טיפים להסתרת מצלמות האבטחה בבית או בעסק שלך

הסתרת מצלמות אבטחה כיפה

טיפים להסתרת מצלמות האבטחה בבית או בעסק שלך

אסטרטגיה נפוצה שבה משתמשים כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בעסק, היא הצבה של מצלמות האבטחה במקום גלוי לצורך הרתעת פושעים. ישנה הסכמה רווחת שמניעת פשע היא דבר טוב, אך אם אתה בעל עסק או בעל בית, ייתכנו תרחישים מסוימים שבהם אתה לא תרצה שמצלמות האבטחה שלך יבלטו כמו נטע זר. בתרחישים אלה, מצלמת אבטחה נסתרת היא האפשרות הכי טובה עבורך.

לא כמו מיקומן של מצלמות אבטחה כיפה או מצלמות אבטחה גוף, אין מיקום אחד אשר מתאים לכל מצלמות האבטחה הנסתרות. אף על פי שישנם מספר מקומות נפוצים שבהם ניתן להסתיר את מצלמות האבטחה – כגון בשלטי יציאה, מנעולים, וגלאי עשן – נקודת המסתור עבור מצלמות אבטחה יכולה להשתנות בהסתמך על הפיקחות של בעל העסק/הבית.

למען הסר ספק, מצלמות אבטחה נסתרות הן בברור אינן בלתי נראות. למצלמות אבטחה נסתרות ישנם חוטים (אלא אם אתה רוכש מצלמה שמצוידת בסוללה פנימית), ועדיין ניתן למצוא אותן, אך זה לא אומר שפושעים פוטנציאליים ימצאו אותן בקלות. אם אתה לא ניחן בערמומיות, להלן שלוש עצות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לשפר את ה"נסתרות" של מצלמת האבטחה הנסתרת שלך.

 1. החבא את חוטי המצלמה מאחורי האריחים.
 2. החבא את המצלמה בתוך עציץ מלאכותי. כן, עציץ. פשוט תוודא שהעלים לא יעמדו בדרכה של המצלמה. בנוסף, אם תבחר בשיטה הזאת, תמקם את העציץ בקרבת קיר ובסמוך למכשיר אחר שצורך חשמל כדי לצמצם את הסיכוי לכך שכבל המצלמה שלך יהיה חשוף.
 3. אם יש לך זמן ושעון מעורר ישן שבו אינך משתמש, אתה יכול להוציא את הרכיבים הפנימיים מהשעון ולהסתיר בתוכו את המצלמה הנסתרת שלך. בשיטה הזאת אתה אפילו לא צריך להסתיר את החוטים.

ועצה אחרונה, תבדוק את החוקים המקומיים שלך בנוגע לשימוש במצלמות אבטחה לפני שתרכוש או תתקין את מערכת האבטחה שלך. אם אתה מצלם תמונות של אירועים אשר מתרחשים בשטח הנכס שלך או בשטח העסק שלך, סביר להניח שאתה פועל במסגרת החוק, אך יהיה חבל לקנות מצלמת אבטחה ובסופו של דבר לגלות שאינך רשאי להשתמש בה.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ