוד פריצה!

  העובדה הגדולה ביותר לשמה נועדו מצלמות האבטחה, הינה בתיעוד בזמן אמת של פריצה לעסק, וממילא הקלטה ושמירת האירוע לצורך תפיסה של אותו פורץ.

  חשוב להקפיד ולרכוש מערכת הקלטה (dvr,nvr) איכותית ביות, כמו גם מצלמות אבטחה, שברגע האמת (שלא נדע) תהיה הקלטה איכותית (עם זמן ותאריך כמובן) שתוכל להוביל לתפיסה מהירה של הפורץ – ככל הניתן.

  כניסה ויציאה אל ומ- העסק

  חשוב ביותר להתקין ולמקם מצלמות אבטחה בעסק באזורי כניסה ויציאה בדגש על זיהוי פנים איכותי ככל הניתן באזורים אלו.

  אזורים אלו הינם חשובים ביותר ומשמשים כמעין “גיבוי” למצלמות הפנים – כך שהיה ופורץ פלש לעסק, יתכן כי מגורמים כאלו ואחרים (פורץ שמגיע ממש לעסק מתחיל לפעול במהירות רבה ביותר ולפעמים מצליח “להתחמק” מהמצלמה עקב תזוזות מהירות ביותר) לא הוקלט באופן ברור במצלמות ההקלטה הפנימיות מצלמות הכניסה יוכלו להשלים את התמונה החסרה ולהביא לתיעוד מושלם!

  שילוב מצלמת אבטחה ומערכת אזעקה

  התקנה ושילוב של מערכת המצלמות ומערכת האזעקה יחד, מעלה את רמת המיגון בלפחות 30 אחוז, שכן שתי המערכות עובדות יחד, בתיאום מושלם ומתעדות באופן מקביל את הפריצה.

  דוגמא קלאסית לשיתוף פעולה בין המערכות – גלאי נפח של מערכת האזעקה מחובר לכניסה ייעודית של מערכת ה- DVR, כך שבעת גילוי אותה מצלמת אבטחה שהוגדרה מראש תחל לצלם ולהקליט וכמובן לשלוח התראה למשתמש.

  סביבה בטוחה יותר

  במיוחד במקומות ציבוריים, אבל גם כמובן בעסק שלך, מצלמת אבטחה תורמת רבות להעלאת המודעות של בני האדם, כך שבאופן פסיכולוגי כאשר אדם כזה או אחר (לא פורץ), מודע לכך שהוא מצולם בכל עת, כך הדבר ישליך על התנהגותו וממילא ישתדל וימנע מלהתנהג באופן בוטה כזה או אחר.

  גישה מרחוק

  שלא כמו בעבר, כיום המשתמש\הלקוח הסופי, יכול לגשת מרחוק, ומכל מקום בעולם למערכת מצלמות האבטחה, לנטר אותן, לבצע פעולות שונות, לצלם, להקליט ועוד המון אפשרויות מגוונות, וכל זאת בהקשת לחצן פשוטה ומהירה. (ראה מאמר: אפליקציות למצלמות אבטחה).

  כאשר מעוניינים להתקין מצלמות אבטחה בעסק, יש להביא בחשבון את אופי העסק לכשעצמו, שכן, בכל עסק ישנם דגשים כאלו ואחרים עליהם יש לתת את הדעת ולהתקין בהתאם לאלו מצלמות מסוג כזה או אחר ובמיקומים שונים.

  בנוסף, במאמר זה אין התייחסות מסויימת לסוג מצלמת האבטחה לעסק ,שכן ישנן רבות וטובות והיריעה קצרה מלהכיל, כך שלמידע נוסף במצלמות אבטחה לעסק יש לעבור למאמר מצלמות IP.

  מצלמות אבטחה לעסקיםדוגמאות של עסקים שונים בהם מומלץ מאד להתקין מצלמות אבטחה

  נביא לפניכם דוגמאות של עסקים שונים, בהם יש להתקין באופן ובמיקום שונה את מצלמות האבטחה

  • עמדות קופה\כספים – הדוגמא הקלאסית הינה סופר למוצרי אוכל, בו יש לתת דגש רב בהתקנת מצלמות באזורי הקופות השונים, וממילא לצפות במתרחש גם על ידי העובדים בקופה וגם על ידי הלקוח (העברת כספים וכו’). כמובן שיש להשתדל ולהתקין את מצלמת האבטחה כך שתצלם באופן איכותי ככל שניתן את אזור הקופה עצמו וכן תכלול זיהוי פנים תקין ואיכותי של הלקוחות והעובדים.
  • עסק תכשיטיםהתקנת מצלמות אבטחה בעוד אלו מצלמות את כל דוכני התכשיטים השונים כולל מצלמת על שתצלם את המתרחש על ידי המוכר והלקוח בזווית ראייה רחבה. כמו כן, בחנות תכשיטים מומלץ להתקין מצלמת חוץ נוספת על מנת לתעד (אם ויידרש) זיהוי פנים של גנב שיכסה את פניו לפני כניסתו לחנות. בנוסף, התקנת מצלמה אחת או נוספות במיקוד על תכשיטים ייחודים בעלי ערך גבוה מהממוצע ואם נדרש יש להתקין גם מצלמה נסתרת זעירה.
  • מחסנים – במחסנים לא מתפשרים! יש להתקין מצלמות איכותיות גבוה ככל הניתן בכל אחד מהמעברים הקיימים בשורות המחסן, גם בבחינת תיעוד העובדים וגם בבחינת גניבת סחורה ממעבר כזה או אחר. כל מצלמה מוגדרת לפי אותו המעבר ונקראת על שמו, כך שנדרש תיועד וניטור, המשתמש\בעל העסק יכול לגשת בקלות לחיצה לאותו המעבר הנדרש.

  כמה מצלמות אבטחה צריך בפועל?

  אם הינך בעל עסק, ומעוניין לקבל תמונה כללית (דגש על כללית) ולחשב כמה מצלמות לכל הפחות תידרש להתקין בעסק שלך על מנת לקבל מערכת מצלמות אבטחה מקצועית, עלייך לספור את העסק של לפי האיזורים הבאים:

  1. כניסה לעסק.
  2. יציאה מהעסק.
  3. דלת אחורית (אם קיימת).
  4. מחסן – כפי שצוין ,חישוב לפי מעברים (כל מעבר מקבל מצלמה) ובנוסף מצלמת על אחת לפחות.
  5. כמה משרדים יש לעסק? כל משרד\חדר מקבל מצלמה אחת לכל הפחות.
  6. מטבח.
  7. לובי כניסה.
  8. קבלה.
  9. מצלמת חוץ – מצלמה שמצלמת אל שטח החוץ על העסק לפני כניסה אליו בפועל.
  10. אזור חריג ייחודי ורגיש.

  שיקולים בבחירת מצלמות לעסק

  כל בעל עסק רוצה לדעת שהעסק מתנהל כשורה, שהעובדים מתנהלים בצורה מקצועית וששלומם ושלום הבאים והשבים הוא בטוח. הודות ולאף בעל עסק אין אפשרות לעקוב אחר המתרחש בעסק 24 שעות ביממה, הרי שהדרך היעילה ביותר לאפשר פיקוח על המתרחש במקום לאורך כל שעות היממה היא התקנת מצלמות אבטחה במקומות החיוניים בעסק.

  טרם רכישת מצלמות לעסק ובירור מחירים, יש להביא בחשבון את השיקולים הבאים:

  • מהו גודל העסק?
  • מהי רמת התאורה בפנים העסק ומחוצה לו לאורך שעות היום והלילה?
  • האם קיים בעסק איזור קבלת קהל?
  • האם יש בעסק קופה או כספת וכיצד ניתן להתקין את המצלמות כך שלא להפריע למהלך העבודה השוטפת?
  • האם אסטתיקה המצלמות בעסק היא הכרחית או זניחה?

  תמצית הסיבות הנפוצות להתקנת מצלמות לעסק

  צורכי ביטוח: תיעוד המתרחש בעסק יכול להגיע ממקום של צורך ביטוחי – תאונות עבודה שעשויות להתרחש, מקרי אלימות למיניהם, ניסיון לרמות את העסק מצד לקוחות או ספקים, תיעוד שימוש בכרטיסי אשראי גנובים ועוד.

  תיעוד גנבות: למצלמות בעסק היכולות לשמש במקרים רבים כרכיב מרתיע. לרוב, גנבים המגיעים לבתי עסק במטרה זדונית, סורקים תחילה את קירות ותקרות העסק לאיתור מצלמות האבטחה המותקנות. איתור המצלמה על ידם יכול לדכא את ההוצאה לפועל, אם כי יש שיטענו שדווקא איתור מצלמות מספק תמריץ לחיפוש “שטחים מתים” אותם המצלמות לא יכולות לתעד, וממליצים על שילוב התקנת מצלמות גלויות וסמויות יחד.

  תיעוד סחורות במחסן: מצלמות המותקנות באזור האחסון, יספקו להנהלה מעקב אחר הסחורה ואיתור בעיות הקשורות לסחורה חסרה.

  צילום הקופה בעסק: מקרי גניבות כסף מקופת העסק הם לא נדירים לצערנו, וגם העובד שעושה את הרושם המסור ביותר עשוי לגנוב מהקופה, או להתרשל במהלך העבודה ולהותיר את הקופה ללא השגחה. כשמדובר בעסקים קטנים, מקרי גניבות שכאלה יכולים לערער את קיומו של העסק.

  ייעול העסק: לא כל בעל עסק נמצא פיזית בעסק כל משך שעות הפעילות. מצלמות לעסק יכולות לסייע לבעלי עסקים לתמרץ את העובדים לבצע את עבודת על הצד הטוב ביותר, גם בהיעדרו של בעל העסק.

  להצעות מחיר ויעוץ מקצועי, פנו אל המומחים של אלסק.

  מערכת משוכללת לאבטחת העסק

  מצלמות אבטחה לעסק מהוות למעשה כמערכת משוכללת של מצלמות, אשר אמורה להיות מותאמת באופן פרטני לסוג ולצרכי העסק.

  מדובר במערכת אשר דורשת תכנון מקדים ומורכבת ממספר חלקים שונים וכחלק מכך, יש לקחת בחשבון שהיא גם טומנת בחובה הוצאה כספית לא קטנה.

  יחד עם זאת, אין כל ספק שמדובר בהשקעה אשר מהווה סוג של חובה עבור כל בעל עסק – ולו מהסיבה שבכוחה של מערכת מצלמות שכזאת, למנוע מצבים של פריצות לעסק, גניבות או פגיעות כאלו ואחרות.

  כידוע, כל בעל עסק השקיע לא מעט כסף, זמן ומחשבה לצורך הקמת העסק.

  כחלק מכך, הוא יעשה כל מה שהוא יכול בכדי להגן על אותו עסק ממפגעים פוטנציאליים כאלו ואחרים וכאמור, הדרך הטובה ביותר להשיג את אותה המטרה, עוברת בהתקנה של מצלמות אבטחה לעסק.

  היתרונות של מצלמות אבטחה לעסק

  ראשית כל, בכוחן של מצלמות אבטחה לעסק לספק הרבה שקט נפשי לבעלי העסק, יחד עם זאת, ישנה שורה של יתרונות אשר מצלמות אלו טומנות בחובן (וחשוב שכל בעל עסק יהיה מודע אליהם) ובין היתר:

  • אמצעי הרתעה – לפני שפורצים מחליטים “לבצע את זממם” בעסק מסוים. הם מבצעים תצפית על בית העסק. מצלמות אבטחה לעסק, יכולות להוות כאמצעי הרתעה עבור אותם פורצים ולמעשה, ברגע שיבחינו במצלמות אלו, במקרים רבים, הם יבחרו שלא לבצע את הפריצה.
  • מעקב אחרי מה שקורה בעסק – לא תמיד בעל העסק נמצא בעסק וכשהוא לא נמצא, מצלמות אלו יכולות לאפשר לו לבצע מעקב אחרי מה שקורה, הן מבחינת התנהלות העובדים והן מבחינת מצב הלקוחות. ניתן לצפות במצלמות באמצעות מכשיר טלפון חכם, מחשב או טאבלט, מכל מקום בארץ ובעולם, לאורך כל שעות היממה.
  • ביטחון העובדים – יש עסקים כמו חנויות או פיצוציות בהם העובדים חשופים לשוד, מצלמות שכאלו יכולות לספק להם ביטחון מסוים.
   כאן חשוב לציין כי מצלמות אבטחה מאפשרות גם ללקוחות להרגיש בטוחים יותר, בכל פעם שהם נכנסים לאותו בית עסק.
  • תיעוד פריצות – במידה ואכן מתבצעת פריצה לעסק, מצלמות אבטחה יתעדו את הפריצה, מה שיאפשר לבעל העסק לגשת למשטרה עם החומר המצולם ולהעלות את הסיכויים שהפורצים ייתפסו על ידי המשטרה.
  • צרכי ביטוח – מצלמות אבטחה מתעדות למעשה, את כל מה שמתרחש בשטח העסק, מה שיכול להיות יעיל לצרכי ביטוח – זאת, במידה וצרכים שכאלו יעלו בשלב מסוים. כך שאם לדוגמא, תתרחש תאונת עבודה לאחד העובדים בתוך בית העסק, תיעוד האירוע על ידי המצלמה, יכול להקל על כל הנושא של הפעלת הביטוח.
  • פיקוח, בקרה וייעול – אין מה לעשות, אבל האדם אשר יכול לדאוג בצורה המיטבית להצלחת העסק הוא בעל העסק. מצלמות אבטחה מאפשרות לבעל העסק להרגיש כאלו הוא נמצא בעסק בכל זמן נתון (גם אם בפועל הוא נמצא בכלל בקצה האחר של העולם), לעקוב אחרי המתרחש מבחינת העובדים והלקוחות ובמידת הצורך, לבצע את השינויים הנדרשים “בשלט רחוק”.

  כמובן שבכדי ליהנות מכל היתרונות של מצלמות אבטחה לעסק, קיימת חשיבות גבוהה הן להקפיד על בחירת מערכת המצלמות המתאימה, והן לתכנן בתבונה את מיקומי ההתקנה של אותן המצלמות – בכניסה לבית העסק, ליד הקופה, במחסן, מחוץ לעסק ובמקומות אסטרטגיים נוספים, כאשר בחירת המיקומים תהיה תלויה במידה רבה בסוג העסק.

  בכדי ליהנות מכל אותן היתרונות, קיימת חשיבות גבוהה להגדיר מראש את המטרות בגינן אותן מצלמות אבטחה מותקנות מלכתחילה.

  איך לקבל את ההחלטות הנכונות?

  בכדי לקבל את ההחלטת הנכונות ולבחור בצורה מושכלת ונבונה מצלמות אבטחה לעסק, יש לקבל החלטות מגוונות בנושאים שונים ובין היתר: אופן פריסת המצלמות בעסק, האם יש צורך בצילום גם בשעות החשכה, שיטת הצילום המועדפת/ רצויה (יש לא מעט אפשרויות כמו IP ועוד) והחלטות נוספות.

  למי שאין הבנה מקדימה בעולם מצלמות האבטחה, חלק מקבלת ההחלטות המדוברות, יכולה להיראות עבורו כמורכבת ומסובכת.

  מהסיבה הזאת, הדרך הנכונה ביותר לתכנון מערכת מצלמות האבטחה באותו העסק, עוברת בקבלת ייעוץ מקצועי מטעם מומחה בתחום.

  מומחה שכזה, יוכל להגיע לבית העסק, להתרשם מנתונים טכניים שונים, להבין את הבקשות והצרכים של בעל העסק ובהתאם, גם להמליץ על המערכת האופטימאלית וגם לתכנן את ההתקנה – וכאן חשוב להדגיש שלטיב ההתקנה של מצלמות האבטחה יש חשיבות לא פחות גבוהה מאשר לאיכות מצלמות האבטחה עצמן ולכן, חשוב לשים דגש גם על הנושא הזה.

  כל מי שתר כיום אחר מצלמות אבטחה לעסק, עתיד לגלות קשת רחבה של חידושים אשר צצו בתחום וזאת הודות לטכנולוגיה המתקדמת.

  ההמלצה, בטרם הבחירה, היא לערוך היכרות עם כמה שיותר מאותן האפשרויות אשר מוצעות ולבחור בסופו של תהליך את מצלמות האבטחה האופטימאליות.

  יש לזכור, כי טיב מצלמות האבטחה ישפיע במידה רבה על מיצוי התועלות שלהן כמו גם על השקט הנפשי של בעל העסק – לכן, גם את המערכת תעלה קצת יותר מהתכנון המקורי, מומלץ לבצע את ההשקעה ולזכור שהשקעה שכזאת יכולה להגן על ביטחון העסק ולכן, אין כל ספק שהיא תהיה משתלמת.

  מצלמות אבטחה לעסק – שאלות ותשובות

  כמה עולות מצלמות אבטחה?

  התשובה כמובן תלויה בהמון משתנים כמו איכות המצלמות, היצרן, כמות, אופן התקנה רצוי ועוד. באתר אלסק ניתן למצוא סטים של מצלמות אבטחה החל מ- 2490 שח בלבד. הסט כולל 4 מצלמות אינפרא 5 מגה פיקסלים, DVR מערכת הקלטה 8 ערוצים ברמה FULL-HD היברידית 5 מגה פיקסל, חווט ועבודה והדרכה ללקוח, אפליקציה איכותית לצפייה במצלמות מרחוק.

  האם מומלץ לקנות מצלמות IP אלחוטיות?

  כמו בכל מוצר, למצלמות אלחוטיות יתרונות וחסרונות משלהן. קשה לספק תשובה חד משמעית לשאלה זו אם אין לנו פרמטרים חיוניים כמו היצרן, מקום ההתקנה הרצוי ועוד. כפי שאנו ממליצים תמיד, אם אינכם מיומנים בתחום ורוצים בטחון ושקט נפשי, פנו למתקין מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה מקצועי.

  איך למקם את המצלמות?

  מיקום מצלמות האבטחה הינו הפרמטר החשוב ביותר, ולרוב, הוא שיקבע אם ההתקנה בוצעה בצורה האופטימלית ביותר תוך ניצול תפוקה מלאה של המערכת, או ניצול חלקי ובכך בזבוז מיותר של כסף. אנא צרו איתנו קשר ויחד נוכל לפענח את אופן ההתקנה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

  האם אתם גם מתקינים מצלמות?

  בהחלט. חלק מהשירותים שאנו מספקים כולל התקנה מקצועית של מצלמות, אזעקות ואינטרקום, בין אם ההתקנה נדרשת בבית פרטי, בניין משותף, משרד קטן, בית עסק או בניין משרדים גדול. צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום טכנאי.

  מאמרים מומלצים

  מתקין מצלמות אבטחה באילת

  מתקין מצלמות באילת

  בין אם הנך בעל נכס פרטי שמעוניין באבטחת בטחונך, בטחון משפחתך ורכושך, או בעל עסק, הגעת למקום הנכון לבחירת מצלמות אבטחה. צוות אלסק מערכות אבטחה גאה להעניק...
  מצלמת אבטחה מותקנת על עמוד

  מתקין מצלמות אבטחה בדרום

  אלסק מערכות אבטחה © 2016 – המקצוענים למערכות אבטחה ואזעקה בישראל. שירותי צוות אלסק כוללים יעוץ מקצועי בשלב תכונון תשתיות מערך האבטחה, ליווי פרויקטים, שי...
  טיפים לרכישת DVR

  טיפים לרכישת DVR

  מערכת ההקלטה (nvr,dvr) המחוברת למצלמות האבטחה בבית\בעסק, מתפקדת כ"יחידת הליבה" בכל מערכת האבטחה וממילא דורשת תשומת לב מיוחדת בתהליך הרכישה - בכל הנוגע ל...
  מערכת אינטרקום לעסק

  מערכת אינטרקום לעסק

  אחד ממערכות הבטיחות היום בכל עסק זה אינטרקום לעסק. אם יש לכם עסק פרטי, אתם צריכים לדאוג לכך שהדלת שלכם תהיה מוגנת הן בפני גנבים והן מול ריגול תעשייתי, ז...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון