מדוע צריך מצלמות אבטחה בבתי מלון?

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מדוע צריך מצלמות אבטחה בבתי מלון?

  בעידן המתקדם של היום כמעט בכל עסק ובכל מבנה שרוצים לשמור עליו מתקינים מצלמות אבטחה- וכך אנו יכולים להיות רגועים שכן כל הנעשה מתועד. ובפרט כאשר מדובר בבית מלון החשיבות היא גדולה יותר. חשוב לזכור כי היום בהתאם לנוהלי הביטחון והחוק, על בתי המלון מוטלת האחריות לתחושת הביטחון האישית של האורחים. ולכן המשטרה מציבה את התנאי של אבטחת המלון שבלעדיו בית מלון לא יוכל לפעול ולפתוח את שעריו. חייבים לציין כי אורחי המלון משלמים תמורה למלון הכוללת את ההוצאות הדרושות לשמירה והגנה על האורחים ועל החפצים הן בחדרים באמצעות מצלמות אבטחה והן בשטחים הציבוריים של המלון באמצעות מאבטחים ומצלמות במעגל סגור.

  תשתיות למצלמות

  בכל בית מלון קיימת תשתית מסודרת של אבטחה המקנה ביטחון לאורחים ולמלון עצמו. אבטחה זו כוללת מאבטחים, מצלמות אבטחה, כפתורי מצוקה ואף ליווי האורחים ועוד. כמו כן, כאשר אנו באים להתארח ולנפוש במלון אנו רואים שבחניון המלון ובקומת הכניסה שמוצב מאבטח. ואולם חשוב לדעת כי אבטחת בית המלון משמעה שמירה על האורחים- על בטחון ושלומם של האורחים, על רכוש האורחים מפני גניבות וכמובן על מבנה המלון מפני וונדליזם וגניבות.

  כיום ניתן למצוא באינטרנט שלל סוגים של מצלמות אבטחה אשר מבטיחים שירות. אך כאשר מדובר בבית מלון מומלץ לבחור במצלמות אבטחה איכותיות ביותר, בכדי שניתן יהיה לצפות בכל פינה ואזור של המלון ולא לפספס שום דבר. כמו כן, רצוי למקם את מצלמות האבטחה במקום גלוי- וזאת בכדי לעורר הרתעה לנמצאים במלון (הן לאורחים והן לעובדים אם רוצים לבדוק גניבות). בנוסף, רצוי להוסיף גם מספר מצלמות אבטחה במקום סמוי שלא נראה לעין, וכך בעצם חושבים שאין הרתעה אך אם קורה משהו ניתן יהיה לתפוס על חם את הפושע. כמו כן, מומלץ לשלב עם מצלמות האבטחה גם תאורה מתאימה במסדרונות המלון ובשטחים הציבוריים.

  כאשר יש לבחור מצלמות אבטחה לבית המלון ( וישנם הרבה מלונות בצפון שממש מקפידים לכל זווית צילום ) – ההמלצה שלנו לבחור בספקית מצלמות אבטחה וותיקה עם ניסיון רב והבנה בתחום המצלמות אבטחה, כך שתוכל לספק לכם את המצלמות המתאימות ביותר לכל אזור ואזור של המלון והן שתוכל לספק גם מגוון פתרונות של מצלמות אבטחה מתקדמות כשם האלחוטיות ועוד.

  המאמר בחסות חדשות bignews

  קרדיט תמונה pixabay

  דרג

  מאמרים מומלצים

  מתקין מצלמות אבטחה

  מטרתנו העיקרית באלסק היא לספק לך, הלקוח, את כל האינפורמציה שניתן מעולם האבטחה, במטרה להקל על תהליך בחירתך במתקין שיבצע את משימת ההתקנה.

  מצלמת אבטחה זום x22

  מצלמת אבטחה זום x22

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  המלצות התקנת מצלמות אבטחה לעסקים

  מצלמות אבטחה למוסדות

  מוסדות כמו בנקים בדרך כלל נתפסים כמאובטחים ביותר על פני כדור הארץ, ולא לחינם. מערכות האבטחה במוסדות כמו בנקים ותאגידים גדולים הן בדרך כלל מהמתקדמות בעולם המיגון. אם הנכם מנהלים של מוסדות ולא מוכנים להתפשר על איכות מערכת המיגון, הגעתם למקום הנכון.

  התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר

  התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר

  חובה התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר! בית ספר הוא מקום בו שוהים מדי יום רבבות תלמידים, ומתרחשים בו הרבה מאוד דברים החל מקטטות ועד תאונות

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון