התקנת מצלמת אבטחה חיצונית – איכות חיים אחרת

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

הרבה בעלי נכסים בוחרים לאבטח את הבית שלהם עם התקנת מצלמת אבטחה חיצונית איכותית לבית.

מצלמת אבטחה חיצונית לבית מאפשרת למתקינים אותה לקבל את הביטחון הראוי ואת המעקב והפיקוח לו הם זקוקים על מנת לדעת מי מסתובב מחוץ לבית. ומעבר לכך, חלילה במצב של פריצה או סיטואציות לא פשוטות אחרות מאפשרות תיעוד איכותי של המצב בשל עמידותן במגוון של מצבים, פגעי מזג אוויר ועוד.

מאיפה מתחילים?

כמו כל רכישה של מוצרים או שירות שאתם שוכרים מומלץ לבצע סקר שוק איכותי ומקיף. התקנת מצלמת אבטחה חיצונית לבית היא לא רכישה של מה בכך. ומומלץ שהיא תיעשה על ידי אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, ובעלי מומחיות ללא דופי.

על בעלי המקצוע להיות סבלניים, להיות מוכנים לכך שיהיו לכם לא מעט שאלות. להיות בעלי יכולת להעניק לכם הדרכה מקצועית ואף תמיכה רלוונטית.

הצעד הראשון הוא מציאת חברה איכותית ואמינה, ומשם כבר תוכלו לבדוק לגבי סוג המצלמות הקיימות באותה החברה. מהי עלותן, מהן מעניקות, מה ההבדל בינן לבין סוגים אחרים של מצלמות ועוד. אתם למעשה מתאימים לעצמכם את מצלמות האבטחה באופן אישי לחלוטין.

סוגי המצלמות הקיימות:

 • מצלמה בסיסית

המצלמה הבסיסית היא למעשה מצלמה קבועה. העלות שלה היא עד 400 ₪, וזוהי למעשה המצלמה הקלאסית לצורך בקרה ופיקוח. היא אינה מרתיעה פורצים בדרך כלל אלא משמשת לתיעוד.

 • מצלמה מדומה

מצלמה מדומה היא למעשה כשמה, מצלמת דמה שאינה אמיתית. היא יכולה להרתיע, את מי שלא מבין שהיא מצלמה מדומה. המצלמה הזו בעיקר מתאימה למי שלא מעוניין בהשקעה במצלמה במחירים גבוהים מדי, או משוכללת מדי. למעוניינים, ישנן גם מצלמות דמה המאפשרות תנועה וחיישן.

 • מצלמת אנטי ונדל

זו מצלמה העשויה מברזל, היא ממוגנת והיתרון הגבוה ביותר שלה הוא ראיית לילה. היא מתאימה בעיקר לחלקים חיצוניים מאד ועמידה בפני מזג אוויר המשתנה באופן קיצוני.

 • מצלמת אינפרא אדום

מצלמת אינפרא אדום היא מצלמה השומרת על המקום בזמן החושך מפריצות כאשר היא מאפשרת הצגת צילומים גם בחושך.

צורת המצלמה, שימו לב אליה

בזמן שאנחנו משקיעים רבות בשיפוץ הבית או שיפוץ המשרד חשוב שנשים לב גם לנראות של המצלמה. אסתטיקה זה חשוב גם כאשר אנחנו מדברים על מצלמה חיצונית כי היינו רוצים שהיא תתאים למקום בו היא מותקנת.

נכון שמצלמה היא לא פריט אופנתי, כאשר אנחנו מתקינים אותה מן הסתם אנחנו לא מעוניינים שהיא תהיה בולטת מדי או יותר מדי מפחידה, אך רצוי שהיא תיראה מספיק רלוונטית למקום בו היא מותקנת בין אם זהו משרד ובין אם זהו בית.

מצלמות אבטחה בצורת כיפה קטנה, או מצלמות אבטחה שנעות תוך כדי תנועה עם חיישנים המזהים את התנועה, מצלמות קבועות במקום או אפילו מצלמות נסתרות.

לכל אלה יש את היתרונות והחסרונות שלהם. מצלמות הן באופן כללי בעלות שני חלקים. המצלמה, והעדשה, כאשר העדשות הן שונות וניתנות להחלפה בהתאם לצרכי המקום. ועל כן, בחירת מצלמה נעשית באופן אינדיבידואלי.

מהי מערכת הקלטה, ואיך היא משולבת בתוך המצלמה?

למצלמת אבטחה אין הרבה אפקטיביות גבוהה אם היא לא תקליט את החומרים שהיא מצלמת. לדוגמא, פורצים השודדים את הבית או את המשרד לא יוכלו להיתפס אם לא תישאר עדות מוקלטת של הפריצה.

לשם כך ישנה מערכת הקלטה איכותית המותקנת בתוך מצלמת האבטחה כאשר כל מטרתה היא לתעד את המתרחש בתוך המשרד, או בתוך הבית ולשמור את ההקלטות בתוך מאגר המתאים לכך.

זוהי למעשה מערכת הקלטה המותקנת בתוך המצלמה באמצעות מערכת קווית או מערכת אלחוטית. אם אתם מתקינים מערכת אלחוטית דעו כי זו יכולה להשתבש בשל טלפונים ניידים מסוגים מסוימים ועל כן חשוב לוודא זאת.

איך מתבצעת התקנת מצלמת אבטחה

ראשית, חשוב לציין לפני הכל, התקנת מצלמת אבטחה חיצונית מתבצעת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

התקנה של מצלמה יכולה להתחיל מ300 שקלים ואף להגיע אל מעל 500 שקלים. כאשר זה כולל מצלמה אחת, מערך הקלטה וכבלים.

להתקנת המצלמה יש עלות נפרדת ממחירה, ועל כן חשוב לדעת ממה מורכבת העלות באופן כללי. עלות כללית להתקנת מצלמה מסוג אבטחה מתחילה לרוב מ300 שקלים ויכולה להגיע גם למעל 500 שקלים כאשר מדובר על מצלמה אחת, כבלים ומערך הקלטה משוכלל.

איך אפשר לדעת שהמתקין שלכם מקצועי, מוסמך וידע את העבודה

באופן כללי כאשר אנחנו מחפשים את אנשי המקצוע עבור התקנת מצלמות אבטחה אנחנו מן הסתם נרצה לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר. את אלו אנחנו יכולים למצוא באמצעות המלצות רלוונטיות על ידי חברים, משפחה, וקולגות ובכלל עדיף שנקבל את ההמלצות על ידי אנשים שאנחנו סומכים עליהם ועל הדעה שלהם.

כמו כן, ישנם עוד מספר דברים שחשוב שנדע לעשות:

 • וודאו אחריות

אחריות מעניקה לכם את הגב, את הביטחון ואת העובדה שיש למצלמה אחריות המטפלת בתקלות וצוות מקצועי שיכול לטפל בכל מענה שאתם זקוקים לו.

 • יצרן בעל שם ידוע

חברות איכותיות להם יש מוניטין גבוה מעניקות ביטחון. מומלץ שלא לרכוש מצלמה של חברה שאינכם מכירים ואינכם יודעים מהיכן היא יוצרה.

 • בקשו הדגמות רלוונטיות

לפני שמתקינים לכם את המצלמה בקשו הדגמות, האופציה הזאת קיימת והיא תעניק לכם אינדיקציה רלוונטית לגבי איכות המצלמה שאתם רוכשים.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ