מצלמות אבטחה לגן ילדים פעוטון

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אבטחה לגן ילדים

פעוטה הושכבה לישון בגן והתעוררה כשפניה חבולות

פניה החבולות של הפעוטה בת השנה ושבעה חודשים שהושכבה לישון בגן בגבעת זאב, גרמו לדאגה רבה בקרב ההורים, הגננות ותהיות רבות במשטרה. "אנחנו עוד לא יודעים מה קרה, ייתכן שילד הכה אותה או שבעל חיים נשך אותה", סיפרה אמה של הילדה.

(דרך חדשות 2, רשת. לחצו על הקישור: לכתבה המלאה)

ילדה התעוררה חבולה בפניה בגן ילדים - מצלמות אבטחה לגן ילדים

סיבה טובה להתקנת מצלמות אבטחה לגן ילדים ופעוטונים

יש שיטענו שתקופת הילדות היא התקופה הטובה ביותר בחייו של אדם. כל העולם הוא מגרש משחקים. כל דבר יש לחקור ולבדוק. פחד קשה לתפיסה על ידי ילדים קטנים. זה זמן ליהנות, להרפות ולחיות את החיים התמימים המושלמים.

כל זה אולי נכון מנקודת מבטו של הילד, אבל האם אנו באמת בוטחים במציאות ימינו שתעניק לילדינו את החיים השלווים והבטוחים שמגיע להם? מה לגבי האלמנטים הנפשעים הרבים שאורבים לחסל את תמימותם ולהרוס את העולם הבטוח שלהם? החששות בדרך כלל מתחילות כשאנו נאלצים להפקיד את בטחונם בידי מעונות היום וגני הילדים.

כמובן, אנחנו משתדלים לבצע את סקר השוק הטוב ביותר שניתן, לשאול משפחה, חברים ושכנים לפני שנחליט לאיזה גן או מעון נשלח את הילדים שלנו, אבל לעולם לא נוכל להבטיח את בטחונם בצורה הרמטית.

ילדים משוטטים, נפגעים כתוצאה מרשלות או פגיעה פיזית מכוונת, או התרחיש הגרוע ביותר לכל הורה, חטיפתו של ילד – אלה רק כמה מהחששות המשותפות לכל הורה. מתוך רגישות לחששות ההורים, מעונות וגני ילדים התחילו בהליכי התקנת מצלמות אבטחה בתוך המבנה ומחוצה לו.

הסיבות להתקנת מצלמות אבטחה בגני ילדים לא ברורות מספיק?

כן, נראה שזו שאלה לגיטימית והגיונית לגמרי. אפשר בהחלט להבין את הצורך בבתי הספר הממלכתיים למשל בהם ילדים נתקלים במקרים רבים של הצקות, גניבות וונדליזם כמעט על בסיס יומיומי. אבל מה כבר עלול להתרחש בגן ילדים? אחרי הכל, עד כמה יכול ילד קטן לפגוע ברכוש הגן? למה שצוות הגן לא יפקח ויטפל כפי שהוא אמור? ובכן, נשאלת השאלה מי יפקח על המפקח?

מגננות ומטפלות מצופה ערנות ודריכות אבל אחרי הכל, גם הם בני אדם ולא משנה עד כמה תשתדל לשים עין על הילד, תמיד קיים הסיכוי שהילד יפגע בדרך כלשהי, שאלו כל הורה לפעוט.

יכולים להיות מקרים בהם הרדאר של הגננת חדל לפעול למיאית השניה בדיוק בזמן המתאים לילד להיפגע, ויכול להיווצר מצב בו הילד מסרב לראות ברצפה כמשטח מכובד ולטפס על כל דבר שניתן להיתלות ממנו ולהשתחרר. כל אלה תרחישים לגיטימים שכל הורה לוקח בחשבון, אבל מה לגבי מקרים של אלימות מצד הצוות המטפל? מה קורה במקרים בהם הוריו של ילד גרושים וההורה בוחר לחטוף את הילד מהגן? כל אלה מקרים שהשויים לגרום לכם לשקול בכובד ראש התקנת מצלמות אבטחה לגן ילדים.

יתרונות מצלמה נסתרת לגן ילדים

מנקודת מבטו של ההורה, אין ספק שהשקט הנפשי שמושג בידיעה שהתנהלות סביבת הילד מתועדת ומוקלטת. אם לא די בכך, מערכת מצלמות מעקב מתקדמת אפילו מאפשרת להורה להוריד אפליקציה נגישה ולצפות במצלמות באופן מקוון דרך חיבור לרשת למצלמות IP שהותקנו בגן.

התקנת מצלמות אבטחה עשויה לעלות סכום לא מבוטל לגן או לפעוטון והדבר עשוי להוות חסם משמעותי לשיקול ההנהלה. עם זאת, ולמרות שהשוק רחוק מלהיות תחרותי, במקרים רבים הורים יעדיפו לשלם מעט יותר עבור רישום ילדיהם לגן מאובטח במערכת צילום והקלטה מתקדמת, כך שהנהלת הגן תוכל לצפות להחזר על ההשקעה תוך זמן קצר יחסית. אם הנך הורה מודאג או גננת, פנו מעט זמן לישיבה מסודרת בנושא ונסו להגיע להסדר שיספק את כל הצדדים.

חשוב לציין כי גל הטרור האחרון שחווינו העלה את שאלת מערכות האבטחה בגני ילדים ברחבי הארץ בכלל ובאזורים "חמים" כמו ירושלים בפרט. רבים אולי יתפלאו לשמוע זאת, אבל הורים שביקשו לאבטח את מוסדות החינוך של ילדיהם נתקלו בתשובות מבלבלות. בעירייה רצו לעזור, אבל טענו שאין תקציב, במשטרה חשבו שלגיטימי וצריך אולם גלגלו את האחריות. בכמה גנים שכרו ההורים מאבטחים, אבל פנייה למשרד החינוך בעניין מגלה כי אוסרים לעשות זאת בשם עיקרון השוויון (?!) העובדה הזו יכולה רק לסייע לגנים פרטיים לשפר את מערכות האבטחה שלהם ולהציע את שירותיהם המתקדמים להורים מודאגים ברחבי הארץ, אפילו אם זה אומר להעלות את תעריפי ההשגחה על הילדים.

מצלמות אבטחה לגן ילדים

(דרך YNET.. לחצו על הקישור: לכתבה המלאה)

ליעוץ מקצועי עם צוות הפורטל למצלמות אבטחה בקשר להתקנת מערכת תיעוד והקלטה בגני ילדים ופעוטונים, אנא צרו קשר טלפוני או השאירו לנו הודעה בדף צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ