מצלמות אבטחה לדלת הבית

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מצלמות אבטחה לדלת הבית

  מצלמות אבטחה לדלת הבית – חמישה דברים שכדאי לדעת

  אין היום כמעט בית פרטי בישוב כפרי או במושב שאלא מותקנות בו מצלמות אבטחה לדלת הבית. לאור נתוני הפריצה הגואים בכל אזור בארץ, כבר לא מדובר במותרות, אלא בבעיה של ממש וכל בעל בית עושה הכל, כדי למגן את ביתו, רכושו וביטחון משפחתו.

  ואם בעבר מצלמות אבטחה בבית היו בעיקר נחלתו של העשירון העליון בשל מחירם הגבוה, היבוא מסין שינה לחלוטין את המצב והיום אפשר לרכוש מצלמות מצוינות במחירים שווים לכל נפש. בנוסף למצלמות יש היום גם מערכות שלמות של הגנה לבית פרטי כמו מערכת אזעקה, דלתות כניסה מפלדה ועוד אבל מצלמות במעגל סגור המחוברות למוקד ביטחון, הן רכישה אלמנטרית.

  אם פעם הגעתם הביתה וגיליתם שפורצים נכנסו לכם לתוך הבית בזמן שלא הייתם, בטוח שתוכלו להזדהות עם החוויה הקשה.

  עם אי הנעימות המצמררת שבידיעה שמישהו זר, שאתם לא מכירים, נגע בחפצים שלכם, פתח ארונות ומגירות וחיטט בפריטים הכי אישיים שלכם.

  אם הפורצים גנבו משהו, אתם צריכים להתמודד אחר כך עם האובדן של החפצים, עם ההשלכות הכלכליות וגרוע מכך, עם המשמעות הסנטימנטלית כאשר נלקח משהו שיקר במיוחד לליבכם, כמו שרשרת שעוברת במשפחה לאורך דורות.

  לצד כל התחושות האלה, אתם צריכים לתת מענה לשאלות השוטרים ולדעת שקיים סיכוי גבוה שהפורצים כלל לא יימצאו ושכל זה יהיה לשווא.

  להקדים תרופה למכה

  פריצה לבית היא ללא ספק חוויה נוראית ולא נעימה, ולכן עלינו לעשות ככל האפשר על מנת להקדים תרופה למכה ולהרתיע את הפורצים עוד לפני שהם מניחים את ידיהם על ידית הדלת.

  לדוגמה, מומלץ לאנשים המתגוררים בקומת קרקע להתקין על החלונות סורגים, אשר ימנעו ממבקרים לא רצויים להיכנס לתוך הבית.

  כמו כן, רבים בוחרים דלת כניסה לבית בעלת מראה מסיבי, כזה שלא פשוט לפרוץ, על מנת לגרום לפורצים לחפש להם בית אחר לפרוץ אליו.

  מצלמות אבטחה לדלת הבית הן בהחלט אחת האפשרויות הפופולאריות והיעילות ביותר עבור מי שמעוניינים למנוע פריצה לביתם.

  המטרה מספר אחת של כל פושע היא לא להיתפס, ולכן כאשר הפורצים רואים מצלמות אבטחה, גובר הסיכוי שהם יעדיפו לוותר על העניין עוד לפני שינסו.

  גם אם ניתן לחבל במצלמה הספציפית או שהפורץ מבין כיצד לנתק אותה, מצלמות אבטחה לדלת הבית מעלות את המודעות של הפורץ לאפשרות שייתפס.

  הן גורמות לו להבין שדיירי הבית חשבו על נושא האבטחה, ולכן, אולי יש מצלמות נוספות שהוא אפילו לא רואה? עצם הנוכחות של המצלמות היא מרתיעה.

  אולם כמובן שהנוכחות של מצלמות אבטחה לדלת הבית מועילה לא רק בשל הנראות.

  אם חס וחלילה יפרצו לביתכם על אף המצלמות, האפשרות לשלוף את הצילומים ולאפשר לשוטרים לזהות באופן מדויק כיצד נראה הפורץ יכולה לטרוף את הקלפים.

  עכשיו, יהיה קל הרבה יותר להגיע אל הפורץ וכמובן, גם לחפציכם שנלקחו.

  למזלנו, אם בעבר מצלמות אבטחה לדלת הבית היו פריווילגיה של מי שיכלו להרשות זאת לעצמן, הרי שהיום ניתן לרכוש אותן בעלויות שוות לכל כיס.

  ביטחון הוא הזכות הבסיסית של כל אחד מאיתנו, וחשוב שנעשה הכל על מנת להרגיש כמה שיותר בטוחים.

  איך לבחור מצלמות אבטחה לדלת הבית

  אז החלטתם שהגיע הזמן לשדרג את האבטחה של הבית שלכם, ועכשיו אתם לא בטוחים אילו מצלמות כדאי לבחור.

  זה לגמרי מובן – עבור מי שאינו מכיר את התחום, המבחר בהחלט עשוי להיות מבלבל.

  הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם בוחרים מצלמות אבטחה לדלת הבית:

  1. ראיית לילה – מן הסתם, מצלמות זקוקות לאור ולתאורה מתאימה על מנת להפיק תמונות איכותיות מספיק, לדוגמה כדי לאפשר זיהוי של פורץ. כיום יש סוגים שונים של מצלמות אשר מסוגלות להתגבר על החשכה בשעות הערב והלילה, ולתפקד בצורה טובה גם בזמנים אלה. לדוגמה, מצלמות יום\לילה נאמנות למציאות מסוגלות לצלם במהלך היום תמונות בצבע ואילו בלילה תמונות בשחור לבן שיהיו איכותיות מספיק. דוגמה נוספת היא מצלמות דימות תרמי אשר מסוגלות לתפקד גם ביום וגם בלילה בסביבות שבהן התאורה אינה טובה או שיש גורמים מפריעים כמו ערפל או עשן.
  2. עמידות – אם אתם מתגוררים בבית פרטי ודלת הבית שלכם נמצאת מחוץ למבנה, חשוב לקחת בחשבון את נושא העמידות כאשר אתם בוחרים מצלמת אבטחה להתקין בכניסה לביתכם. מצלמה הממוקמת בחוץ פגיעה מן הסתם לגשמים, רוחות, חום גבוה וכד', ולכן יש פתרונות שונים על מנת להתגבר על הבעיה ולהגן על המצלמה מפני כל אלה. כדאי לשקול רכישת מצלמה החסינה לפגעי מזג האוויר, או, במקרים קיצוניים יותר, להשתמש בתיבות או בארונות ייעודיים אשר יגנו על המצלמה.
  3. מניעת חבלות במצלמה – אמנם פורצים רבים יימנעו מפריצה לבית אשר יש בו מצלמות אבטחה, אולם ייתכן שהנועזים שבהם דווקא יבחרו לנסות לחבל במצלמה. על מנת למנוע מראש מקרים בהם פורצים יפגעו במכוון בתפקוד המצלמה, ניתן למקם אותה בתוך ארון מיוחד אשר יגן עליה וימנע גישה ישירה אליה. כמו כן, חשוב לא להשאיר כבלים חשופים ולהסתיר אותם באמצעות תעלות או סוגרי הרכבה.
  4. סוגי טכנולוגיות – היום ישנם סוגים שונים של טכנולוגיות, וטרם בחירת מצלמת אבטחה לבית שלכם חשוב שתכירו את הסוגים השונים על יתרונותיהם וחסרונותיהם. אם לא שמעתם על מצלמות אבטחה מסוג IP למשל, סימן שכדאי לעבור קצת על החומר.
  5. חוקים להתקנת מצלמות אבטחה – נוכחות של מצלמות אבטחה עלולה ליצור לעתים תחושת אי נוחות, למשל בקרב השכנים שלכם. על מנת למנוע חדירה לפרטיות, קיימים חוקים שחשוב להכיר אשר מגדירים היכן מותר או אסור להציב מצלמות אבטחה. חשוב שתעיינו בחוקים אלה טרם התקנת המצלמות על מנת לפעול בהתאם לחוק.

  כל בית והמצלמות שלו

  מכיוון שמדובר בשוק שהתפתח מאוד ויש בו היצע גדול ומגוון, רכישה של מצלמות אבטחה הנקראות גם: מצלמות במעגל סגור, חייבת להיעשות ע"י איש מקצוע שידע להבין מה הצרכים של הבית שלכם. מצלמות אבטחה לדלת הבית, חייבות להתאים למטרה ולדרישות של הבית.

  המצלמות עצמן נבדלות בחיבור שלהן. יש מצלמות אלחוטיות ויש קוויות וכן בשימוש הדרוש להן. כאשר מדובר במצלמות לדלת, זה סוג אחד וכאשר מדובר במצלמות לחצר זה סוג אחר

  והרבה יותר מאסיבי ועמיד בפני פגעי מזג האוויר.

  מלבד ההבדל הזה יש עוד הבדלים הקשורים בעדשות ובאיכות המצלמות. כאשר מגיע המתקין אפשר לבקש ממנו כבר בהתקנה לראות מהי התמונה המתקבלת ולהחליט אם אלה התמונות שהמצלמה שלכן תפיק והן מספיק ברור.

  קווית או אלחוטית?

  יש מצלמות אבטחה לדלת הבית אלחוטיות וקוויות, מסוגים שונים, איכויות ומחירים שונים. המצלמות האלחוטיות פועלות פשוט בחיבור ל- WIFI אינטרנטי.

  בתחום מצלמות אבטחה קוויות, יש מצלמות לשימוש בתוך הבית ויש מצלמות לשימוש מחוץ לבית או לחצר. יש גם מצלמות אבטחה שיש להן חיישנים והן מזהות תנועה מחוץ לבית ומתריעות על כך. מצלמות חיצוניות מצוידות באיכויות שאין צורך בהם בשעות היום כמו מצלמות אינפרא אדום שמסוגלות לצלם גם בחושך.

  המחירים בין מערכת מצלמות אחת לאחרת, משתנים בגלל סוג המצלמה וגם ההתקנה. כאשר מדובר בהתקנה מורכבת היא תעלה יותר מאשר התקנה רגילה וגם המרחק בין המצלמות אשר דורש פרישה של כבלים משנה את המחיר.

  מה כוללת מצלמת אבטחה?

  מצלמות אבטחה לדלת הבית, כוללות את המצלמות עצמן. אלה מתחברות למקליט שהוא מכשיר הקלדה או תוכנת מחשב.

  בנישת מצלמות האבטחה הקוויות יש שלושה סוגים: דיגיטליות הנקראות גם IP, אנאלוגיות ואנאלוגיות באיכות HD.

  במערכת של מצלמות אנאלוגיות, כל מצלמה מחוברת בנפרד למכשיר ההקלטה –DVR , כאמור באמצעות כבל, שתפקידו לאחסן את נתוני ההקלטה. מצלמת HD מחוברת אותו דבר, אבל סוג זה של מצלמות מצליח לייצר תמונות יותר איכותיות.

  מצלמות אבטחה דיגיטליות- IP, הן בין המצלמות המבוקשות היום. הן מתחברות באמצעות כבל רשת שמחבר את כל המצלמות למכשיר הקלטה- במקרה הזה NVR. המערכת הדיגיטלית הזו מאפשרת לקבל תמונה יותר חדה, ברורה ואיכותית מאשר מצלמות אנאלוגיות.

  האם אתם צריכים מצלמה שתצלם בחושך?

  מצלמות אבטחה לדלת הבית, הן בדיוק אותן מצלמות אבטחה שמתקינים גם בדלתות של עסקים וחנויות. הסיבה שמתקינים אותן שם היא פשוטה וידועה- פורצים לרוב נכנסים מהדלת.

  כאשר מדובר בבית שהוא חשוך בלילה או במפעל שרוצים להתקין בו מצלמות מעל הדלת או במחסן, חנות ועוד יש צורך במצלמת  אינפרא אדום אשר מסוגלת לצלם גם בחושך.

  דבר נוסף שצריך לחשוב עליו כאשר רוכשים מצלמות אבטחה, זה שהעדשות שלהן תהיינה מותאמות לצרכים בשטח. איכות העדשה וגודלה מאפשרות כל אחת מרחק צילום מסוים ומסוגלת לכסות שטח מסוים לכן חשוב לבחור במצלמה שהעדשה שלה מתאימה לכיסוי השטח שאתם רוצים שיצולם.

  ברכישה של מצלמות אבטחה חייבת להיות אחריות יבואן וכן שירות במסגרת תקופת האחריות.

  המטרה קובעת את המצלמה!

  כאשר רוכשים מצלמות אבטחה לדלת הבית, יש כוונה ברורה לצלם שטח מסוים בבית או את אזור הדלת שבדרך כלל מועד לפורענות ולפריצה.

  הסיבה שבגללה בעלי בתים מתקינים את המצלמות מעל הדלת או לידן, או כדי שהן תוכלנה לתעד את הפורצים ובהמשך, אולי גם להקל ולסייע בתפיסתם.

  כיום בעידן האינטרנט יש משמעות גדול המאוד לתיעוד מעשי עבריינות ופריצה לבתים, ובעליהם בעצמם יכולים לפרסם את הסרטונים ברשת ולבקש מהגולשים מידע אם יש להם על החשודים. הרבה פעמים הפצה של סרטון כזה, מביאה את המשטרה לתפיסת החשודים.

  אם רוצים לצלם עוד שטחים בבית, אפשר להתקין עוד כמה מצלמות ורק איש מקצוע מיומן, יוכל לקבוע היכן כדאי למקם אותן, כדי שיתפסו את האזורים שרוצים לצלם.

  יש בעלי בתים שרוכשים מצלמות לדלת, גם כהרתעה מול גנבים, וגם כדי לפקח ולבקר על היוצאים והנכנסים לבית, אם זה בני המשפחה או זרים כמו מטפלת, גנן, עוזרת ועוד.

  מחירה של מערכת מצלמות אבטחה משתנה לפי סוג המצלמה, מספר המצלמות. סוג מערכת ההקלטה וההתקנה עצמה.

  5/5 - (1 vote)

  מאמרים מומלצים

  מצלמת כיפה מומלצת

  מצלמת כיפה 1000 קו

  Sensor: 1/3", 1 Mega-Pixel 1000 TVL 2.5 inch Selectable output-720P AHD/Analog Lens: 3.6mm Mega-Pixel Fixed True Day & Night – ICR IR Range: 1...
  התקנת מצלמות אבטחה מדריך

  התקנת מצלמות אבטחה מדריך

  אם נדבר על ראשית הדרך, הרבה לפני עידן האינטרנט, מערכת מצלמות אבטחה הוגדרה כמצלמת מעקב ('survelliance camera', 'survelliance systems') או בביטוי הנפוץ בי...
  מצלמות אבטחה לשערים

  מצלמות אבטחה לשערים

  מצלמות אבטחה לשערים יש בארץ הרבה מאוד בתים פרטיים החשופים למקרי וונדליזם, פריצה, גניבת רכבים ועוד. רוב בעליהם מודעים לכך, ולכן הם דואגים להקים מסביב...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון