איך לחבר מצלמות אבטחה לאינטרנט?

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

התקנת מצלמות אבטחה מדריך

החלטתם לשפר את האבטחה בשטח הבית או המשרד, רכשתם את מצלמת האבטחה וכעת, הגיע הזמן להתקין אותה. רבים מהאנשים מגלים שההתקנה אינה פשוטה כפי שהיא נראית, אבל אל חשש, הנה המדריך המלא והמקיף ביותר להתקנת מצלמת אבטחה וחיבורה לאינטרנט.

עם הטכנולוגיה של היום, קל יותר מאי פעם להגביר את תחושת הביטחון בבית או במשרד, במפעל, בשטח החקלאי במושב וכולי. עם זאת, הטכנולוגיה יכולה גם לבלבל לא מעט אנשים, אז כדאי לעשות סדר בתור התחלה, מה שאומר למנות את הציוד שצריך עבור חיבור מצלמת אבטחה לאינטרנט. בתוך כך, הציוד החיוני שכל התקנה מצריכה הוא:

 1. ראוטר תקין ומחובר לאינטרנט
 2. מצלמה ושנאי עבורה
 3. מכשיר מסוג DVR או XVR
 4. קונקטור מסוג BNC (עבור הווידאו)
 5. קונקטור מסוג DC (עבור מתח הכוח למצלמה)
 6. כבל 59RG (בעדיפות לגליל של 100 מ')

יש לציין, טכנאי רשת אינטרנט בד"כ ימליץ להוסיף על רשימת הציוד גם מפצלי מתח של 4 או 8.

שלב 1: חיבור הכבלים והקונקטורים

לאחר שבוחרים מיקום אסטרטגי למצלמה ומתקינים אותה, מגיע שלב פריסת הכבלים. מצד אחד של הכבל, המצלמה צריכה להיות מחוברת, ומצד שני שלו, הכבל צריך להתחבר ל-DVR. בשלב זה, יש לחבר גם את הקונקטורים. זאת, כאשר צד אחד של הקונקטור (BNC) מחובר למצלמה וצד שני מחובר למכשיר ה-DVR.

שלב 2: חיבורים מתחים של חשמל

כידוע, מתחי חשמל מסווגים לפי זכר ונקבה, כאשר החיבור מתבצע בדרך הבאה: כבל אדום מתחבר לאדום ושחור מתחבר לשחור. את הכבלים האלו מחברים לכבל הראשי, כאשר הזכר יהיה בצידה של המצלמה והנקבה תהיה בצידו של מפצל המתח. אם בשלב זה נתקעים, חשוב להזמין טכנאי רשת אינטרנט שיגיע לתת פתרון.

שלב 3: חיבור השנאי של מצלמת האבטחה

בשלב זה, הכולל את חיבור השנאי של המצלמה לחשמל, יש להקפיד על חיבור הקצה השני של השנאי למפצל המתח. כאשר מחברים את השנאי למפצל המתח, מחברים בין אלו כאשר למפצל המתח יש חיבור מסוג נקבה, מה שאומר שלשנאי יש חיבור מסוג זכר ("בננה"). בשלב זה, אפשר כבר לחבר את כל אחת מהבננות של המפצל לקונקטורים של ה-DC.

שלב 4: חיבורים סופיים למצלמת אבטחה

בשלב זה, יש לחבר עכבר לכניסה מסוג USB (היא נמצאת בחלק האחורי של משיר ההקלטה). כמו כן, יש לחבר בין הראוטר לבין מכשיר ה-DVR. לבסוף, יש לחבר מסך כלשהוא עבור תצוגת המצלמה. זאת, עושים ע"י כבל HDMI המתחבר בין המסך לבין ה-DVR.

אם הסתבכתם בכל שלב כזה או אחר, ההמלצה היא להזמין טכנאי רשת אינטרנט להתקנת מצלמות אבטחה. מעבר לכך שהעבודה עשויה להיות מורכבת, היא גם עשויה להיות מסוכנת כי מתעסקים במהלכה בחשמל. לא בטוחים כיצד להתקין את המצלמה? קבלו ייעוץ ללא התחייבות או הזמינו מתקינים מומלצים לסוג העבודה.

לסיכום, חיבור מצלמת אבטחה לאינטרנט היא פעולה אשר כוללת חיבור של חיווט וחיבור של שנאי מצלמת האבטחה. חשוב לעשות זאת בצורה נכונה ולא לפסוח על אף שלב בתהליך. אם אין לכם הבנה בתחום זה ואתם מעדיפים להשאיר זאת למתקין או טכנאי חיצוני, תוכלו לעשות זאת וכך גם פעולת החיבור תהיה מהירה הרבה יותר.

חשוב מאוד להקדיש מחשבה גם לדגם הספציפי של מצלמת האבטחה מאחר ויש כיום סוגים רבים ולכל מצלמה יש איכות צילום אחרת. בחלק מהמצלמות יש פונקציות מתקדמות כמ תנועה וזום, בעוד מצלמות אחרות יהיו יותר פשוטות אך גם זולות בצורה משמעותית.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ