מה חשוב לדעת לפני קניית מערכת מצלמות אבטחה

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0723925447 | טלפון ישיר: 0508087403

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מצלמת אבטחה מותקנת על עמוד

  יש לא מעט סיכונים אשר אורבים לנו בכל מקום ואנחנו מצדינו, ננסה לעשות את המקסימום בכדי להגן על עצמנו מפניהם.

  כאשר זה נוגע לסיכונים אשר עלולים לאיים עלינו בבית הפרטי שלנו או בבית העסק שלנו, יש מספר פעולות חשובות, בהן נוכל לנקוט על מנת להפחית הן את הסיכוי לסיכון והן מידת הנזק לו הוא עלול לגרום.
  אחת מאותן הפעולות, תבוא לידי ביטוי בהתקנה של מצלמות אבטחה.

  בחירה מושכלת ונבונה במערכת מצלמות אבטחה משוכללת ומותאמת לצרכינו, תוכל לאפשר לנו הרבה שקט נפשי, מעצם הידיעה שנקטנו בפעולה אשר יכולה להפחית את הסיכוי לפריצה לבית – וגם אם פריצה שכזאת, אכן תקרה, הסיכוי לזהות את הפורץ לאחר מעשה, יעלה.

  כמובן, שמצלמות אבטחה טומנות בחובן עוד קשת רחבה של תועלות – הן מאפשרות לנו לעקוב אחרי עובדים והלקוחות בבית העסק, לראות מה קורה עם הילדים כשהם נמצאים עם המטפלת או לבד בבית ולמעשה, להיות תמיד עם היד על הדופק לגבי כל מה שמתרחש הן בבית והן בבית העסק – גם אם וכאשר אנו רחוקים אלפי קילומטרים מהמקום.

  מה חשוב לדעת על מערכת מצלמות האבטחה?

  כולם מודעים לעובדה שהטכנולוגיה שינתה פה המון דברים והשינויים הללו גם לא פסחו על מצלמות האבטחה.

  כך שכיום, היצע המערכות הינו רחב ומגוון יותר ובנוסף, אנו יכולים ליהנות מתועלות רבות יותר של המצלמות וכחלק מכך, גם להרגיש הרבה יותר מוגנים.

  ככלל מערכת מצלמות אבטחה, מורכבת ממספר חלקים שונים – מצלמה או מצלמות האבטחה (בהתאם לצורך), מערכת הקלטה (במקרים בהם הדרישה היא גם לשמע) וסוג ההתקנה – בנוסף, יש כל מיני תוספות מתקדמות, אשר בכוחן לשכלל את מערכות המצלמות.

  כאן חשוב להדגיש, שמצלמות אבטחה יכולות להתבסס על טכנולוגיות ועל חיבורים שונים.

  מכיוון שהיצע האפשרויות הוא רחב וכחלק מכך, גם טווח המחירים של המצלמות הוא גדול, כדאי לנסות ולאסוף ידע על כמה שיותר מסוגי המצלמות הרלוונטיות (לאחר הגדרת הצרכים ובמידת הצורך קבלת ייעוץ מתאים, ניתן יהיה לקבל את התמונה המלאה לגבי מה נכלל בהגדרה של “רלוונטי”).

  טיפים לבחירת מצלמות אבטחה

  בכדי לבחור מצלמות אבטחה אופטימאליות, אשר יענו על מלוא דרישותיכם וצרכיכם להלן מספר טיפים שבאפשרותכם ליישם (או מדויק יותר, מספר שאלות שחשוב שבטרם בחירת מצלמות האבטחה, תענו עליהן תשובות):

  • הגדירו מהם האזורים או האובייקטים אותם אתם מעוניינים לצלם – נסו לבדוק היכן הם נמצאים ומה המרחקים ביניהם.
  • האם הצורך הוא במצלמת אבטחה גלויה או סמויה – מצלמת אבטחה סמויה יכולה להתאים יותר למעקב אחרי מטפלות, עובדים וכיוצא בזה ובמצלמת אבטחה גלויה יש את הממד של ההרתעה.
  • כמה מצלמות נדרשות – ברוב המקרים, מדובר במערכת שלמה אשר כוללת מספר מצלמות, בהתאם לאזורים אותם יש לקלוט במצלמה.
  • האם יש העדפה מסוימת לגבי סוג החיבור של מערכת המצלמות – זה יכול להיות חיבור אלחוטי או חיבור קווי.
  • האם יש צורך גם בהקלטת קול – את התשובה לשאלה הזאת, ניתן לגבש לאחר הבנה מעמיקה של המטרות עליהן מצלמות האבטחה אמורות לענות.
  • האם המצלמה אמורה לצלם בתנאי חוץ או בתנאי פנים – יכול מאוד להיות שהצורך הוא גם במצלמת פנים וגם במצלמת חוץ.
  • האם המצלמה אמורה לצלם גם בתנאי חושך – במקרה כזה, חשוב לבחור את המצלמה בהתאם.

  יישום של כל הטיפים הללו בפועל, יאפשר לבצע את הבחירה הנבונה ביותר באותן מצלמות אבטחה.

  כאן חשוב להדגיש שלכל החלטה אותה תקבלו בנושא, תהיה השפעה על מידת שביעות הרצון שלכם, כמו גם על מידת השקט הנפשי שלכם, מעצם העובדה שהמצלמות מותקנות, לכן, חשוב להשקיע זמן ומחשבה בכל אחת מאותן ההחלטות.

  כיצד ניתן לקבל החלטות מושכלות?

  לא תמיד תצליחו להשיב על כל השאלות הללו באופן עצמאי ומאוד יכול להיות, שאחרי שתכירו בצורה מעמיקה יותר את כל סוגי מצלמות האבטחה אשר קיימות כיום בשוק, הבחירה תראה לכם כסוג של משימה בלתי אפשרית.

  החדשות הטובות או האור בקצה המנהרה, יבוא לידי ביטוי בעובדה שייעוץ אשר יינתן על ידי איש מקצוע, המכיר לעומק את עולם מצלמות האבטחה, יוכל להקל עליכם ולאפשר לכם לקבל החלטות מושכלות ונבונות.

  בכל מקרה כדאי לאסוף מידע מקדים ולנסות להבין את הצרכים שלכם מאותן מצלמות אבטחה (לפחות את הצרכים הבסיסיים), ככל שתדעו יותר ותגיעו מוכנים יותר למעמד שיחת הייעוץ, כך היועץ יוכל לסייע לכם בצורה מקצועית ויסודית יותר ולכוון אתכם לעבר מצלמות האבטחה האופטימאליות בעבורכם.

  דבר נוסף שחשוב לשים לב, בדרך כלל הייעוץ יינתן על יידי נציג מקצועי, מטעם אותה החברה אשר מתקינה מצלמות אבטחה.

  לכן, בחירה מושכלת של אותה החברה, תוך דגש על פרמטרים כמו: אמינות, ניסיון והמלצות, יבטיח שגם ההמלצות אשר יינתנו בייעוץ תהיינה אמינות ושהמטרה היחידה שלהן, תהיה לסייע לכם בבחירת מצלמות האבטחה האופטימאליות – וכאשר, זה נוגע לביטחון הבית או העסק שלכם, אסור שתתפשרו על פחות מכך.

  מאמרים מומלצים

  מתקין מצלמות אבטחה

  מטרתנו העיקרית באלסק היא לספק לך, הלקוח, את כל האינפורמציה שניתן מעולם האבטחה, במטרה להקל על תהליך בחירתך במתקין שיבצע את משימת ההתקנה....
  מצלמת אבטחה זום x22

  מצלמת אבטחה זום x22

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה....
  המלצות התקנת מצלמות אבטחה לעסקים

  מצלמות אבטחה למוסדות

  מוסדות כמו בנקים בדרך כלל נתפסים כמאובטחים ביותר על פני כדור הארץ, ולא לחינם. מערכות האבטחה במוסדות כמו בנקים ותאגידים גדולים הן בדרך כלל מהמתקדמות בעול...
  התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר

  התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר

  חובה התקנת מצלמות אבטחה בבתי ספר! בית ספר הוא מקום בו שוהים מדי יום רבבות תלמידים, ומתרחשים בו הרבה מאוד דברים החל מקטטות ועד תאונות...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0723925447
  ישיר: 0508087242

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות