מצלמות אבטחה לחנויות – כל מה שחשוב לדעת

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אין ספק שהעידן הנוכחי מביא עמו לא מעט סיטואציות. נכון שיש חדשנות, נכון שיש לא מעט מוצרים חדשים ומעניינים שקורצים לרכישה.

זאת בדיוק הסיבה שאם יש לכם עסק, או מוצר כלשהו, או חנות בעלת מוצרים אלו ואחרים המשווקים ובכלל נמכרים. רצוי מאד שתקחו בחשבון שכדאי להתקין מצלמת אבטחה איכותית שתעניק לכם ביטחון ברמה גבוהה.

ולא רק לכם, כי מצלמות האבטחה כיום מעניקות ביטחון ללקוחות שלכם, לעובדים שלכם, לכן מן הסתם ובאופן כללי הן בעלות יתרונות רבים.

כאן מתעדים, כי חשוב

כאשר אנחנו פותחים חברה משלנו, עסק, או חנות אנחנו רוצים להיות בטוחים שהסחורה בטוחה, העובדים בטוחים. ובכלל, שיש מי שמסתכל ושומר עלינו פרט לעיניים שלנו.

על כן, יש צורך מהותי ואמיתי להתקין מצלמות אבטחה, ומיד תגלו מהן הסיבות המהותיות לכך. בהתאם לאיזה פרמטרים העלויות משתנות ואיך תדעו לבחור מה מתאים לכם.

מצלמות אבטחה – מהן הסיבות העיקריות לרכוש אותן?

זה די ברור ובסיסי מדוע מצלמות אבטחה לחנויות הוא מצרך חשוב לכל עסק ולכל חנות. אך לפני שאתם רוכשים מצלמות אלו, מומלץ שתדעו מהן הסיבות לכך:

 • הרתעה

ציוד לאבטחה ומצלמות בהחלט יכול להרתיע גנבים ופורצים מהרגע שבו יחשפו לעובדה שיש מערכת אבטחה. רוב הופרצים לא ישארו להשלים את הפריצה בשל החשש להיות מתועדים ולהיתפס.

 • משמעת עובדים

מצלמות אבטחה בהחלט יכולות לגרום לעובדים לעבוד באופן משמעתי טוב יותר. כאשר הם יודעים שיש מצלמה שבוחנת את אפקטיביות העבודה. יחד עם זאת, על פי החוק חשוב שתדעו שעליכם לעדכן את העובדים בכל צעד וצעד בתחום הצילום בתוך מתחמי המשרד.

 • ביטחון

כל מערכת אבטחה וגם מצלמות אבטחה לחנויות גורמות לתחושת ביטחון גבוהה יותר. אפילו ללקוחות המגיעים אל החנות שלכם. שנית, הצעד הזה מוסיף למוניטין שלכם כאנשים מקצועיים ובעלי עניין בביטחון המקום, העובדים והלקוח.

 • תיעוד כללי

לא רק הגנה מפני פריצה, ולא רק העלאת משמעות עובדים. מצלמות אבטחה לחנויות באופן כללי מאפשרות לנו לתעד מגוון של סיטואציות ומסייעות ברגעים בהם אנחנו לא בטוחים על האם נעשה, או לא נעשה דבר מה בחנות או בעסק. והן פעילות 24 שעות ביממה.

למה הכי חשוב לשים לב כשקונים מצלמות אבטחה?

רכישה של מצלמת אבטחה היא לא רכישה של מה בכך, חשוב לשים לב למספר דברים כאשר אתם בוחרים את המצלמה האידיאלית עבורכם. ובכלל, לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים:

 • בדקו האם המצלמה היא מצלמה במעגל סגור או לא
 • בדקו את כמות המצלמות שאתם צריכים בחנות על סמך 'שטחים מתים' בחלל העסק
 • וודאו כי למצלמה אכן יש מערכת הקלטה
 • וודאו את הרזולוציה של מערכות ההקלטה של המצלמות

למה חשוב לאבטח את העסק שלכם

מקום העבודה שלנו הוא גם הבית השני. לא כולם מודים בכך, אבל כשאנחנו מגיעים בבוקר אל העבודה, ושוהים בה שעות רבות ולעיתים גם שעות מאוחרות עד הלילה. אנחנו בעצם כבר מרגישים בבית.

דאגה לבטיחות העובדים מעלה את התחושה הכללית שיש מי שחושב עליהם ואכפת לו. כשמדובר בהנהלה מתחשבת התחושה היא אפילו עוצמתית יותר.

באופן כללי, בעידן של היום, רכישת מצלמת אבטחה טכנולוגית חדשנית היא לא דבר מתוסבך מדי. הטכנולוגיה אמנם מתחדשת מיום ליום, אבל כל מצלמה חדשנית שתבחרו בהתאמה אישית תוכל להבטיח לכם את התוצאות שאתם מייחלים להם.

הסוד הוא לבחור את אנשי המקצוע הרלוונטיים שינגישו לכם את המידע באופן האיכותי והמקצועי ביותר.

יהיה כיף להכנס אליו, תהיה תחושת ביטחון והמכירות יורגשו בהתאם לכך. כעת כל שעליכם לעשות הוא גם לדאוג שהעובדים שלכם יעניקו שירות איכותי, ואתם בכלל במסלול הנכון להצלחה גבוהה.

יתרונות כלליים של מצלמות אבטחה, ולאו דווקא לעסק

סיכמנו אם כך את היתרונות של מצלמות אבטחה לעסק, אבל היתרונות הכלליים לא דוברו כלל. ויש לא מעט מהם:

 • מלחמה בפשיעה

מצלמות אבטחה מסייעות באופן כללי למלחמה בפשיעה כאשר הן מתעדות מגוון של פשעים. בין אם מחוץ לכותלי החנויות ובין אם בפנים.

 • עלויות נמוכות

כיום עלויות המצלמות אינן גבוהות מדי, והיכולת הזאת לרכוש מצלמות במחירים משתלמים מעניקה ביטחון גבוה, ולא מפרקת את הכיס לבעלי החנויות, העסקים וגם בעלי הבתים הרוכשים אותן. או את מערכות האבטחה.

 • חדשנות

כמעט ולא ניתן למצוא מצלמות כיום שאינן חדשניות. מצלמות האבטחה שהן על WIFI או על סגנונות שונים של טכנולוגיה תעניק לכם גישה חדשנית ונוחה יותר לתפעול. כאמור, גם מערכות ההקלטה שלהן.

 • עמידות

כיום ישנן מצלמות אבטחה איכותיות מקצועיות וברמה גבוהה העמידות בפני שינויי מזג אוויר מהותיים ומשמעותיים. ברד קיצוני, שלגים, חום כבד וקיצוני, גשמים, סופות ברקים ועוד. ניתן אם כך להציבן גם בחניונים, במגרשי חניה, ובחניות פרטיות.

כאן קונים בכיף

ברכישה של מצלמות אבטחה חשוב לשים לב להרבה מאד פרמטרים, אבל החשוב ביותר הוא לדעת שרוכשים את מצלמות האבטחה מאנשי המקצוע הטובים ביותר. את אנשי המקצוע הטובים ביותר אפשר למצוא דרך המלצות רלוונטיות מאנשים קרובים אלינו.

אפשר גם למצוא המלצות וחוות דעת אותנטיות בקבוצות ספציפיות המיועדות לכך, ובכלל, בפלטפורמות דיגיטליות מתאימות. ישנן גם פלטפורמות דיגיטליות המאפשרות שירות בו הם מוודאים את חוות הדעת, את האותנטיות ובכלל את השירות של החברה עליה יש חוות דעת אלו ואחרות.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ