מערכת אבטחה לבית – המקום הבטוח שלכם

אנחנו בתקופה שבה הצורך בביטחון האישי נראה מכל עבר, ואנחנו רק צריכים לבחור את הדרך הטובה ביותר.

בשוק קיימות מערכות אבטחה איכותיות וחדשניות בעלות יתרונות רבים. אך יש להתאימן באופן אישי לכל בית, ולכל משפחה ומשפחה.

מערכת אבטחה ביתית – החל מאזעקות ועד לגלאי עשן

כשמדברים על מערכת אבטחה לבית חשוב לקחת בחשבון האם מערכת קווית, או אלחוטית. היות ולמערכת אבטחה יש תפקיד מהותי וחשוב לבית, יש לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של כל מערכת אבטחה.

מערכת אלחוטית יכולה לעלות יותר, אך התקנתה מופחתת בעלות היא חוסכת בסרבול ומורכבות. בעוד שהיא בשונה ממערכת שאינה אלחוטית עלולה 'לקרוס' בשל סוללות שצריך להטעין או להחליף

בנוסף, גלאי העשן המתווסף אל מערכת האזעקה ואל מערך הבטיחות הביתי הוא המצאה אדירה. העלות שלו אינה גבוהה במיוחד, והוא מציל אנשים בכל רגע נתון. גלאי העשן הוא פריט חובה בעיקר כשאנחנו מדברים על בתים גדולים, מבנים ציבוריים או תעשייתיים. ובבתים פרטיים, אפשר לספק הגנה מרבית לדיירי הבית במקרי שריפה.

מצלמות אבטחה, האם הן חלק ממערך האבטחה לבית?

אין ספק שלמצלמות האבטחה יש תפקיד מאד מהותי וחשוב בכל מה שקשור אל מערכת אבטחה לבית פרטי או לבית בבניין משותף.

הצעד הראשון שעליכם לעשות יחד עם אנשי המקצוע הוא כמובן לבחור את מצלמת האבטחה. ישנם סוגי מצלמות אבטחה עיקריים:

 • מצלמה רגילה

מצלמת האבטחה הקלאסית היא מצלמה בסיסית, העשויה פלסטיק ומתאימה לשימוש בתוך חדרי הבית. היא אינה מרתיעה מפני פריצות, או השחתה.

 • מצלמה אלחוטית

מצלמת האבטחה האלחוטית היא נוחה, קל להסתיר אותה והיא בטוחה וחופשיה מהפרעה של מכשירים אחרים בבית.

 • מצלמה על בסיס IP

מצלמת האבטחה על בסיס IP היא מערכת עצמאית שמתחברת לראוטר ואפשר להתחבר אליה באופן עצמאי ללא התקנה. היא נוחה, חדשנית, ומאפשרת שליטה באופן נוח.

תכונות המצלמות

 • מצלמה שאינה גלויה

מצלמה שיש לה יכולת להיות ממוקמת במקומות נסתרים מומלצת מאד. היא מצלמה המשמשת למטרה מסוימת שהוגדרה מראש. לרוב לא מומלץ לבצע הסתרה של מצלמה על מנת שזו תרתיע. אך אם כן הוחלט על מצלמה שהיא נסתרת, יש לדעת מדוע ולמקום במקומות רלוונטיים.

 • עמידות לתנאי אקלים משתנים

על המצלמה להיות ממוגנת, ועמידה בפני מזג אוויר משתנה. מתאימה להתמודדות עם קור, חום, ברד, שלג וגשמים.

 • יכולת צילום בחושך

מצלמות להן יש יכולת צילום בחושך, גם אם בשחור לבן, הן מצלמות שיכולות לא רק להרתיע אלא גם לתת תיעוד איכותי לפריצות או השחתה בשעות הקטנות של הלילה, וגם בעלטה מוחלטת.

 • שליטה מרחוק

חשוב לקחת בחשבון שמצלמות שאפשר לשלוט בהן מרחוק, לבצע שינויי פוקוס ולהזיז לכיוונים שונים הן מצלמות שיהיה נוח יותר לעבוד איתן.

למה חשוב לוודא מערכות הקלטה

מצלמת אבטחה ללא מערכת הקלטה, לא באמת מעניקה לנו איזשהו יתרון פרט להרתעה. לצערנו, לא כל מצלמות האבטחה במסגרת מערכת אבטחה לבית מגיעות עם מערך הקלטה מובנה. ולכן חשוב לרכוש מצלמה שיש בה מערך הקלטה מראש מובנה, או לצרף מערך הקלטה בנפרד.

חשוב לוודא איכות ההקלטה, חשוב לוודא איכות ההקלטה גם בחושך. והכי חשוב, לוודא שהכל עובד כמו שצריך. כי אם יש לנו מצלמת אבטחה שלא מתעדת דבר, לא באמת עשינו עם זה משהו אפקטיבי. אולי גרמנו להרתעה, אבל בפועל אם נרצה למצוא את הפושעים ולהביאם לדין, לא נצליח ללא תיעוד איכותי וברור.

מערכות מצוקה לבית

יחד עם כל הפרמטרים הרלוונטיים עבור מערכות אבטחה לבית, יש גם המלצה מאד חמה לצרף מערכת מצוקה איכותית. ראשית, אם מדובר בבית בו ישנם אנשים מבוגרים מערכת מצוקה היא פיתרון נהדר ונוח, המוריד לא מעט דאגות מליבם של אותם מבוגרים הגרים בבית. ושל המשפחה כמובן.

כפתור מצוקה איכותי מעניק כיום למבוגרים את היכולת להיות עצמאיים בתוך הבית, כאשר הם יודעים שיש בכל זאת מישהו ששומר עליהם. אם חלילה הם נופלים, או חלילה קורה דבר אחר, אפשר לקרוא לסיוע בלחיצת כפתור.

כל קרוב משפחה יכול לצור קשר בקלות עם מערכת המצוקה. וקיימת גם אופציה להכנסת מספרים מועדפים. כך יוכלו המבוגר או המבוגרת המדוברים לצור קשר באופן מיידי. באמצעות שיחה, הודעת טקסט ועוד.

ישנם גם כפתורי מצוקה המעבירים התראה ישירות אל מוקד אנושי שעובד 24 שעות. לצורך קריאה לאמבולנס, רופא, או כל דבר אחר.

למה חשוב להשקיע במערכות אבטחה לבית

כמו כל מוצר טכנולוגי בו אנחנו משקיעים, כשאנחנו מדברים על מערכות אבטחה מלאות לבית חשוב לבחור בקפידה את המערכת. כמו כן, חשוב לבחור בקפידה את אנשי המקצוע על מנת שאלו יעניקו לכם את השירות הטוב ביותר, גם במקרה של אחריות. גם במקרה ההתקנה, וגם כמובן בסבלנות עבור מענה על שאלות והדרכה.

בבחירה של אנשי מקצוע ומוצרים אלו הסתמכו על המלצות, חוות דעת אותנטיות. ובכלל, שוחחו גם עם לקוחות עבר, לקוחות הווה ובקשו לראות הדגמות ומערכות אבטחה רלוונטיות. גם אם בהתאמה אישית מן הסתם.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ