מצלמות אבטחה נסתרות

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

מצלמות אבטחה נסתרות SD-vs-HD

מחפשים מומחה להתקנת מצלמות אבטחה נסתרות?

אם אתם פה, אתם צריכים לעקוב אחרי מישהו, משהו… אבל מעל הכל, אתם לא רוצים שהוא ידע זאת.

מה עושים? מצלמה נסתרת!

נביא לפניכם הסבר ונקודות חשובות שיש לקחת בחשבון לפני שאנו רוכשים מצלמה נסתרת כזו או אחרת, ומזהירים אתכם מראש, שהתקנת מצלמה נסתרת היא אמנות לכשעצמה ! כך שאם אתם מהססים ולא בטוחים שתוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר – תשאירו את התקנת המצלמות לצוות "אלסק".

מהי מצלמה נסתרת?

מצלמה נסתרת (hidden camera, spy camera) הינה מצלמה זעירה, אותה מסווים לרוב בחפץ כלשהוא למטרת הקלטה ותיעוד של אדם כזה או אחר מבלי שזה ידע על כך.

עם זאת, ישנם מצבים ומקומות בהם מותקנות מצלמות נסתרות אך עקב נושא חדירה לפרטיות ובהתאם לחוקים הקשורים אליו בכל מדינה ומדינה. ישנם מקומות המחוייבים ליידע ולהצהיר כי במקום מותקנות מצלמות נסתרות שאז ממילא, אותו אדם או אנשים בכלל יודעים כי הם מוקלטים בפועל.

גם במקרים שכאלו, המצלמה הנסתרת עדיין מהווה יתרון גדול, שכן, אף אדם אינו יודע היכן ממוקמות המצלמות בפועל – יתרון שנותן שתי הישגים:

 1. אותו אדם יודע שבכל אזור בו יהיה נוכח באותו המקום, מצלמה כזו או אחרת מצלמת אותו.
 2. מאחר ואינו יודע היכן המצלמה ממוקמת, ממילא לא יכול לפגוע או לעשות לה כל נזק.

לראות ולא להיראות

הסוואת המצלמה מתבצעת בכל מיני חפצים שונים; גלאים, עציצים, סמארטפונים, שעוני קיר\כיס, דיסק און-קי ועוד.

איכות המצלמה הנסתרת בהתאם לסוג המצלמה, תוך כדי שהרזולוציות מתחילות מ- 480X640 ועד רזולוציות של 2 מגה פיקסל (FULL HD).

אל תתלהבו תמיד רק בעניין הרזולוציה של המצלמה, מאחר ולא תמיד אנו חייבים לקבל תמונה לפרטי פרטים ובאיכות גבוהה במצבים כאלו ואחרים, לדוגמא אם אתם מעוניינים לצלם מטפלת בקשישים תוכלו לבחור המצלמה עם רזולוציה נמוכה יחסית, שהרי במקרה כזה אין לכם כל צורך בזיהוי מוחלט של פנים\אדם אלא לקבל תמונה כללית במתרחש ובאופן התנהגותה המקצועית של אותה מטפלת.

לעומת זאת, כאשר אתם מעוניינים לצלם במקום בו יש תנועה של הרבה אנשים (מצלמה בעסק\ארגון) חשוב להקפיד על רזולוציות גבוהות בכדי שבמקרה הצורך תוכלו לזהות בקלות פנים של אדם כזה או אחר.

שלב 1 – מיקום והתקנת המצלמה הנסתרת

בחרו מקום ייעודי וחפץ בו תתקינו את המצלמה. אותו המקום\חפץ אמורים להיות ולהוות חלק מה"נוף" הטבעי של אותו הבית\חדר.

תוך כדי התקנת המצלמה, חובה לבדוק איך להתקינה באופן מקצועי כך שזווית הצילום שתתקבל בפועל תהיה הזווית הרצוייה ואשר תצלם באופן אידיאלי את המבוקש וללא מכשולים בדרך. בדקו טוב טוב לפני התקנה סופית את זווית ואיכות הצפייה\התמונה.

צפייה במצלמת אבטחה נסתרת במכשיר החכם

לדוגמא: החלטתם שאתם מתקינים מצלמת אבטחה לבית (נסתרת) בחדר השינה – היכן שהכספת שלכם נמצאת.

קחו בחשבון להתקין את המצלמה כך שהתאורה בחדר השינה לא "תסנוור" או תשבש את המצלמה ובנוסף לעניין התאורה, קחו בחשבון האם ישנה כניסת אור שמש חזקה (חדרים עם חלון זכוכית גדול) שמסוגלת גם כן לסנוור את המצלמה.

בנוסף, קחו בחשבון אם תרצו שהמצלמה תצלם גם בתנאי חושך, שאז תצטרכו מצלמה נסתרת עם ראיית לילה (IR).

קחו בחשבון כל זווית התקנה אפשרית תוך כדי ניצול מירבי של המצלמה וכיסוי השטח הנדרש לצילום ותיעוד.

היכנסו ללינק הזה לחישוב זווית באופן פשוט ומהיר – לחץ כאן.

שלב 2 – חיווט המצלמה הנסתרת

לאחר שהחלטנו ומיקמנו את המצלמה במקום הרצוי, יש לחווט את המצלמה בכמה דרכים:

מצלמות אבטחה נסתרות

 1. חיווט המצלמה למערכת הקלטה ולספק כוח – המצלמה תחובר למערכת ההקלטה אשר תקליט ותתעד בפועל את המתרחש ובנוסף, המצלמה תחובר לספק כוח אשר יזין אותה במתח חשמלי. בדרך זו יש יתרון ראשון בו ההקלטה לא נשמרת בפועל במצלמה, כך שהיה ונגרם נזק כזה או אחר למצלמה, ההקלטות בפועל עדיין ישמרו במערכת הההקלטה. היתרון השני הוא שבדרך זו נוכל לחבר למערכת ההקלטה וגם לספק הכוח שמזין את המצלמה סוללת גיבוי למקרה של הפסקת חשמל יזומה\לא יזומה, שאז, המצלמה תמשיך לצלם בפועל ומערכת ההקלטה תקליט בפועל (דורש UPS).
 2. חיווט המצלמה למקור מתח חשמלי בלבד –  המצלמה תכיל בתוכנה כרטיס זכרון מובנה אשר בו מתבצעות ההקלטות בפועל בעוד שהמצלמה תחובר אך ורק למקור מתח חשמלי.
 3. המצלמה עצמאית לחלוטין ופועלת על סוללות – לרוב אלו מצלמות זולות, לא איכותיות במיוחד, ללא ראיית לילה, והחסרון הגדול הוא הטירדה בהחלפת ובדיקת הסוללות באופן תכוף ביותר – לא מומלץ.

שלב 3 – הגדרת המצלמה

המצלמה כעת מותקנת באופן האידיאלי ביותר ומחווטת בהתאם, כעת נשאר לנו רק להגדיר אותה כראוי.

ישנן אפשרויות והגדרות שונות הקיימות לכל מצלמה ומצלמה בהתאם לסוג המצלמה, בין היתר הגדרה של אופן ההקלטה של המצלמה. כלומר, מתי זו תתחיל לצלם, בין אם תצלם באופן שוטף וקבוע תוך כדי מחיקת הקלטות ישנות אם נגמר מקום האחסון (שכתוב), או שתצלם רק כאשר תזהה תנועה אל מולה (במצלמות עם אפשרות גילוי), אפשרות של קדם – הקלטה בו המצלמה תצלם כשלוש שניות לפני זיהוי התזוזה בפועל ועוד.

מצלמת אבטחה נסתרת

בהצלחה!

מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, פנו אל המקצוענים – אלסק מערכות אבטחה.

4.3/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ