החלפת אינטרקום לשיפור איכות החיים

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

כשאתם שומעים את המילה אינטרקום את בטח חושבים על שנות ה90 שבהם החברים שלכם היו קוראים לכם דרכו לשחק במגרש, או למטה בבניין.

כיום, הילדים של התקופה הנוכחית לא באמת יודעים מה היה תפקידו העיקרי של האינטרקום שהתחיל בעצם כאמצעי אבטחה משלים, והפך למוצר דקורציה איכותי בבניינים ובבתים פרטיים.

עוד רגע תגלו איך מחליפים אינטרקום, איך מתקינים אותו, ולמה הוא בעצם הולך להפוך לדבר הבא שישנה לכם את איכות החיים.

אינטרקום, נעים מאד

מאז ומתמיד יש מוצרים ואלמנטים שהופכים את החיים שלנו לפשוט יותר פשוטים. כמו דלתות אוטומטיות המסייעות לנו כשאנחנו עם חבילות בידיים או חלילה זקוקים לסיוע בנגישות. מדרגות נעות בקניונים, ברזים עם חיישנים אוטומטיים ועוד. גם האינטרקום הוא בעל יכולות חדשניות המסייעות לנו בחיים.

אין צורך עכשיו לעשות חגיגות לאינטרקום או להרעיף עליו מסיבות וקונפטי. אבל כן חשוב להכיר אותו, ללמוד עליו ולדעת מהיכן הוא פרץ לחיים שלנו. ואיך הוא הולך לשפר אותם.

אם כך, דעו כי האינטרקום קרוי בעברית 'מקשר פנים' והוא למעשה מכשיר הדומה לטלפון, כאשר יש לו קו תקשורת חוטי, או לפחות כך היה כאשר רק הומצא. האינטרקום הוא מכשיר אמצעי תקשורת בין חלקים וחדרים שונים בבניין.

השימוש הפופולרי ביותר של המכשיר הוא שיחה המאפשרת לנו לזהות את האנשים המבקשים להכנס אל הבניין שלנו, או אל הבית.

במשרדים, ולא בבתים, ישנן מערכות אינטרקום המאפשרות תקשורת בין החדרים ובין הצוותים ולמעשה, יש מגוון מאד נרחב של מערכות אינטרקום עם מצלמה, קודנים וגם קו טלפון ישיר בלבד.

התקנת אינטרקום, איך זה מתבצע?

ככל שמדובר על החלפת אינטרקום והתקנתו, חשוב שנדע שהאינטרקום כאן כדי לשמור עלינו. הוא מאפשר לנו להחליט את מי להכניס אל פתח ביתנו, או שערינו.

מערכת האינטרקום כוללת באופן כללי רמקול דיבור, או אפרכסת דיבור (או גם וגם). וקודן עם מיקרופון. הסוגים הוורסיות המרכזיות של אינטרקום עבור בתים משותפים, פרטיים ומשרדיים הן:

 • אינטרקום ללא קודן – אינטרקום ללא קודן הוא אינטרקום בסיסי עבור בית פרטי, משרד או בניין. הוא למעשה מותקן עם מערכת פשוטה ביותר של טלפון ישיר, לחצני פתיח וחיוג ללא קודנים כלל.
 • קודן לדלת – קודן לדלת הוא קודם שמתאים לבניינים שאין בהם יכולת חיווט. הוא לא אינטרקום בהגדרה הפורמלית שלו אבל הוא מאפשר בטיחות בפתיחת הדלת.
 • אינטרקום עם מצלמה – מערכת המותקנת על החלק החיצוני של דלתות הבניין או הקירות. לצידה, מותקנת מערכת אינטרקום עם מצלמה וקודנים ובזמן הלחיצה על הכפתור, מופעל מסך בתוך הבית או המשרד. כך רואים מי עומד מחוץ לדלת.
 • אינטרקום מבוסס IP – מערכת המושתתת על WIFI ואינטרנט ובעלת יכולת הפעלה באמצעות מכשירים ניידים. מתאימה לכל מי שמבין בתחום הזה ויש לו שליטה מלאה טכנולוגית וחדשנית.
 • אינטרקום ביומטרי – זהו סוג אינטרקום מאד מתקדם ויש בו יכולת לזיהוי, ופתיחת הדלת על פי טביעת אצבע.

מה מתאים לכם?

ללא שום ספק, כשאנחנו מדברים על החלפת אינטרקום אנחנו מדברים על תהליך שבו יש לנו שליטה על הכניסה לבית או למשרד. ואם אנחנו כבר מבצעים החלפה, זה רק הגיוני שנרצה להחליף אל דגם יותר איכותי ומשוכלל.

המערכות החדשניות מוסיפות חוויית משתמש לתהליך, ואם התקנת אינטרקום עם מצלמה תעניק לנו צילום לדוגמא, נגן על עמנו מפני זרים שאינם רצויים. אינטרקום שמתחבר לסלולרי או למסכי הבית מאפשר לנו לקבל בקרה ופיקוח בכל מקום אפשרי.

ככל שהתהליך חדשני ומשודרג קל לנו להתקין את האינטרקום וגם לתפעל אותו. על כן, מומלץ לבחור במתקינים מקצועיים, איכותיים ובעלי אמינות רבה.

חשוב להתאים את המערכת לצרכי הבית באופן אישי, ולצרכים שלכם באופן אישי.

בחירת האינטרקום הנכון

בין אם זה אינטרקום עסקי או ביתי זה לא באמת משנה. החשוב הוא להתאים את האינטרקום באופן אינדיבידואלי.

אם אתם נתקלים בקושי מסוים בבחירת מערכת המתאימה מומלץ לבקש מחבירם וממשפחה לנסות את האינטרקום שלהם, לבדוק מספר דגמים, לעשות רשימה של מה שאתם אוהבים עם חסרונות ויתרונות ולקבל אינדיקציה.

כך באמת תקבלו את הרושם המתאים לכם, תדעו מה הכי קל לכם לתפעל, מה נוח, ותבררו מה טוב גם מבחינת בעלי האינטרקום ברמת היתרונות והחסרונות. סקר כזה יקח לכם קצת זמן אבל בהחלט יחסוך לכם עגמת נפש בהמשך בבחירת המערכת המתאימה.

איך לבחור את אנשי המקצוע הנכונים

בחירת אנשי מקצוע מתאימים מאפשרת לכם לקבל את השירות הטוב ביותר, ואת המוצרים האיכותיים ביותר. כאשר אתם יודעים גם שיש על מי לסמוך הלאה.

בדקו אחריות, בדקו מה האחריות כוללת, בדקו עם אנשי המקצוע את היכולת שלהם לטפל בתקלות באינטרקום. ובכלל, ברגע שיש לכם כימיה איכותית עם אנשי המקצוע, יש לכם הכל.

תוכלו לבקש, לשאול, לעדכן, ולסמוך על האנשים הרלוונטיים שידעו לעשות את העבודה הכי טוב שיש. את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר אפשר לבחור כמובן באמצעות המלצות רלוונטיות. חוות דעת איכותיות, ובטח לסמוך גם על תחושת הבטן שלכם.

לכימיה יש תפקיד ברור וחשוב, כמו כן, אל תהססו לשוחח עם לקוחות עבר. לקוחות הווה, לבקש לראות עבודות נוכחיות וגם התקנות בלייב במידת הצורך. אחרי הכל, הביטחון שלכם הוא הדבר החשוב ביותר ברכישה זו.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ