מצלמות נסתרות קטנות לאיכות חיים בטוחה יותר

אנחנו מבינים את הסיטואציה שאתם נמצאים בה. אולי אתם הורים צעירים שחוששים שהמטפלת של הילד או הילדה לא מתנהגים כראוי. אולי אתם ילדים להורים מבוגרים ומעוניינים לפקח על טיפול המטפלת בהורים? אולי בעצם אתם מנהלים של חברה ונתקלתם באיומי ונדליזם או שבוצע ונדליזם בחברה ואתם מעוניינים לדעת מי המאיים, או מי המבצע.

כך או כך, ישנן מספיק סיבות לבחירת מצלמות נסתרות או מצלמות גלויות. ואם יש ספק, אין ספק. הסיבה היא מספיק מוצדקת.

מצלמות אבטחה מאז ומתמיד תעתעו בעוברים והשבים. וכשמדובר במצלמות אבטחה קטנטנות זה בכלל צעד איכותי לשמירה על בטיחות בני הבית או המשרד.

מצלמות נסתרות קטנות מספקות תיעוד ברמה איכותית בהתאם לתכונות העדשה שלהן, איכות החיישן. וכמובן גם מעבד התמונה. הן לרוב נקראות מצלמות כפתור, היות והן נראות כמו כפתור. אך יש כמה מצלמות מסוגים אלו, והן מתאימות למגוון של סיטואציות.

מצלמות נסתרות – למה בעצם?

המתקינים אותה לרוב לא מעוניינים שהאנשים השוהים בנכס מסוים ידעו עליהן. והמטרה היא חקירה לצורך זיהוי פעולות, או אנשים מסוימים.

לרוב הן מותקנות בשל חשש לוונדליזם, או חשש להתנהגות פלילית. מטרת המצלמות היא להגן על סיטואציות או על התנהגויות מסוימות. באופן כללי, בכל חשש שכזה כדאי להסתיר את המצלמות.

איך תדעו לבחור נכון?

בחירה של מצלמות נסתרות קטנות צריכה להיעשות על סמך פרמטרים ספציפיים:

 • עדשה

לעדשה מן הסתם יש אפקט מהותי על המצלמה. אורך מוקד המצלמה משתנה וחשוב לבחור בעדשה שהערך של אורך המוקד קיים בה. אם המטרה היא צילום ממרחק מומלץ טווח של אורך מוקד גדול. אם המטרה היא צילום מקרוב, מומלץ אורך מוקד קצר.

 • חיישן

החיישן מעניק לכם רזולוציה נכונה ומתאימה יחד עם עוצמת האור. מומלץ להתייחס גם למרחק של יחידות פיקסל. שימו לב שריכוז אור גבוה עם מרחק גדול יעניקו תמונה איכותית. כל כך איכותית עד שתזהו פנים של אנשים ופריטים קטנים. ריכוז של אור נמוך עם מרחק פיקסלים יעניק תמונות בסיסיות לתיעוד.

 • רכיבי עיבוד המצלמה

את רכיבי העיבוד של המצלמה יש לבחור רק לפי סביבת צילום. אם למשל אתם מדברים על חושך מוחלט מומלץ לבחור מצלמת אינפרה אדום. אם החושך הוא לא עלטה מלאה, אפשר לבחור מצלמה עם תכונה של פיצוי אור בחושך. אם אתם כבר מתקינים, עשו זאת באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר.

על מיקום, מצלמות, ומה שביניהן

כל מתקין מצלמות מקצועי יוכל לסייע לכם בייעוץ לגבי היכן להתקין את המצלמות. אבל לפני כן חשוב לדעת מהי הסיבה בגינה אתם מתקינים את המצלמות.

אם המטרה היא הרתעה, יש לבצע התקנה במקום גלוי. אם אלו מקומות עם מזג אוויר בעייתי או חשש להשחתה אפשר תמיד להתקין מצלמות כיפה צמודות לתקרה. מצלמות אלו אמנם נראות, אך לא תמיד קל לזהות שהן מצלמות.

השיקול הוא כמובן של מתקין המצלמות המקצועי, אך גם שלכם. היות והמטרה היא שלכם ואתם בעצם זקוקים לשירות הזה.

מיקום המצלמות הוא כמובן קריטי, ולכן חייב שתהיו מלווים באנשי המקצוע הטובים ביותר. מצד אחד המצלמה צריכה לכסות שטח צילום מסוים. מצד שני, רצוי שאיכות התמונה לא תהיה גרועה. זאת הסיבה שעליכם להיות מלווים במתקין  מקצועי שידע בדיוק היכן למקם את המצלמות. אתם מהצד שלכם צריכים להיות הכי גלויים וכנים לגבי מטרת התקנת המצלמה.

האם הסאונד וההקלטה איכותיים במצלמות אלו?

לא אחת הסאונד וההקלטה הם קריטיים לסיטואציות הללו. ולכן לא מספיק לצלם את האיזור, אלא גם לשמוע את מה שקורה באיזו הצילום. גם בנושא הזה מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע להם הידע הכי טוב בתחום.

ישנן מצלמות המשתמשות במקלט DVR השומרים את הצילומים ובכך גם לא מכבידים על המכשור שלאחר מכן צופים ומאזינים בו. כאמור, התייעצו עם אנשי המקצוע. הם ידעו להדריך אתכם הכי טוב.

איך מוצאים איש מקצוע מספיק אמין?

כמו בכל תחום שבו אנחנו מחפשים אנשי מקצוע מומלץ שניגש אל הכי מקצועיים ומומחים בתחום. הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא שאיש המקצוע הוא אמין. בכל זאת הוא מקבל מכם גישה למידע שיש לכם בעסק, או בבית.

כשאתם מחפשים אנשי מקצוע תמיד הסתמכו על המלצות ממקור ראשון. היוועצו בחברים, במשפחה, או חפשו פלטפורמות עם חוות דעת אותנטיות. אתם מפקידים את הביטחון שלכם בידי איש המקצוע המתקין לכם את המצלמה.

על איש המקצוע להיות מקצוען אמיתי שעובד עם אנשי הטכנולוגיה הטובים ביותר בתחום. שימו לב לאחריות על המצלמות, שנה לפחות, וגם בדקו מה האחריות כוללת.

כמו כן, איש מקצוע איכותי ידאג לבצע לכם הדגמה מקצועית והדרכה על תפעול המצלמות. על מה רואים בהן, איך הן עובדות, ואיך תוכלו לקבל את פלט הצילומים. בנוסף, הוא יבדוק ויוודא שאכן הכל עובד תקין וישתמש גם בכבל נתונים מקצועי.

רכישה של מצלמות זה לא מספיק. יש להקפיד על אנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בעלי מוניטין חיובי. לוודא מה האחריות כוללת, לכמה זמן היא והאם יש צורך לערב גם צד שלישי.

אף אחד לא מבקש סתם להתקין מצלמות בבית או במשרד, ואנחנו מאמינים שהליווי המקצועי הנכון ימקסם את התוצאות בדיוק למטרה בגינה אתם מתקינים את המצלמות.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ