מצלמות אבטחה וויפי

התקנת מצלמות אבטחה באשדוד

לא אחת אנחנו שומעים על פריצות, גניבות וגם וונדליזם במגוון של מקומות בין אם אלו ארגונים. מוסדות, בתי ספר, משרדים פרטיים וציבוריים. וגם כמובן בתים פרטיים או בתים בבניין משותף.

זה לא סוד, מצלמות אבטחה וויפי היא אחת מהטכנולוגיות המוצלחות ביותר בעידן הנוכחי, והסיבה לכך היא כי היא מאפשרת להתנהל מול מערכות חדשניות ללא חיבור שמגביל אותנו פיזית עם חוטים וסיבוך עם כבלים ועוד.

כך למשל נולדה מצלמת אבטחה ללא חשמל שהביאה עמה מהפכה לא קטנה ויעילה ומשלבת את הטכנולוגיה המיטבית בעולם האבטחה.

חדשנות ואפקטיביות באותו המוצר

מצלמות אבטחה וויפי ללא חשמל היא מצלמת אבטחה איכותית לא פחות ממצלמות אבטחה המחוברות לחשמל. הפונקציונליות באה לידי ביטוי בשליטה במצלמה, ביכולות הצילום שלה, באפליקציות איכותיות. וכמובן, בהמשך הטכנולוגיה החדשנית המתפתחת מיום ליום בנושא. מצלמת אבטחה אלחוטית שלא נדרשת לחיבור חוטים או כבלם המסבכים את ההתנהלות. ולמעשה מגבילים או מכשילים את המקום בו היא נמצאת היא סיבה למסיבה.

שנים על גבי שנים חלמו על כך אנשים, הגמישות שאפשר להתנהל עם המצלמות האלחוטיות. היכולת לחבר אותן בכל מקום אפשרי ובכל זאת לקבל תוצאות איכותיות ובכלל, ליהנות מהקידמה. יחד עם זאת אין להקל ראש. בבחירה של מצלמת אבטחה ללא חשמל מומלץ לבחור את המצלמה האיכותית ביותר. האיכויות שלה חייבות להיות כמה שיותר גבוהות.
אם אין איכות גבוהה למערך ההקלטה ולא נוכל לזהות את הפורצים או המשחיתים, לא באמת נוציא את מקסימום התוצאות מהמצלמה. כמו כן, מומלץ שהמצלמה תהיה עמידה לפגעי מזג אוויר או אקלים משתנה אם היא תוצב מחוץ לבית כמובן.

למה אם כך לא להישאר עם מצלמה המחוברת לחשמל?

יש סיבות רבות להתקנה של מצלמות אבטחה בלי חשמל, והעיקריות שבהן:

 • לא צריך להגביל את עצמכם במיקום המצלמה צמוד לשקעי חשמל
 • קל להסתיר מצלמות אלחוטיות היות ואין חוטים, כבלים, ואפשר למקם אותן בכל מקום שאנחנו רק רוצים.
 • נוכחות המצלמה לא מאיימת, גם אם יודעים שהיא קיימת
 • אין הגבלה בעיצובים, המצלמות מגיעות בעיצובים ופונקציונליות שונה ומשתנה, ומתאימה למגוון של מקומות, ארגונים. מוסדות, בתי עסק או בתים

איך להתגבר על פער השימוש בחשמל?

זה די ברור שיהיה פער בשימוש בחשמל, אך יש לכך שלושה פתרונות מהותיים:

 • מצבר –  ניתן להצמיד למצלמה מצבר שצריך להחליף אחת לכמה זמן. נכון שזה פתרון מעט מורכב, אך הוא עושה נהדר את העבודה ומעניק למצלמה את הכוח שהיא זקוקה לו.
 • סוללות – הפתרון השני הוא סוללות הנטענות. ישנן סוללות נטענות למצלמות בעלות טווחי אורך חיים משתנה. הן יכולות להחזיק מספר ימים, ויכולות להחזיק גם חודשים ארוכים. אין צורך בהצמדת מערך כוח גדול אל המצלמה, מה שלא מסרבל אותה כלל. וניתן גם להסתירה בקלות.
 • פאנל סולרי – פאנל סולרי מאגד את קרינת השמש לייצר חשמל, לצורך הפעלת המצלמה. כך שבמקרה זה יש צורך במצלמה שאינה מצלמה נסתרת. אלא גלויה בשטח, על מנת שתוכל לקלוט את קרני השמש. היתרונות, אין צורך בסוללות, אין צורך בהחלפת מצבר ואין צורך בסרבול. מצלמות אבטחה וויפי

מצלמות אבטחה, מה הצורך בהן?

כל מצלמת אבטחה המותקנת, יש לה סיבה לכך. מצלמות האבטחה וויפי הפכו להיות השומר, הגב, הביטחון של הרבה מאד מוסדות, מקומות, בתים, חנויות, בתי עסק וארגונים.

הנסיבות הנפוצות להתקנת מצלמה הן לרוב:

 • הורים לילדים קטנים

התקנת מצלמה מתבצעת או בגני הילדים (באישור ובידיעה כמובן) או בבתים בהם יש מטפלת לילדים. המצלמה מחוייבת להיות באישור ובידיעה של הצוות המטפל, ומאפשרת להורים לפקח ולבקר את הטיפול בילידיהם.

 • ילדים להורים מבוגרים

התקנת מצלמת אבטחה בבתיהם של הורים מבוגרים היא צעד שעושים אותו ילדים להורים מבוגרים כאשר מגיעים מטפלים זרים לטפל בהורים. הפיקוח והבקרה דרך המצלמה מאפשר לבדוק האם יש התעללות, או האם הטיפול באופן כללי הוא טיפול טוב.

 • מצלמות אבטחה לבית

בתים בעיצובים מסוימים או בתים יוקרתיים במיוחד נוטים להתקין מצלמות אבטחה בבית במגוון של פינות וזאת על מנת שיהיה תיעוד במקרה של פריצות וגניבות.

 • מצלמות אבטחה חיצוניות

ממש כפי שמתקינים מצלמות אבטחה פנימיות בתוך הבית, כך גם מתקינים מצלמות חיצוניות מחוץ לבית בחצר, בכניסה לבית ובחניה. על מצלמות אלו להיות איכותיות במיוחד ולהתאים כמובן גם אל שינויי מזג האוויר. ולעמוד באקלים קיצוני של חום גבוה, או של קור, ברד, שלגים וגשמים.

 • מצלמות אבטחה למשרד

ישנם בעלי משרדים המתקינים מצלמות אבטחה לצורך פיקוח ובקרה על העובדים. וישנם בעלי משרדים המתקינים לצורך פיקוח ובקרה על פריצות, או וונדליזם.

העידן החדש, המצלמות, ותחושת הביטחון

העובדה שיש לכם מצלמת אבטחה איכותית בבית, במשרד או בארגון בו אתם עובדים לא צריכה למנוע מכם את הזהירות הכללית שאתם נוקטים.

אך המשיכו להיות זהירים, להתקין מערכות אבטחה חדשניות לבית או למשרד. סמכו על תחושת הבטן שלכם והכי חשוב כאשר מדובר במצלמות האבטחה, וודאו שיש מערך הקלטה איכותי. אחרת, תיעוד לא איכותי לא יסייע לכם.

טכנולוגיה אלחוטית מאפשרת חופש וגמישות. אנחנו לא כבולים לכבלים או לחוטים מסורבלים. זה נכון במיוחד למצלמות אבטחה, שהתנועתיות שלהן, והיכולת להזיז אותן ממקום למקום הן קריטיות לתפקוד טוב ויעיל. מצלמות אבטחה וויפי הן חוד החנית של הטכנולוגיה בתחום.

מה הן היתרונות של מצלמות אבטחה WIFI

היתרון המרכזי הוא שמצלמות אבטחה אלחוטיות מאפשרות להגיע לתמונות איכותיות ברמת רזולוציה גבוהה מאוד.

מצלמות אבטחה וויפי מחוברות אלחוטית לאינטרנט, ללא כבלים וחוטים, ובכך הן משתלבות היטב בעיצוב הבית או המשרד שבו הן ממוקמות. באמצעות חיבור וויפי הן מעבירות את מה שהן מצלמות בזמן אמת אליכם, ואפילו מקליטות ומעלות לענן באותו רגע ללא הגבלת מקום.

בנוסף, ניתן להתקין מחוץ לבית מצלמות אבטחה המחוברות לאינטרנט אלחוטי, למשל בגינה או בחנייה. אפשר לשים אותן בכל מקום, במקומות גלויים או נסתרים, בנקודות שונות בבית, גם מקומות שבעבר היה קשה יותר להגיע אליהם. כך, הן יכולות לצלם יותר שטח מזוויות שונות, ואפשר לתעד באופן קבוע את כל מה שמתרחש בבית שלכם.

איך מתקינים מצלמות אבטחה אלחוטיות?

החלטתם שאתם רוצים להתקין מצלמת אבטחה אלחוטית? איש מקצוע יבדוק וייעץ לכם איפה המצלמות צריכות להיות ממוקמות. המיקום חשוב ביותר. הוא זה שיקבע אם המצלמות שקניתם ינוצלו בצורה אופטימלית. לכן חשוב להתייעץ ולהקשיב למתקין.

לאחר מכן, הוא יספק לכם מערכת של מצלמות אבטחה במעגל סגור, מכשיר הקלטה וספק כוח.

מחיר מצלמות אבטחה אלחוטיות

המחיר משתנה בהתאם לאיכות המצלמה, מי היצרן, כמה מצלמות רכשתם, מיקום המצלמות ואופן ההתקנה.

כך, למשל, בית גדול יותר צריך לרשת עם יותר מצלמות. המרחק בין כל מצלמה יגדל, ולכן המחיר גם יעלה. אם תרצו להוסיף עוד פיצ'רים למצלמה, כמו ראיית לילה או אופציה לעשות זום, המחיר יעלה עוד.

מצלמות אבטחה אלחוטיות: הגנה אונליין על הבית

אלסק מציעה לכם מצלמות אבטחה אלחוטיות בטכנולוגיה מתקדמת. ממליצים לפנות אלינו, כחברה מובילה ומתקדמת, נהפוך את הבית או המשרד שלכם לבטוח יותר. מוזמנים לפנות אלינו ולהתייעץ איתנו אילו מצלמות מתאימות לצרכים שלכם, ואיפה כדאי למקם אותם.

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ