מצלמות במעגל סגור לבית ולעסק

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מצלמות אבטחה במעגל סגור

  מחפשים מצלמות במעגל סגור?

  צרו קשר עוד היום עם המומחים למערכת מצלמות ומתח נמוך. המומחים ישמחו לספק לכם ייעוץ מקצועי בנוגע להתקנה או שדרוג מערך האבטחה שלכם.

  מצלמות במעגל סגור לבית ולעסק

  מצלמות במעגל סגור (cctv systems)(closed circuit television)

  כפי שהבהרנו במאמרים קודמים, המונח "מצלמות במעגל סגור" מתייחס למערכת אשר בה מחוברות מצלמה או מצלמות מרובות ו"מתנקזות" למערכת הקלטה מרכזית – בעוד שמערכת ההקלטה משמשת כמעין תחנה סופית של כל המצלמות וממנה ואילך אין שום חיבור כזה או אחר, בין אם באופן רשתי – אינטרנטי, או באופן מקומי למחשב\ים אחר בארגון \עסק\בית ומכאן נגזר שמה – מערכת סגורה לחלוטין שהגישה אליה נעשית רק באופן מקומי ביותר על ידי אדם מורשה, אשר לו הגישה הפיסית למערכת ההקלטה.

  שיפור מערכת האבטחה

  שיטה זו מביאה רמת אבטחה גבוהה ביותר מחד, שכן ההתייחסות למערכת ההקלטה בדיוק כפי שקיימת כספת בבנק, אליה מתאפשרת גישה מצומצמת ביותר של אדם אחד בלבד, וממילא, הסיכון שאדם כזה או אחר יצליח לפרוץ\לפלוש אליה מזערי ביותר. מאידך, היה ופולש הצליח לחדור ולגשת למערכת ההקלטה וגרם לה נזק, הדבר הינו בלתי הפיך, שכן מערכת ההקלטה עומדת בפני עצמה ולא מחוברת לשום התקן כזה או אחר אשר מגבה אותה.

  לרשימת מצלמות האבטחה המומלצות לשנת 2015, לחצו על הקישור רשימת מצלמות אבטחה ביתיות מומלצות מצלמות אבטחה לבית: כללי עשה -אל תעשה פושעים משלל סוגים הופכים יותר ויותר מודעים טכנולוגית, מה שהופך את מערכות האבטחה לבית לחיוניות אך כמו כן גם לעניין מעט מסובך.

  מצלמות אבטחה לעסק: טיפים מהמומחים הסיבות העיקריות לשימוש במצלמות אבטחה מערכת מצלמות אבטחה בעסקים עלולה לגרום לאנשים הרגשה של חדירה לפרטיות, אולם היא מעניקה סביבה מאובטחת יותר עבור העסק שלך. מכאן, התקנת מצלמות אבטחה חיונית לבתים, עסקים ומוסדות ציבוריים.

  שימושים במצלמות אבטחה במעגל סגור

  בעידן טכנולוגי שכזה בו אנו חשופים ומודעים לחשיבות מערכות אבטחה ביתיות, או מערכות אבטחה לעסק, כדאי להתקין מערכת מצלמות לבית שתהווה בראש ובראשונה הרתעה מיידית ומעולה בפני כל פורץ אשר לרגע יחשוב האם כדאי לפרוץ לאתר\בית\עסק ובאותו הרגע שיבחין במערכת אבטחה, ובנוסף מתעדת לנו את כל המתרחש באתר לפי זמן ותאריך מדוייקים לחלוטין.

  ישנם המון סוגים של מערכות הקלטה ומצלמות ,ובבחירה נבונה של ציוד איכותי ואמין, תתקבל מערכת מצלמות אבטחה ברמה גבוהה, עם איכות תמונה\וידאו חדה ביותר שתאפשר זיהוי מעולה ומהיר של הנדרש ביתר קלות.

  מערכת מצלמות אבטחה באתרים שונים

  מצלמות במעגל סגור מיועדות ומתאימות כמעט בכל סיטואציה קיימת בה נדרש ניטור\פיקוח והקלטת המתרחש באותו אתר\בית עסק:

  • צפייה במטפלת קשישים , ובקשישים לכשעצמם.
  • מעקב עובדים בעסק שלך.
  • מעקב סחורה במחסן עסק.
  • ניטור והרתעה על פריצה במידת הצורך.
  • תיעוד הפריצה והפולש\גנב.

  ועוד רבים.


  סוגי מצלמות אבטחה

  חשוב לדעת ולהבין אילו סוגי מצלמות קיימים בתעשייה וכך להתאימן באופן פרטני לאותו אתר הנדרש למיגון.

  בשלב אפיון השטח הנדרש למיגון, נשאל את עצמנו כמה שאלות חשובות שיעזרו לנו בהתאמה מקסימלית וברכישת המצלמה:

  1. האם וכמה מצלמות חיצוניות נדרשות – יש לישם לב לרכוש מצלמות אשר מיועדות להתקנה בסביבת חוץ, שכן, מצלמות חיצוניות חייבות להיות איכותיות ביותר עם תקני חוץ מחמירים ומתאימים לסביבת מים\שמש\לחות וכו'.
  2. רזולוציית המצלמה – יש לקחת בחשבון האם וכמה נרצה לבצע זום דיגיטלי שלאחרי ההקלטה – כלומר כמה נרצה להתמקד בתמונה\וידאו כזה או אחר – ככל שנרצה להתמקד יותר במצלמה כזו או אחרת כך נצטרך לרכוש מצלמה ייעודית עם רזולוציה גבוהה.
  3. עדשת המצלמה -ישנן מצלמות אשר מגיעות עם עדשה קבועה (fixed lens) בעוד הקבועה ,כשמה כן היא,לא ניתנת לשינוי ותראה את "מפתח" המצלמה והשטח בהתאם – ככל שהעדשה מסומנת במספר מ"מ(מילימטר) קטן יותר כך רוחב השטח שתצלם יהיה גדול ורחב יותר בעוד שמצלמה עם עדשה משתנה(varifocal cam) תהיה נתונה לשינוי  בכל עת ובהתאם לנדרש באתר.
  4. שמע\אודיו במצלמה – כיום ישנן מצלמות עם מקרופון מובנה – יש לתת את הדעת האם נצטרך בכזה אזור או אחר באתר\בית עסק מצלמה עם הקלטת שמע\אודיו.

  על כל הנ"ל תוכלו לקרוא בשאר המאמרים המקצועיים באתר אלסק וכמובן לפנות אלינו בכל שאלה או בקשה.

  לחץ על הקישור למעבר לרשימת סוגי מצלמות האבטחה.


  דוגמאות נוספות לשימוש במצלמות במעגל סגור (cctv)

  ישנן המון סיטואציות בהן נדרש להתקין מצלמות אבטחה ודווקא במקומות חריגים בהם אין אפשרות לאייש כוח אדם  – מחדרי בקרה כאלו ואחרים ,צנרות ביוב ענק, אזור תת קרקעי,מתחת למים וכו.

  ממאמר גדול שהתפרסם לאחרונה באחד מרשתות העיתונים הגדולות יותר באנגלייה ,דווח כי יחס מספר המצלמות המותקנות במדינה לצורך ניטור\פיקוח הוא מהגבוהים בעולם,דבר אשר לפי הדיווחים עורר פולמוס ענק בכל נושא פרטיות,צנעת הפרט ואבטחה.

  מספר פריימים בשנייה (frame per second, מה שנקרא "fps")

  FPS הינו מונח המתייחס לכמה פריימים (מקטעים\תמונות) המצלמה ו\או מערכת ההקלטה מסוגלת לצלם בכל שנייה אחת בלבד. ככל שמספר הפריימים גבוה יותר כך ממילא נקבל תמונה חלקה ואיכותית יותר.

  הסטנדרט המינימלי הרצוי כיום הינו כ- 25 פריים לשנייה, בעוד שרוב מכשירי ההקלטה האיכותיים אכן מספקים נתון זה.

  במאמרים הבאים נדון בנושא זה לעומק ובהרחבה.


  סוגי עדשות למצלמות במעגל סגור

  סוגי העדשות משתנה ממצלמה אחת לשנייה,בעוד שהטווח נע בין 2.8 מ"מ עד 100 מ"מ וכפי שציינו, ככל שמספר העדשה קטן במ"מ כל זווית הפתיחה שלה תהיה גדולה יותר, ולהיפך.

  גם כאן יש לקחת בחשבון אלו צרכים נדרשים, שכן, במצלמות מותקנות בהם ידרש ניטור פנים מדוייק למשל, נשקול לרכוש מצלמה עם עדשת מ"מ גבוהה יחסית על מנת לקבל קירוב איכותי לאזור הפנים באותה סביבה רצוייה.

  מחירי מצלמות עם עדשה משתנה יקרים בהרבה, מטבע הדברים, ממצלמות עם עדשה קבועה. נרחיב בנושא זה לעומק במאמרים הבאים.

  טלוויזיה במעגל סגור – יעילות והתייעלות

  טלוויזיה במעגל סגור (ראשי תיבות: טמ"ס) משמשת גורמים ציבוריים ופרטיים רבים, ונמצאת בימינו בשימוש בכל מקום בו אנו נמצאים: במשרד, בתחנות דלק, במגרשי חניה גדולים, בתחנות מרכזיות, תאי טלפון ציבורי, ברחובות, מכונות כספומטים ועוד. יש שיטענו כי התקנת טלוויזיה במעגל סגור היא דרך אפקטיבית להרתעת פושעים ומיגור תופעות פשיעה.

  בעלי עסקים רבים העידו על ירידה בכמויות התלונות ומקרי פשע לאחר התקנת מערכת טלוויזיה במעגל סגור בעסקיהם. עוד העידו בעלי עסקים כי המעגל הסגור הביא ליכולת ניטור טובה יותר אחר הנעשה בעסק, איתור עובדים אשר נחשדו בגניבת סחורה, שיפור ויעול שירות הלקוחות הפרונטלי ועוד. בעידן המודרני, אין מנוס, התקנת טלוויזיה במעגל סגור הכרחית לכל עסק ומוסד ציבורי לטובת שמירה על ביטחון העוברים והשבים ויעול השירות באופן כללי.

  ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, פנה אל המקצוענים באינדקס אלסק מערכות אבטחה.

  4.5/5 - (23 votes)

  מאמרים מומלצים

  מצלמת אבטחה DS-2CD2432F-IW Hikvision

  מצלמות אבטחה ללא חוטים

  מצלמות אבטחה כבר הפכו להיות חלק אינטגרלי מכל בית, משרד, עסק, חנות ומקומות ציבוריים. כל כמה דקות מתרחשת בארץ פריצה כלשהי. הגנבים לא מפסיקים לעבוד...
  מערכות אזעקה וגלאים פרדוקס

  רשימת בדיקה לרכישת מערכת אבטחה

  בעקבות נסיוננו הרב בעולם תשתיות המתח הנמוך, מערכות אבטחה, מצלמות, אזעקות, גלאים וכל הכרוך, צוות אלסק מערכות אבטחה ערך עבורך שאלון לבדיקה עצמית. בעזרתו, ...
  אפליקציה למצלמות אבטחה - פרדוקס

  אפליקציה למצלמות אבטחה

  חברות פיתוח אפליקציות עוסקות בכל עת בפיתוחים טכנולוגיים בתחום מערכות המיגון ומפתחות רעיונות ייחודיים לטובת שיפור ויעילות בניטור מערכות האבטחה השונות. ני...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון