מצלמות אבטחה עם כרטיס זיכרון

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מבצע סט מערכת מצלמות אבטחה

  מצלמות אבטחה עם כרטיס זיכרון

  מצלמות אבטחה הפכו להיות כבר חלק אינטגרלי ממערכת התיעוד בכל מקום. בכל חניון, קניון, רחובות, חנויות, בתי עסק, חברות, מפעלים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, כבישים וצמתים וכן בבתים.

  יש להן היום תפקיד חשוב מאוד בתיעוד שרשרת אירועים והן משמשות לא רק כהרתעה אלא אף כראייה קבילה בבית משפט, תלונה במשטרה ועוד.

  חדות ובהירות התמונה של המצלמה, הנו עניין אקוטי בכל הנוגע לזיהוי. אם המצלמה לא מספקת תמונה טובה וברורה, יתקשו בעליה לקבל ממנה את המידע שהם רוצים לקבל ואשר עלול להיות מפליל ומשמעותי, כל עניין לגופו.

  ולא רק חדות ובהירות התמונה חשובים שכן, מצלמות אבטחה עם כרטיס זיכרון איכותי, יכולות לצלם באיכות גבוהה במשך שעות רצופות וגם בתנאים של שמש, חום או גשם ולכך צריך כרטיס זיכרון עמיד.

  כרטיס זיכרון רגיל איכותי ככל שיהיה, לא מסוכל לפעול ברצף ובאיזה שהוא שלב הוא יפסיק לצלם טוב והתמונות לא תהיינה ברורות, או שהמצלמה תציג שגיאות, או שהיא תפסיק להקליט ואי אפשר יהיה לקרוא את הכרטיס.

  משום כך עדיף מראש לבחור בכרטיס זיכרון בעל יכולת גבוהה, אשר יוכל להציג צילום מעולה לאורך זמן בלי שום קשר לתנאי מזג האוויר.

  למה צריך כרטיס זיכרון איכותי?

  מקרים ועבירות נדונים בבתי משפט או נחקרים במשטרה במהלך כמה חודשים. ייתכן ותצטרכו לספק את הראייה של צילום או תיעוד העבירה, הרבה זמן אחרי האירוע עצמו ואז תצטרכו לאתר את המצלמות אם יהיו כאלה המותקנות באזור האירוע ולסמוך על כך שכרטיס הזיכרון שלהם לא מקולקל.

  תארו לעצמכם שאתם צריכים תיעוד של תאונה שקרתה, קטטה בין אנשים, שוד או פריצה לחנות.

  האפשרות שלכם להשיג את הצילום תלויה בשני דברים: אחד שהמצלמה אכן ממוקמת במקום הנכון ותיעשה את האירוע ושנית: שכרטיס הזיכרון תפקד כאשר התרחש האירוע והצליח לתעד אותו  בצורה בהירה וברורה.

  אם אכן האירוע התרחש כמה חודשים קודם לכן, ובמידה ומדובר במצלמה איכותית עם כרטיס זיכרון איכותי ועמיד, סיכוי רב שתוכלו להוכיח את הטענה שלכם ואף להגישה לבית המשפט.

  אם לא שפר עליכם מזלכם ומדובר בתיעוד של מצלמות אבטחה עם כרטיס זיכרון בלתי איכותי, לא תוכלו לספק את הראייה הדרושה.

  סוגים של כרטיסי זיכרון למצלמות אבטחה!

  כאמור לכרטיסי זיכרון יש תפקיד חשוב מאוד גם בתוך מצלמות סטילס, טלפונים חכמים וגם מצלמות אבטחה עם כרטיסי זיכרון.

  השימוש בהם לא מצטמצם אלא מתגבר, ושירותי הענן שמתפקידם לתפוס חלק מהתפקידים של הכרטיס עדיין לא זמינים בכל מקום בעולם בגלל בעיות תקשורת.

  הרבה פעמים המשתמשים עצמם מעדיפים לא להשתמש בשירותי ענן ומעדיפים לשמור את המידע בכרטיס כדי לשמור על פרטיותם.

  הקטגוריה השולטת כיום בכרטיסי הזיכרון היא "מיקרו" ולאחר מכן כרטיסי זיכרון מסוג SD, ראשי תיבות של SECURE DIGITAL, ואפשר גם למצוא כרטיסי זיכרון מסוגים אחרים כמו למשל CF או XQD, אבל השימוש בהם מיועד בעיקר למצלמות DSLR.

  בין כרטיסי הזיכרון הנפוצים מיועדים כרטיסי ה-SD  בגודל הרגיל בעיקר למצלמות וידיאו או סטילס וגם לטאבלטים, מחשבים ניידים ועוד.

  בטאבלטים עושים שימוש בכרטיס הקטן יותר ה-MICRO SD אשר נתמך ע"י כמה סוגי מצלמות.

  חברות ענק כמו למשל סוני אשר ניסו לקדם כרטיס זיכרון משלהם כמו למשל MEMORY STICK עברו בסוף לשימוש ב-SD אשר מידותיו הן 24X32 והוא בעובי של 2.1 מ"מ.

  מידותיו של כרטיס מיקרו הן קטנות יותר 11X15 מ"מ ובעובי של 1 מילימטר בלבד.

  יש גם מתאם בצורת כרטיס עבור מיקרו SD שניתן להכניסו לחריץ רגיל של SD.

  טוב שהמצלמה זוכרת – מקרים אמתיים!

  אף פעם לא ניתן לדעת מתי נצטרך לשלוף ממצלמת האבטחה את הסרט ולהשתמש בצילום ממנה.

  מצלמות אבטחה עם כרטיס זיכרון איכותיות יכולות לשמור בזיכרון את הצילומים כחודש בממוצע.

  מומחים למצלמות אבטחה גורסים כי יש כמה גורמים אשר משפיעים על יכולת הזיכרון של המצלמה כמו גודלו של הדיסק הקשיח וההגדרה שלו להקלטה רציפה או הקלטה רק לפי תנועה.

  איכות המצלמות גם היא משמיעה על זמן הזיכרון של הצילומים האם מדובר במצלמה של 2 מגה פיקסל, 4 או 5.

  שיטת הקידוד של ההקלטה תחזיק מעמד בין 3-7 ימים.

  למשל בבית עם 4 מצלמות באיכות של 4 מגה וקידוד 265 , מצלמות שמקליטות לפי תנועה, יישמרו הסרטונים כאמור כחודש.

  מה שצריך לעשות הוא פשוט להכניס את הסרטון למחשב, ואז אין כמובן הגבלת זמן לגבי שמירת התמונות והם יכולים להישאר במחשב כמה זמן שתרצו.

  סרטים ממצלמות אבטחה מתעדים פורצים ולעתים גם באופן בו ניתן לזהות אותם ולכן גם לעצור אותם.

  מצלמות מתעדות תעודות דרכים ועשויות להכריע על האשמים, הנהג הפוגע והגורם לתאונה.

  ככל שמדובר במקומות עבודה יכולה להעיד המצלמה על גניבה, ריגול תעשייתי וגם בטלנות.

  5/5 - (1 vote)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון