מצלמות אבטחה לחניון להגנה מירבית

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

מצלמות אבטחה הם המוצר הכי נפוץ ומבוקש בתחום של שמירה ואבטחה על בתים, משרדים וחניונים ולא בכדי.

מדובר בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת לנו ליהנות מביטחון ואיכות ברמה גבוהה, בזמן שאנחנו בסך הכל מעוניינים לשמור על הבית, המשרד, החנות או החנייה שלנו.

כולם רוצים להרגיש בטוחים

כשמדובר על מצלמת אבטחה מדובר על ביטחון. אנחנו יודעים שיש מי ששומר עלינו, מרתיע, ויכול גם לגרום לכך שפשע שרצו לבצע, פשוט לא יתקיים.

כל סוג של חניון מחוייב באבטחה. כולם, כולל כולם, חייבים אבטחה מסביב לשעון. אפשר כמובן לדאוג לשירות של חברת אבטחה ולשים צוות אבטחה במקום לכל הלילה, יחד עם זאת לא תמיד מדובר בסיטואציה שלא מחוייבת גיבוי מצלמות אבטחה לחניון כי כל פעולה שאינה חוקית, מומלץ שיהיה לה תיעוד.

אם אנחנו מדברים גם על חניונים גדולים מאד עם הרבה כלי רכב, הרי שיכולת השמירה של מאבטח פרטי או אפילו צוות מאבטחים במקרה הזה מאד מוגבלת.

התקנה מצלמות אם כן הוא פיתרון איכותי, אך יש להתאים אותן כמו כל דבר באופן אינדיבידואלי. יש לוודא מערכת הקלטה איכותית, רזולוציה ברמה גבוהה וכמובן יכולות תפעול טכניות נגישות ונוחות.

מהו תהליך בחירת מצלמת אבטחה לחניון

בין אם אתם מעוניינים לשמור על חניה פרטית בבית, או מספר חניות פרטיות. ובין אם אתם בעלים של חניה ציבורית, או בעלי חניון. זה הזמן, בתקופה הנוכחית בה הכל מרגיש כל כך פרוץ ונגיש, לשדרג את איכות וביטחון החניון עם מצלמת אבטחה ברמה גבוהה.

כיום כל חברה מקצועית המעניקה שירות מכירה, הדרכה והתקנה של מצלמות אבטחה תשמח לשלוח אליכם נציג על מנת לבחון את השטח, להבין את גודל החניון, הצרכים וכיסוי המקום שהמצלמות מכסות.

לאחר שהנציג יקבל את כל הפרטים הרלוונטיים, הוא יבנה עבורכם הצעת מחיר מותאמת אישית להתאמת מצלמות אבטחה לחניון ברמה הגבוהה, האיכותית והנגישה ביותר.

לאחר מכן, השלב הבא הוא למעשה לבחור את המצלמות המתאימות לכם. וחשוב לדעת איזה סוגי מצלמות קיימות על מנת לעשות זאת.

איזה סוגי מצלמות אבטחה עבור חניון קיימות

בבחירת מצלמה לחניון הדבר שהכי חשוב לדעת הוא שכמובן לא כל חניון הוא אותו חניון, ולכן לא כל מצלמה מתאימה לכל חניון. ישנן מצלמות המיועדות לחניון ציבורי של משאיות. ישנן מצלמות המתאימות לחניון של בניין מגורים, וישנן המתאימות לחניונים פתוחים, סגורים, או למספר חניות פרטיות. ישנן גם מצלמות המתאימות לחניונים בהם אפשר לאכלס מאות רכבים.

ההבדל כמובן במצלמות בא לידי ביטוי בעמידות בפגעי מזג אוויר, יכולת כיסוי שטח, צילום בחושך ובאור. מצלמות מעקב אחרי כמה פרמטרים טכניים של תזוזת רכבים, תיעוד ברזולוציות איכותיות וגבוהות ויכולות תפעול, כולל מערכות הקלטה חדשניות.

מה הגורם הכי חשוב בבחירת מצלמה לחניון

מצלמת אבטחה היא כזו שאמורה ליצור בראש ובראשונה הרתעה. ובכך, לגרום לפושעים, הגנבים או הפורצים להמנע מלבצע את הפשע בשל חשש להיתפס. כאשר מדובר על חניוני רכב חשוב להרתיע כראוי.

כך אפשר למנוע ונדליזם, להקטין את הסיכוי לפריצה לרכבים בתוך החניון ולמעשה לעודד עוד לקוחות להגיע אל החניון ולהרים את המוניטין של אותו מגרש חניה או חניון.

ואם להיות הכי ישירים, חניון שיש בו מצלמת אבטחה הוא חניון שפשוט נרצה לחזור אליו והוא עדיף לנו מחניון אחר. אם מדברים על תחרויות עסקיות בין חניון זה או אחר, שווה להשקיע במצלמות אבטחה איכותיות המרתיעות מפני פריצות. וליהנות מביטחון מלא כשאנחנו מפקידים באותו החניון את אחד הנכסים הגדולים שלנו. הרכבים שלנו.

מהרגע שמוניטין החניון עולה בשל מצלמות אבטחה אין צורך ביותר מדי שיווק. הבשורה האיכותית כבר תעבור מפה לאוזן, חברים יספרו לחברים. משפחה מעדכנת את המשפחה ולמעשה בעל החניון מקבל מוניטין גבוה בזכות פעולה אחת חשובה, הדאגה לביטחון הלקוחות שלו.

חדשנות במצלמות אבטחה לחניון

אם אנחנו מבצעים סקירה איכותית ויסודית של אילו מצלמות אבטחה רלוונטיות מבחינת החדשנות והטכנולוגיה, חשוב לדעת שבאופציות הללו ישנן תכונות קריטיות עבורנו:

 • ראיית לילה
 • תיעוד והקלטה
 • עמידות בפני אקלים קיצוני
 • זוויות צילום ספציפיות בזמן אמת
 • מעקב אחר תנועות
 • חיבור אל מערכות צפייה מתקדמות

למעשה, כל אלו אומנם לא מחליפים צוות אבטחה או מאבטח, אך הם בהחלט מקלים על עבודת חברת האבטחה.

ההשקעה במצלמות אבטחה איכותיות היא משתלמת, יחד עם זאת, כשאתם בוחרים את חברת האבטחה דרכה אתם רוכשים את מצלמות האבטחה חשוב לבחור היטב ובקפידה.

תמיד בקשו המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם, אל תהססו לבקש לראות עבודות קודמות או אפילו התקנות ב'לייב'. שוחחו עם לקוחות עבר, לקוחות הווה וקבלו אינדיקציה.

כאשר המקצועיות והביטחון עומדים לפני הכל, כמובן שיש לקחת בחשבון גם כימיה ויחסי אנוש. שני אלו לא נופלים מאיכותם מהמקצועיות והביטחון. מוצר איכותי אפשר למצוא כמובן בהרבה מקומות אבל כאשר יש צורך גם בתמיכה ובהדרכה ליחסי אנוש יש משקל.

אך ברגע שיש לכם מערך תמיכה, צוות מקצועי ואיכותי המעניק לכם יכולת לקבל מענה בזמנים ספציפיים וכמובן מחיר נוח המשתלם אל תוך כל החבילה הזאת, אין ספק שמשתלם לכם להשקיע.

השקעה בחניון, בין אם בעסק ובין אם בחניון שהוא משרדי או ביתי משתלמת לא רק עבור הלקוחות שלכם אלא גם עבורכם.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ