מתקין מצלמות אבטחה בעכו – הביטחון שלכם הכי חשוב

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

מתקין מצלמות אבטחה בעכו

לא מעט בעלי בתים בוחרים למגן את ביתם באמצעי אבטחה של מצלמות אבטחה לבית. בין אם מדובר במצלמות אבטחה חדשניות יותר או פחות. ובין אם מדובר בבתים פרטיים, או בבנייני מגורים.

גם בעלי עסקים רבים בוחרים להתמגן באמצעות התקנת מצלמת אבטחה. כך שלמעשה מדובר באמצעי מאד פופולרי בשנים האחרונות, שעובר לא מעט שינויים ושדרוגים טכנולוגיים. איפה מתקנים, כמה זה עולה, ומה מתאים לכם? מיד תדעו הכל.

מתקין מצלמות אבטחה בעכו – מאיפה מתחילים?

לפני הכל, ממש כמו כל שירות או רכישה של מוצרים שאתם בודקים עליהם חוות דעת גם כאן רצוי שתעשו זאת. התקנת מצלמת אבטחה לבית או לעסק או לכל מקום אחר חייבת להיעשות על ידי מתקין מצלמות אבטחה בעכו מקצועי ללא דופי.

מקצועיות חייבת להיות כאן, אמינות, וגם כימיה היות ועליכם לשאול את המתקין לא מעט שאלות. המומחים של חברת מצלמות האבטחה אלסק ידעו להשיב לכם על כל שאלה, ובסבלנות רבה. כי באלסק יודעים עד כמה הביטחון שלכם חשוב.

הצעד הראשון שלכם הוא למצוא חברה טובה ואמינה, ומשם, כבר להתחיל לבדוק לגבי סוגי המצלמות. העלות שלהן, במה הן שונות אחת מהשניה ובעצם, להתאים לעצמכם את המצלמה באופן אישי.

התקנת מצלמות אבטחה – איזה סוגי מצלמות יש?

מצלמת אבטחה בסיסית

מצלמת האבטחה הבסיסית היא המצלמה הקבועה במקום. עלותה היא עד 400 שקלים. מדובר במצלמה הקלאסית המתאימה לצורך פיקוח ובקרה בלבד, היא אינה נחשבת כמצלמה מרתיעה מפני פריצות.

מצלמת דמה

מצלמת הדמה היא ממש כשמה כן היא, לא מצלמה אמיתית. אך היא בהחלט יכולה להרתיע בצורה לא רעה כלל. אם אין לכם את היכולת או את הרצון להשקיע במצלמה שהיא אמיתית. תוכלו לבצע התקנה של מצלמת אבטחה שאינה אמיתית. עלותה היא עד 120 שקלים. וישנן גם מצלמות המסוות חיישן גילוי תנועה, כדי לתת תחושה מציאותית יותר.

מצלמת האנטי ונדל

מצלמה זו היא מצלמה ממוגנת שעשויה מברזל, ומאפשרת ראיית לילה בנוסף לשאר יכולותיה. זו מצלמה המתאימה לחלקים חיצוניים של בית העסק או הבית. היא עמידה בפני שינויי האקלים ועלותה עד ארבעים אחוזים יותר ממצלמה בסיסית.

אינפרא אדום

מצלמת האינפרא האדום היא מצלמה ששומרת בזמן החשיכה מפריצות. המצלמה מציגה צילומים גם בחושך, ובחושך. והעלות שלה היא עד שלושים אחוזים יותר מהמצלמה הבסיסית.

למה צורת המצלמה חשובה לנו?

אנחנו משקיעים כל כך הרבה בשיפוץ הבית, באסתטיקה שלו. בנראות הפנימית והחיצונית. או באסתטיקה הפנימית והחיצונית של העסק. ואין שום סיבה שלא נרצה שגם מצלמת אבטחה שנתקין תיראה אסתטית.

מצלמת אבטחה היא לא פריט אופנתי, ומן הסתם כשנתקין אותה לא נרצה שהיא תראה לנו בולטת מדי. או מלחיצה מדי. לכן נרצה גם לרכוש מצלמת אבטחה שנראית לנו מספיק אסתטית.

ישנן מצלמות אבטחה בצורה של כיפה קטנה מה שקשה לראות לאיזה כיוון המצלמה פונה. כך היא גם יכולה ממש לבלבל את מי שמעוניין להרע לנו. ולגרום לו לחשוב שהמצלמה פונה לכיוון אחר, בזמן שהיא לחלוטין מצלמת אותו.

מצלמות אבטחה כמו מצלמות של אינפרא אדום וכיפה הן מצלמות שמגיעות עם עדשה קבועה. עדשה קבועה היא עדשה שמאפשרת צילום רק בזווית אחת ספציפית. מצלמת גוף היא מצלמה שמורכבת משני חלקים ועל כן אפשר להתאימה. יש בה מצלמה, ועדשה. אפשר גם להרכיב לה עדשות שונות ולהתאים אותה אישית לצרכים שלכם.

מצלמות אבטחה, מערכות הקלטה ומה שביניהם

אין הרבה יעילות למצלמת אבטחה אם היא לא מקליטה את החומרים. הרי הפורצים ששודדים את הבית או את העסק, לא יהיו אפשריים לזיהוי ללא שום הקלטה של מצלמות האבטחה.

בדיוק לצורך זה, יצרו את מערכות ההקלטה המותקנות כחלק ממערך האבטחה בתוך המצלמות משמע, המערך מותקן בין המקלט, לבין מצלמות האבטחה. מדובר בסיטואציה שבה יש כבלים וחוטים.

ולכן, המערכת הקווית הרבה יותר יעילה מהמערכת האלחוטית היות ובה לא עוברים כבלים. הסיבה לכך היא שאיכות התמונה במערכות הקוויות היא איכות גבוהה יותר. כמו כן, במערכת האלחוטית טלפונים ניידים עלולים לשבש את האיכות שבה. מערכת קווית היא מערכת שעמידה בפני הפרעות מסוג זה.

התקנה של מצלמת אבטחה – איך זה קורה?

אם כך, בשעה טובה הגעתם להחלטה! איזו מצלמת אבטחה תתקינו, כמה תשלמו עליה, מה הם הפיצ'רים שיש בה וכמובן, לאיזו מטרה היא.

חשוב שתדעו שההתקנה היא עלות נפרדת ממחיר המצלמה והמקלט, וחשוב גם לדעת ממה מורכבת העלות של ההתקנה.

העלות הממוצעת להתקנת מצלמת אבטחה קלאסית לבית או לעסק נעה החל מ350 ₪ ועד ל500 ₪, כולל המע"מ. העלות מורכבת ממצלמה אחת, 20 מטר של כבלים ומערך הקלטה.

העלות הממוצעת עבור התקה של מערכת הקלטה בנפרד מתחילה מ200 ₪ ומגיעה עד ל600 ₪, כולל המע"מ. העלות כוללת גם תכנות של מערכת ההקלטה והתאמתה האישית אל מצלמת האבטחה.

כך נדע שהמתקין שלנו עושה עבודה טובה

בקשו אחריות

אחריות למצלמה בדרך כלל אינה כוללת נזקים פיזיים. אך האחריות היא ביטחון שיש אדם רציני מאחורי התקנת המצלמה.

חברת יצרן ידועה

חברות יצרן ידועות מעניקות ביטחון במוצר. אל תרכשו חברה של מצלמה שאינכם יודעים מהיכן היא.

בקשו הדגמות

בקשו לפני ההתקנה הדגמות דרך מוניטור. ההדגמה תאפשר לכם לראות את איכות המצלמות.

חברת אלסק מציעה פתרונות אבטחה מתקדמים לחברות מכל מגזר ומכל סוג. ובכל רחבי הארץ לרבות אילת, באר שבע, אשקלון, אשדוד, ראשון לציון, תל אביב והמרכז, אזור ירושלים, חיפה והגליל. התקשרו כבר עכשיו לקבלת ייעוץ.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ