מצלמת זום – בואו נדבר על זה

אם הגעתם למסקנה שאתם זקוקים למצלמות אבטחה הביתה או למשרד, אין ספק שיש לכם סיבה טובה.

לא כולם עושים זאת, אבל אם כן, אז לבטח אתם זקוקים למצלמה כדי לשמור על הבית, לשמור על המשרד, או לשמור על מתחם חיצוני כלשהו.

אין ספק, התקנה של מצלמות אבטחה מסייעת לשמור על הבית או המשרד מפני פגיעות מסביב. אך ממה מורכות מצלמות האבטחה, איזו מצלמה מתאימה לכם, ואיך תתקינו אצל אנשי המקצוע הטובים ביותר? מיד תגלו.

מצלמות אבטחה לכל דורש, בהתאמה אישית כמובן

לפני שנדבר על סוגי המצלמות בין אם מצלמת זום ובין אם מצלמה מסוג אחר, בואו נסקור מהן הסיבות להתקנת מצלמות במעגל סגור:

 • הרתעה

השקעתם לא רק כסף, אלא גם נשמה בבית החדש שלכם או במשרד החדש. זה רק טבעי שתרצו למנוע מפורצים, גנבים או אנשים בעלי כוונות זדון לחדור אל המתחם הפרטי והבטוח שלכם.

 • פיקוח ובקרה

אחת מהסיבות העיקריות שבגינן אנחנו מתקינים מצלמת זום או מצלמה מכל סוג אחר היא כמובן פיקוח. אנחנו מעוניינים להשגיח שאין פגיעה ביקרים לנו, הילדים עם המטפלת. או לחילופין הורים מבוגרים עם מטפל או מטפלת.

איזה סוגי מצלמות מתאימות לכם?

ישנן לא מעט סוגי מצלמות אבטחה. יש מצלמות נסתרות, מצלמות גלויות, מצלמות דמה, מצלמות אינפרא, מצלמות זום ועוד. כדי שתוכלו לבחור איזו מצלמה הכי מתאימה לכם, בואו נסקור את הדגמים המבוקשים ביותר:

 • מצלמת דמה

מצלמת דמה מתאימה למעשה לכל מי שלא רוצה להשקיע במצלמת אבטחה, אך עדיין רוצים ליצור מספיק הרתעה. המצלמות הללו לא עולות הרבה, והן אפילו מתקדמות ברמת חיישן גילוי תנועה. מה שיוצר תחושה של מצלמת אבטחה אמיתית.

 • מצלמת אינפרא אדום

הרבה פורצים וגנבים יוצאים בחשכת הלילה כדי לפרוץ. המצלמה הזו תמשיך לצלם והציג את התמונה גם בעלטה מוחלטת. זוהי תוספת מאד איכותית לאבטחת הבית או העסק לכל שעות היממה.

 • מצלמת אנטי ונדל

מצלמה זו היא מצלמה ממוגנת העשויה מברזל ובעלת אפשרות גם לראיית לילה. היא מתאימה למעוניינים להתקין אותה במתחם החיצוני של הבית. חשוב להגן עליה מפני פגעי מזג האוויר. גשמים, ברד ושמש חזקה.

 • מצלמת IP

מצלמה זו היא מצלמת אבטחה המחוברת בכבל אנלוגי. אלו בעבר היו המצלמות היחידות שניתן היה לחבר לרשת אך כיום יש מצלמות מאד מתקדמות. הן מבוססות על טכנולוגיה מאד חכמה, שגם תעלה לכם יותר ברוב הסיכויים.

 • מצלמת אינטרנט

מצלמת אינטרנט היא מצלמה שכדאי שתכירו. מדובר במצלמה אלחוטית עצמאית מהסוג שאפשר לקנות, ולהתקין לבד. אין כאן צורך בחיווט אלא בחיבור לאינטרנט ביתי והיא מוציאה את הפלט ישר אל הטלפון. היא מכסה שטח קטן, לא תמיד מקליטה והיא מתאימה אך ורק למקום ספציפי בבית.

מצלמה ממונעת – בואו נשים עליה את הזום

מצלמת זום היא למעשה מצלמה ממונעת מתקדמת שאפשר לשלוט עליה מרחוק. תוכלו להזיז אותה לכל מיני כיוונים, לשחק עם הפוקוס, עם העדשות, להגדיל ולהקטין את הזום על שטחי הצילום ועוד.

זוהי מצלמה משוכללת שמעניקה מגוון של יתרונות לרוכשים אותה:

 • אבטחה

המצלמה הממונעת יעילה ביותר לאבטחה כללית ויש לה יכולות נהדרות של מצלמות פשוטות אותן היא פשוט משכללת. היא מתריעה על גורמים זרים או מעשים פליליים בזמן אמת ומבצעת גם הקלטות.

 • גמישות

מצלמת הזום היא מצלמה שמבוססת על מספר מנועים ולכן היא בעלת גמישות מקסימלית. אפשר לכוון אותה בצורה יזומה כדי לקבל פעולת תקריב ספציפית לצורך התמקדות.

 • שליטה

היתרון הכי גדול של אותה מצלמה ממונעת היא שאפשר לשלוט בה באופן מלא. היא מאפשרת תפעול בכמה סוגי מערכות ואפשר גם להפעיל אותה עם המקלדת של המחשב. עם הטלפון, או עם הטאבלט ומאפשרת גם שליטה מרחוק, דרך הרשת.

איפה רוכשים מצלמות איכותיות?

ככל שמדובר באנשי מקצוע המוכרים מצלמות אבטחה או מצלמות נסתרות חשוב שתדעו שזהו עולם שלם. מצלמות איכותיות תמיד מומלץ לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר. זוהי לא רכישה שאתם מבצעים במכולת, ולכן יש להפעיל בדיקה מדוקדקת.

וודאו שאתם אכן עושים סקר שוק איכותי לגבי השוואת מחירים, השוואת איכויות. ובכלל, קבלת המלצות וחוות דעת על אנשי המקצוע שאתם רוכשים דרכם.

אם הרי לא רק רוכשים את המצלמה, אלא גם מבקשים התקנה שלה, הדרכה, אחריות. ומן הסתם, כל מי שרוכש מצלמת אבטחה או מצלמה נסתרת לא רוכש מצלמה אחת. לעיתים יש צורך ברישות שלם של הבית או של המשרד. ולעיתים זו אולי מצלמה אחת בודדה.

כך או כך, אתם חייבים אנשי מקצוע המתמחים בנושא. קבלת המלצות תמיד אפשר לקבל מחברים קרובים, קולגות. אנשים שאצלהם ראיתם את המצלמות או פשוט לחפש בפלטפורמות הייעודיות ולהסתמך על אנשים ועל חוות דעת.

ישנן כיום פלטפורמות דיגיטליות המעניקות גם שירות שבו הן מוודאות שאכן ההמלצות הן אותנטיות.

איך לזהות אנשי מקצוע אמיתיים?

 • איש מקצוע איכותי יישאר לוודא שאכן המצלמה עובדת כמו שצריך, והכל תקין.
 • תקבלו הדרכה מלאה, עם זמן לשאלות.
 • תקבלו אחריות ותקבלו גם הסבר על מה כוללת האחריות.
 • לא תהיה בעיה לתת לכם לשוחח עם לקוחות קודמים אם תבקשו.
 • לא תהיה בעיה לתת לכם לראות התקנות נוספות אם תראו צורך לבקש.

כל אחד ואחת יודעים, לא סתם מתקינים מצלמות. יש רגישות רבה ברכישת מצלמות אלו, יש הבנה ויש הדדיות ורצון להגיע למטרה אחת שכולם מעוניינים בה. שקט נפשי. מצלמות אבטחה איכותיות ואנשי מקצוע טובים יכולים בהחלט להעניק את השקט הפשי לו אתם כה מייחלים.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ