מצלמות אנליטיות

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אבטחה חכמה: על מצלמות אנליטיות

אין זה סוד שכיום כל אדם הפך למעין מערך תקשורת והפקה עצמאי: הרי כולנו עוסקים בכתיבת הגיגים ברשתות החברתיות ולא מפסיקים לצלם ולהעלות בהן תמונות. שימוש נוסף שנעשה במצלמות, הוא תיעוד לצורך גיבוי ואבטחה. כלומר, כל אדם המחזיק ברשותו טלפון חכם (כלומר: כל אדם…) הפך גם לבלש חובב, שרלוק הולמס לעת מצוא. לכן, אין זה פלא שמצלמות אבטחה תופסות פלח נכבד בתחום הצילום. לבל נשכח שאכן יש אנשים וגופים שזקוקים לכך באורח חיוני ולא כתחביב. לכן גם ברור מדוע השוק של מצלמות אבטחה חווה התקדמות והתפתחות כאלה. אנו נעמוד על פיתוח חדש ומשמעותי ביותר בתחום- הוא מצלמות אנליטיות.

מה אנליטי בצילום?

הטכנולוגיה האנליטית של מצלמות האבטחה בעצם מאפשרת לבצע ניתוח חכם של התמונות שנאגרות בהן. זאת, באמצעות אלגוריתם ייחודי אשר פותח לשם כך. בעזרת הפיתוח המדובר ניתן לתחום ולבצע בקרה של אזורים רגישים, להגן עליהם ולקבל אינדיקציה בזמן אמת תוך זיהוי מוקדם. עסקינן במצלמות בעלות כתובת IP כמו של מחשב, שעל גבן מותקנת התוכנה האנליטית- אשר מאפשרת לקבוע חוקים והתראות על גבי המסך בהתאם לצורך. למעשה, מדובר במהפכה של ממש בתחום מצלמות האבטחה: השילוב של בינה מלאכותית (AI) במצלמות של הבית ו/או העסק שלנו, מאפשר לנו לבצע ניתוח בזמן אמת של קטעי הוידאו, לשפר את כלל אמצעי האבטחה ולדלות תובנות חשובות שעד היום היו בגדר חלום בתחום. כעת נפרט אודות אלמנטים מרכזיים של הטכנולוגיה האנליטית במצלמות אבטחה.

מצלמות אנליטיות אלסק

עיקרי השינוי בבשורה של מצלמות אנליטיות

 

 • הטכנולוגיה של מצלמות אנליטיות מאפשרת זיהוי של אובייקטים פרטניים מתוך קטעי וידאו מצולמים, בכלל זה זיהוי של בני אדם, בעלי חיים, כלי רכב ועוד. הזיהוי המדויק מאפשר לגורמים האמונים על האבטחה להגיב במהירות הבזק לאיומים אפשריים או פעולות שנתפסות כחשודות.
 • זיהוי חדירות: הטכנולוגיה מאפשרת לקבוע גבולות לאזורים אשר נתונים בתוך טווח הכיסוי של המצלמות. כך, כל חדירה ללא אישור לגבול שנקבע מפעילה אצל אנשי האבטחה התראה, והם מצידם יכולים להגיב באופן מיידי. פונקציה זו שימושית במיוחד בכל הנוגע למתקנים בעלי הגבלת כניסה, כמו גם ריבוי נקודות כניסה.
 • זיהוי פנים: זוהי פונקציה אשר בעזרתה ניתן לזהות את פניהם של אנשים, על ידי השוואה מול פנים מתוך מאגר נתונים. הדבר יקל לזהות מראש פולשים אפשריים, ומן הצד השני- לזהות פנים מוכרים של בעלי הרשאת כניסה. כלומר, הפונקציה של זיהוי פנים משמשת שכבה נוספת של אימות זהות.
 • זיהוי פעולות חריגות: הטכנולוגיה מאפשרת לזהות בתוך קטעי וידאו פעולות לא שגרתיות- בין אם אלה חפצים שהושארו ללא השגחה, תנועות ידיים לא סדירות, או אפילו שוטטות פשוטה.

המומחים של אלסק

אם ברצונכם לקבל את המרב בכל הנוגע לאבטחת הבית או העסק שלכם, צרו עם המומחים שלנו באלסק קשר על מנת להתאים זאת עבורכם.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ