DVR ו-4 מצלמות אבטחה

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

DVR מומלץ להקלטה ותיעוד 4 מצלמות אבטחה

DVR ו-4 מצלמות אבטחה

DVR Digital Video Recorder , הנה מערכת ההקלטה אליה מחברים מצלמות אבטחה. יש לה תפקיד חשוב מאוד, היא מאפשרת הקלטה ותיעוד של המצולם על דיסק פנימי בתוך המכשיר, בהתאם כמובן לקיבולת הכונן הקשיח ולדרישות הרצויות. מכשיר DVR מאפשר יכולת לעשות הקלטה אשר מאוחסנת במשך חודש ימים ואף יותר. הוא מאפשר צפייה דרך מחשב, טלוויזיה וגם מרחוק דרך אינטרנט או מחשב וכן סמארטפון באמצעות אפליקציה ייעודית.

NVR הוא גם ביטוי ידוע מתחום מצלמות Network Video Recorder , זהו מכשיר רשת המתפקד גם כמחשב ואליו אפשר לחבר מצלמות רשת – IP CAMERA והוא מקליט מהן וידיאו גם אוטומטית וגם לפי הגדרה.

במכשירי הקלדה היברידים, אפשר לחבר מצלמות אנלוגיות וגם מצלמות רשתית.

ההבדל בין מכשירי DVR ל-NVR?

מכשיר DVR ומכשיר NVR  הם דומים אם כי יש ביניהם הבדלים מסוימים. אותות הווידיאו של המצלמות מגיעות למכשיר DVR ובהתאם להם הוא מבצע דחיסה והמרה ורק לאחר מכן מציג את התמונה.

לעומת זאת במכשיר NVR מוצג תזרים הווידיאו המגיע מהמצלמות, וגם הן מסוגלים לבצע סוגים שונים של דחיסה  ואיכות התמונה ממצלמות רשת תהיה לרוב יותר איכותית וחדה.

מכשירי NVR יכולים לספק למצלמות הרשת אודיו, וידיאו ומתח חשמלי על כבל אשת אחד בלבד, לעומת מכשירי DVR אשר מתחברים ע"י מספר כבלים, כבל אנלוגי לווידיאו וכבל לאודיו וכן כבל לספק כוח כדי לספק תוצאה דומה.

חיבור מצלמות רשת נעשה באמצעות כבל רשת (שיכול להגיע ל-200 מ') ואילו חיבור מצלמות אנלוגיות לא יכולות להגיע למרחק כזה, כך שאם יש צורך בכיסוי ותיעוד של שטח גדול יותר יהיה צריך למצוא את הפתרון המתאים כמו למשל DVR ו-4 מצלמות.

מה עושה מכשיר DVR

מערכות הקלטה DVR ו-NVR משמשות לנו לצרכים רבים כמו ניטור בזמן אמת והקלטות במקום העבודה או במשרד או בבית.

הן משמשות להתרעה והגנה מפני זרים ופולשים, ניטור עם מצלמות אבטחה אשר מטרתן לתעד טיפול בפעוטות או בקשישים, מצלמות בגנים או במקומות ציבוריים אחרים.

מערכות ההקלטה המתחברות למצלמות נסתרות משמשות לצורך מעקב סמוי כדי לעקוב אחר התנהגות חשודה, עובדים בחנות או כל מקום עבודה אחר. מחסנים או מרכזים לוגיסטיים ועוד. יש המשתמשים בהקלטה בזמן של ספירת מלאי ממוחשבת.

DVR ו-NVR שומות ויש כמות של חיבורי מצלמות לפי דגמים. יש DVR ו-4 מצלמות, 8 מצלמות, 16 ו-32, כל מכשיר הקלטה מכיל תכונות שונות בהתאם לסוגו.

לצורך תיעוד חשוב מאוד לתמוך במערכות הקלטה בפרוטוקולים של תקשורת או וידיאו של מצלמות רשת או מצלמות אנלוגיות.

מותגים ידועים של מערכות DVR

יש מספר מערכות DVR מובילות היום בשוק מצלמות האבטחה כמו למשל DVR של חברת היקוויז'ן HIKVISION המובילה בתחום של טלוויזיה במעגל סגור המוצרים שלה כוללים גם NVR, כרטיסי דחיסה, מצלמות אנלוגיות, DVS, מצלמות IP אביזרי הקלטה ותיעוד למצלמות IP ואנלוגיות ועוד.

זוהי חברה הנסחרת בבורסה הסינית לה שווי שוק המוערך בכ-9.5 מיליארד דולר. בשנים האחרונות היא התרחבה לפעילות עולמית גלובאלית ויש לה היום סניפים באירופה, המזרח הרחוק וצפון אמריקה. מרכז התחזוקה שלה ממוקם בהונג קונג.

איי קאץ' הנה חרה צעירה שנוסדה בטיוואן בשנת 2005, והיא משווקת מוצרים שונים כמו מכשירי IVR, מצלמות I} ומערכות CCTV לשוק העולמי וכן מכשירי DVR.

מצלמות אבטחה ו-DVR במקומות עבודה!

הרבה פעמים התקנת מצלמות אבטחה במקומות עבודה מסוימים, ובעיקר בעידן ההייטק, נובעת מהצורך להגן על פטנטים, רעיונות וחומר מסווג. כיצד תוכל חברה להבטיח כי המידע המסווג שלה נשמר בין כתלי החברה, היא תתקין מצלמות אבטחה אשר מצילומיהן תוכל להסיק האם מתרחשת איזו פעילות חשודה בתוך החברה המעידה על זליגת מידע, ריגול תעשייתי ועוד.

כאשר מדובר בהתקנה של מצלמות אבטחה כאלה כמובן שצריך גם אולי DVR ו-4 מצלמות, השאלה איזה שטח רוצים לצלם ולהקליט.

שימוש במצלמות אבטחה לצרכי אבטחת העסק מפני פריצה למידע חשוב, הפך בשנים האחרונות ובעיקר בעידן הדיגיטלי לחובה בכל משרד שפיתח, מפתח או עוסק בפיתוח טכנולוגיה או שיטה חדשה.

מצלמות אבטחה בבית ובגן הילדים!

בכל בית בו יש פעוט ומטפלת, דואגים בעלי הבית להתקין מצלמות אבטחה שכן, מהמידע החדשותי הידוע מוטב שיהיה מה שיתעד את הטיפול בחסרי הישע כמו תינוק או קשיש.

אנו ממליצים לפני רכישה של מצלמה, לברר אצל חברה המומחית בתחום, איזה מצלמות אבטחה כדאי לרכוש האם צריך DVR ו-4 מצלמות או שאין צורך בכל כך הרבה מצלמות.

מה שבטוח חשוב שה-DVR מערכת ההקלטה תהיה מאיכות גבוהה, שכן בעיקר כאשר עוקבים אחר מטפלת רצוי גם לשמוע מה קורה בדיוק, חילופי דברים בינה ובין קשיש וכל שיחה או דיבור שיש בהם כדי להציג את מערכת היחסים בין השניים ומאידך גם לבסס או לבטל חשדות על התנהגות בלתי ראויה ואלימה.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ