מצלמות לגינה

כיום, הרבה מהמקומות, הציבוריים והפרטיים, מאובטחים על ידי רשת של מצלמות אבטחה. אם יש בבית פרטי מצלמות אבטחה, האם יש ערך מוסף גם למצלמות לגינה של אותו בית, או שזה מיותר? התשובה היא כן, צריך ואף חשוב שיהיו מצלמות לגינה.

במאמר זה נעסוק בחשיבותן של מצלמות אבטחה לגינה, מה מייחד אותן בהשוואה למצלמות לבית, ואיפה ניתן להשיג אותן.

מה מייחד מצלמות אבטחה לגינה?

מצלמות אבטחה וויפי לגינה הן אלחוטיות, מחוברות ב-WIFI, מנטרות ומשדרות אונליין למכשירים ניידים, כמו טלפון נייד, מחשב נייד או טאבלט. בזכות זה שהמצלמות אלחוטיות, ניתן להחליף את מיקומן לפי מה שנוח לכם.

מצלמות אלה מתוכננות לעמוד בתנאי מזג אוויר קיצוניים, ובמצבים אחרים כמו אבק, חשיפה למים וללחות. זה הופך אותן לעמידות ואמינות למעקב לכל אורך השנה. מצלמות לגינה

מדוע צריך מצלמות לגינה?

היתרון הראשון הוא המיקום. הגינה היא חלק מהבית, מהחזית או מאחור. פורצים שירצו להיכנס או לצאת מהבית, יצטרכו לעבור גם בגינה. אם יש שם מצלמה, יהיה גם קרוב לוודאי תיעוד שלהם.

היתרון השני הוא הרתעה. אם יש מצלמה בגינה, והיא חשופה לעוברים ולשבים, זה יכול להרתיע גנבים או פורצים שרוצים להיכנס פנימה. אם ברצונכם לשדרג את אבטחת הבית שלכם – מוזמנים להסתכל על אזעקות לבית.

היתרון השלישי הוא תיעוד של אלימות שקורית מחוץ לבית. אם מקרי אלימות או ונדליזם מתרחשים בחצר או בסביבת הבית, והם נקלטים במצלמות הגינה, הרבה יותר קל לפתור את זה ולמנוע את חזרתם. רק כדאי שתשימו לב, שמבחינה חוקית, אם המצלמה מכוונת החוצה, למרחב הציבורי, אתם חייבים להציב שלט שמעיד על קיומה של המצלמה.

היתרון הרביעי הוא התראה. היום ניתן לעקוב אחר הפעילות המתועדת על ידי מצלמות אבטחה לגינה באמצעות אפליקציה המותקנת בסמארטפון. אם ניטרתם תנועה חשודה בגינה, תוכלו להגיב בזמן אמת, ולפנות למשטרה, גם אם אתם נמצאים במרחק קילומטרים מהגינה.

אלסק: מצלמות אבטחה לגינה

רוצים להרגיש בטוחים ולהתקין מצלמות אבטחה בגינה? פנו לאלסק בהקדם. באלסק, תמצאו מגוון רחב של מצלמות לגינה. כחברה מקצועית ומתקדמת, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את המצלמות הטובות ביותר, כולל התקנה.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ