מה מיוחד כל כך בצלמות wifi

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

לא אחת אנחנו שומעים על פריצות, גניבות וגם וונדליזם במגוון של מקומות בין אם אלו ארגונים. מוסדות, בתי ספר, משרדים פרטיים וציבוריים. וגם כמובן בתים פרטיים או בתים בבניין משותף.

זה לא סוד, טכנולוגיית WIFI היא אחת מהטכנולוגיות המוצלחות ביותר בעידן הנוכחי, והסיבה לכך היא כי היא מאפשרת להתנהל מול מערכות חדשניות ללא חיבור שמגביל אותנו פיזית עם חוטים וסיבוך עם כבלים ועוד.

כך למשל נולדה מצלמת אבטחה ללא חשמל שהביאה עמה מהפכה לא קטנה ויעילה ומשלבת את הטכנולוגיה המיטבית בעולם האבטחה.

חדשנות ואפקטיביות באותו המוצר

מצלמת אבטחה ללא חשמל היא מצלמת אבטחה איכותית לא פחות ממצלמות אבטחה המחוברות לחשמל. הפונקציונליות באה לידי ביטוי בשליטה במצלמה, ביכולות הצילום שלה, באפליקציות איכותיות. וכמובן, בהמשך הטכנולוגיה החדשנית המתפתחת מיום ליום בנושא.

מצלמת אבטחה אלחוטית שלא נדרשת לחיבור חוטים או כבלם המסבכים את ההתנהלות. ולמעשה מגבילים או מכשילים את המקום בו היא נמצאת היא סיבה למסיבה.

שנים על גבי שנים חלמו על כך אנשים, הגמישות שאפשר להתנהל עם המצלמות האלחוטיות. היכולת לחבר אותן בכל מקום אפשרי ובכל זאת לקבל תוצאות איכותיות ובכלל, ליהנות מהקידמה.

יחד עם זאת אין להקל ראש. בבחירה של מצלמת אבטחה ללא חשמל מומלץ לבחור את המצלמה האיכותית ביותר. האיכויות שלה חייבות להיות כמה שיותר גבוהות. אם אין איכות גבוהה למערך ההקלטה ולא נוכל לזהות את הפורצים או המשחיתים, לא באמת נוציא את מקסימום התוצאות מהמצלמה.

כמו כן, מומלץ שהמצלמה תהיה עמידה לפגעי מזג אוויר או אקלים משתנה אם היא תוצב מחוץ לבית כמובן.

למה אם כך לא להישאר עם מצלמה המחוברת לחשמל?

יש סיבות רבות להתקנה של מצלמות אבטחה בלי חשמל, והעיקריות שבהן:

 • לא צריך להגביל את עצמכם במיקום המצלמה צמוד לשקעי חשמל
 • קל להסתיר מצלמות אלחוטיות היות ואין חוטים, כבלים, ואפשר למקם אותן בכל מקום שאנחנו רק רוצים.
 • נוכחות המצלמה לא מאיימת, גם אם יודעים שהיא קיימת
 • אין הגבלה בעיצובים, המצלמות מגיעות בעיצובים ופונקציונליות שונה ומשתנה, ומתאימה למגוון של מקומות, ארגונים. מוסדות, בתי עסק או בתים

איך להתגבר על פער השימוש בחשמל?

זה די ברור שיהיה פער בשימוש בחשמל, אך יש לכך שלושה פתרונות מהותיים:

 • מצבר

ניתן להצמיד למצלמה מצבר שצריך להחליף אחת לכמה זמן. נכון שזה פתרון מעט מורכב, אך הוא עושה נהדר את העבודה ומעניק למצלמה את הכוח שהיא זקוקה לו.

 • סוללות

הפתרון השני הוא סוללות הנטענות. ישנן סוללות נטענות למצלמות בעלות טווחי אורך חיים משתנה. הן יכולות להחזיק מספר ימים, ויכולות להחזיק גם חודשים ארוכים. אין צורך בהצמדת מערך כוח גדול אל המצלמה, מה שלא מסרבל אותה כלל. וניתן גם להסתירה בקלות.

 • פאנל סולרי

פאנל סולרי מאגד את קרינת השמש לייצר חשמל, לצורך הפעלת המצלמה. כך שבמקרה זה יש צורך במצלמה שאינה מצלמה נסתרת. אלא גלויה בשטח, על מנת שתוכל לקלוט את קרני השמש. היתרונות, אין צורך בסוללות, אין צורך בהחלפת מצבר ואין צורך בסרבול.

מצלמות אבטחה, מה הצורך בהן?

כל מצלמת אבטחה המותקנת, יש לה סיבה לכך. מצלמות האבטחה הפכו להיות השומר, הגב, הביטחון של הרבה מאד מוסדות, מקומות, בתים, חנויות, בתי עסק וארגונים.

הנסיבות הנפוצות להתקנת מצלמה הן לרוב:

 • הורים לילדים קטנים

התקנת מצלמה מתבצעת או בגני הילדים (באישור ובידיעה כמובן) או בבתים בהם יש מטפלת לילדים. המצלמה מחוייבת להיות באישור ובידיעה של הצוות המטפל, ומאפשרת להורים לפקח ולבקר את הטיפול בילידיהם.

 • ילדים להורים מבוגרים

התקנת מצלמת אבטחה בבתיהם של הורים מבוגרים היא צעד שעושים אותו ילדים להורים מבוגרים כאשר מגיעים מטפלים זרים לטפל בהורים. הפיקוח והבקרה דרך המצלמה מאפשר לבדוק האם יש התעללות, או האם הטיפול באופן כללי הוא טיפול טוב.

בתים בעיצובים מסוימים או בתים יוקרתיים במיוחד נוטים להתקין מצלמות אבטחה בבית במגוון של פינות וזאת על מנת שיהיה תיעוד במקרה של פריצות וגניבות.

 • מצלמות אבטחה חיצוניות

ממש כפי שמתקינים מצלמות אבטחה פנימיות בתוך הבית, כך גם מתקינים מצלמות חיצוניות מחוץ לבית בחצר, בכניסה לבית ובחניה. על מצלמות אלו להיות איכותיות במיוחד ולהתאים כמובן גם אל שינויי מזג האוויר. ולעמוד באקלים קיצוני של חום גבוה, או של קור, ברד, שלגים וגשמים.

 • מצלמות אבטחה למשרד

ישנם בעלי משרדים המתקינים מצלמות אבטחה לצורך פיקוח ובקרה על העובדים. וישנם בעלי משרדים המתקינים לצורך פיקוח ובקרה על פריצות, או וונדליזם.

העידן החדש, המצלמות, ותחושת הביטחון

העובדה שיש לכם מצלמת אבטחה איכותית בבית, במשרד או בארגון בו אתם עובדים לא צריכה למנוע מכם את הזהירות הכללית שאתם נוקטים.

אך המשיכו להיות זהירים, להתקין מערכות אבטחה חדשניות לבית או למשרד. סמכו על תחושת הבטן שלכם והכי חשוב כאשר מדובר במצלמות האבטחה, וודאו שיש מערך הקלטה איכותי. אחרת, תיעוד לא איכותי לא יסייע לכם.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ