קודן לבית

קודן לבית

להיכנס לבית בידיעה שהבית שלך שמור, מוגן ושלא ייתכן שפרצו אליו או שאולי מחכים לך גנבים בבית, זו הרגשה נהדרת. לשם כך, נדרשים במקרים רבים אמצעי הגנה שונים, כאשר אחד האמצעים הבולטים והנפוצים ביותר הוא כמובן קודן לבית. מה זה בכלל אומר ואיך אפשר להתקין אחד כזה בבית? כל התשובות ממש כאן לפניכם!

קוד לבית? מה זה אומר בכלל?

למי שלא בקיא במאת האחוזים במה מדובר, נתחיל בהסבר קטן על מה זה בכלל קודן לבית. אם כן, מדובר במכשיר אלקטרוני, לעיתים דיגיטלי לעיתים לא, שדורש מהאדם שמעוניין להיכנס הביתה להזין את הקוד הדרוש. מדובר למעשה ברובד אבטחה נוסף על פני המנעול הפשוט, שניתן להתקין אותו בשערה החצר, דלת הבית או אפילו בשניהם יחדיו.

אילו סוגים של קודנים קיימים?

כפי שנאמר קודם לכם, לעיתים נתקל בקודן דיגיטלי ולעיתים לא. מה זה בדיוק אומר? באופן פשוט הכוונה היא שישנם מגוון סוגים של קודנים לבית. אם נכנס מעט יותר לעומק, נוכל לראות את הסוגים עצמם, כגון אלו שהבאנו לפניכם היום:

 • קודן בסיסי – הקודן הבסיסי ביותר הינו קודן בעל לחצנים פיזיים, שמהווה רובד אבטחה נוסף למפתח הדלת ותו לא. מלבד יחידת הקצה של הקודן עצמו, לרוב כלל הקודנים מגיעים עם יחידת בקרה לתוך הבית, שמאפשרת לשחרר את נעילת הקודן גם מהבית.
 • קודן עם מצלמת זיהוי פנים – קודנים מתקדמים יותר, מגיעים גם עם אפשרות של מצלמות אבטחה 4k מובנית, המאפשרת לבעלת הבית לראות מי עומד בדלת.
 • קודנים דיגיטליים – מכאן והלאה הקודנים רק הולכים ומשתדרגים, החל מקודנים בעלי לחצנים על גבי מסך מגע, קודן עם דיבורית ורמקול ועוד. קודן לבית ALSEC

כיצד מתקינים קודן לבית?

התקנת קודן לבית מתבצעת באמצעות בעל מקצוע שמוסמך לכך, כאשר העדפה היא לבעלי מקצוע שמתעסקים בעולם מצלמות אבטחה איכותיות ומערכות אבטחה לבית. התהליך עצמו, מורכב אם כן מ-3 שלבים מרכזיים:

 • התקנת הקודן עצמו – הכנת התשתית הרלוונטית, התקנת הקודן לדלת וכן חיבור מנגנון הנעילה הנוסף.
 • התקנת היחידה הפנימית – לאחר התקנת הקודן עצמו, נדרש כאמור להתקין גם את יחידת הבקרה שנמצאת בתוך הבית, כאשר זו מחוברת לקודן עצמו גם כן.
 • הגדרת הקודן – השלב השלישי דורש להגדיר הגדרות שונות על הקודן לרבות הסיסמה עצמה. כך, נוכל להבטיח רובד אבטחה איכותי נוסף לבית.

אלסק: שומרים על הבית מכל משמר!

לסיכום, ראינו שקודן ביתי מהווה רובד אבטחה בסיסי ביותר שרצוי שיהיה בכל בית. אנחנו באלסק, מספקים שירותי התקנת קודן בבית בצורה איכותית ביותר, תוך שמירה על אסתטיקה ואיכות הרכיבים הגבוהה ביותר. כל זאת כמובן, הודות לידע וניסיון רבים בתחום, שבאים לידי ביטוי באמצעות צוות מקצועי במיוחד. אז אם גם אתם מעוניינים להתקין קודן בבית, אלסק עומדים לרשותכם, וכל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר עוד היום.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ