מצלמות אבטחה במתחמי השכרת כספות

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

כספת

אי אפשר להתעלם מהחידושים בעולם הטכנולוגיה, כאשר אנחנו מדברים על הגנה על מתחם כספות סגור ומבוצר. מאז ומעולם, אנשים התעניינו בהגנה על רכוש. כבר בעידן העתיק, שימשו מערות בטבע, קברים ומקדשים עתיקים, בתור מקומות בהם טמנו בני אדם, אוצרות יקרי ערך. בעידן המודרני, אמנם, הנטיה הטבעית נותרה כשהייתה, אבל הכלים בהם אנחנו שומרים פריטים יקרי ערך, הפכו הרבה יותר מתוחכמים ומתקדמים. במאמר הבא נדבר על השימוש בטכנולוגיה להגנה במתחם כספות. נדבר על סוגים שונים של מצלמות אבטחה ולמה רק להתקין מצלמה, זה ממש לא מספיק.

כמה מילים על סוגים שונים של מצלמות לאבטחה

בגדול, מצלמה נותנת לנו מענה בשלושה מישורים. הראשון, מצלמה מתעדת את מה שקורה עכשיו, כך שבמידה והצופה נמצא בחדר אחר, הוא יכול לראות מה קורה במתחם המאובטח. במישור נוסף, באמצעות מצלמה אנחנו יוצרים הרתעה, הרי פורץ המודע לכך שהוא מתועד, יזהר במעשיו. שלוש, מצלמת אבטחה טובה דיה, מאחסנת את החומרים בכרטיס זיכרון או בענן וירטואלי, כך שאפשר יהיה לבחון לאחר מעשה, מה אירע.

לא כל מצלמות האבטחה עובדות באותו האופן. המכשירים השכיחים ביותר, אלו המצלמות הפועלות על בסיס קווי, כלומר, במעגל סגור ללא תקשורת אלחוטית. היתרון הוא שבאופן הזה, המערכת לא חשופה לפריצות סייבר ואנחנו לא צריכים לחשוש לכך שהמערכת תפסיק לעבוד אם האינטרנט התנתק לרגע. החסרון הוא שבאופן הזה, המלצמה לא יכולה להעביר את המידע מהזיכרון במכשיר, לענן וירטואלי, כדי לחסוך מקום.

בנוסף, חשוב לזכור כי יש סוגים שונים של מצלמות עם יכולות מגוונות. יש כאלו שאפשר להגיע באמצעותן לרזולוציות גבוהות ,כלומר, לזהות בקלות את הפנים של הפורץ או הגנב, לעומת זאת, יש מצלמות באיכות פחות טובה.

על הפערים בין מערכות לבית פרטי ובין מצלמות במתחם מאובטח

היום, בבתים פרטיים רבים, נעזרים במצלמות מטעמי אבטחה. אם אתם מתכוונים להתקין מצלמה בבית שלכם, הרי שההמלצה היא להתייעץ עם אנשי מקצוע, כדי לקבל תמונת מצב עדכנית בנוגע למוצרים הקיימים בשוק ובהתחשב בנתונים המיוחדים לבית שלכם. אבל, כאשר אנחנו מדברים על התקנה של מערכות מתקדמות כמו במתחם כספות מאובטח של חברת רותניום – Ruthenium, הרי שאנחנו צריכים מוצרים מתקדמים במיוחד ובעיקר, יש לבנות מערך אבטחה מקיף, על בסיס המצלמות הנבחרות.

מה זאת אומרת? אם בבית פרטי, המצלמות מאפשרות לנו ליצור הרתעה או לתת את החומרים לגורמי אכיפת החוק, הרי שכאשר אנחנו מדברים על מתחם שמור, אנחנו עסוקים באבטחה ברמה הרבה יותר גבוהה. לכן, המצלמות לא רק משמשות לעידכון בדיעבד, אלא, לעידכון בנעשה בשטח. תצפיתנים מיוחדים ממתינים בחדר נפרד ובוחנים את הנעשה בשטח, עשרים וארבע שעות ביממה. כך, במידה ומשהו מתרחש, אפשר יהיה לשלוח כוח אבטחה מיוחד, לבחון את המצב. בנוסף, חשוב לזכור כי יש לבחור מערכת מתקדמת מוגנת מפני פריצות סייבר, בלי שתהיה ולו נקודת תורפה אחת.

העולם משתנה כל הזמן

המאמר סיפק מידע על קצה המזלג, בנוגע לאמצעי האבטחה הקיימים היום. אל תשכחו כי לאורך השנים האחרונות אנחנו רואים פיתוחים חדשים גם בדמות כספות מתקדמות ומוגנות וגם באופן בו אפשר להשתמש בטכנולוגיה להשגת שליטה על המתרחש, בכל רגע נתון. לקבלת מענה פרטני, מוזמנים ליצור קשר.

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ