טיפים להסתרת מצלמות האבטחה בבית או בעסק שלך

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  הסתרת מצלמות אבטחה כיפה

  טיפים להסתרת מצלמות האבטחה בבית או בעסק שלך

  אסטרטגיה נפוצה שבה משתמשים כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בעסק, היא הצבה של מצלמות האבטחה במקום גלוי לצורך הרתעת פושעים. ישנה הסכמה רווחת שמניעת פשע היא דבר טוב, אך אם אתה בעל עסק או בעל בית, ייתכנו תרחישים מסוימים שבהם אתה לא תרצה שמצלמות האבטחה שלך יבלטו כמו נטע זר. בתרחישים אלה, מצלמת אבטחה נסתרת היא האפשרות הכי טובה עבורך.

  לא כמו מיקומן של מצלמות אבטחה כיפה או מצלמות אבטחה גוף, אין מיקום אחד אשר מתאים לכל מצלמות האבטחה הנסתרות. אף על פי שישנם מספר מקומות נפוצים שבהם ניתן להסתיר את מצלמות האבטחה – כגון בשלטי יציאה, מנעולים, וגלאי עשן – נקודת המסתור עבור מצלמות אבטחה יכולה להשתנות בהסתמך על הפיקחות של בעל העסק/הבית.

  למען הסר ספק, מצלמות אבטחה נסתרות הן בברור אינן בלתי נראות. למצלמות אבטחה נסתרות ישנם חוטים (אלא אם אתה רוכש מצלמה שמצוידת בסוללה פנימית), ועדיין ניתן למצוא אותן, אך זה לא אומר שפושעים פוטנציאליים ימצאו אותן בקלות. אם אתה לא ניחן בערמומיות, להלן שלוש עצות שבהן אתה יכול להשתמש כדי לשפר את ה"נסתרות" של מצלמת האבטחה הנסתרת שלך.

  1. החבא את חוטי המצלמה מאחורי האריחים.
  2. החבא את המצלמה בתוך עציץ מלאכותי. כן, עציץ. פשוט תוודא שהעלים לא יעמדו בדרכה של המצלמה. בנוסף, אם תבחר בשיטה הזאת, תמקם את העציץ בקרבת קיר ובסמוך למכשיר אחר שצורך חשמל כדי לצמצם את הסיכוי לכך שכבל המצלמה שלך יהיה חשוף.
  3. אם יש לך זמן ושעון מעורר ישן שבו אינך משתמש, אתה יכול להוציא את הרכיבים הפנימיים מהשעון ולהסתיר בתוכו את המצלמה הנסתרת שלך. בשיטה הזאת אתה אפילו לא צריך להסתיר את החוטים.

  ועצה אחרונה, תבדוק את החוקים המקומיים שלך בנוגע לשימוש במצלמות אבטחה לפני שתרכוש או תתקין את מערכת האבטחה שלך. אם אתה מצלם תמונות של אירועים אשר מתרחשים בשטח הנכס שלך או בשטח העסק שלך, סביר להניח שאתה פועל במסגרת החוק, אך יהיה חבל לקנות מצלמת אבטחה ובסופו של דבר לגלות שאינך רשאי להשתמש בה.

  5/5 - (2 votes)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות lpr לזיהוי מספר רכב

  זיהוי מספר רכב – LPR

  זיהוי לוחיות רישוי, לפעמים נכתב בקיצור כ- LPR (ראשי תיבות: License-plate recognition), הוא תכונה שקיימת במספר תוכנות שיכולה לזהות, לקרוא, ולאחסן תצלומי ...
  מצלמות אבטחה אנטי ונדל

  מצלמות אבטחה אנטי ונדל

  כאשר מצלמת אבטחה מותקנת במקום שבו ניתן להגיע אליה בקלות, יש לנקוט באמצעי זהירות בכדי להגן על המצלמה מפני וונדליזם או גניבה. אחד מהגורמים שיש לקחת בחשבון...
  מצלמות אבטחה אלחוטיות

  מערכת אבטחה אלחוטית

  מערכת מעקב וידאו אלחוטית נבדלת ממערכת מעקב וידאו מסורתית בכך שהמצלמות שבהן נעשה שימוש אינן מחוברות אל המערכת הראשית באמצעות חוטים. זה מעניק למשתמשים חופ...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון