מצלמות אבטחה איכותיות

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מצלמות אבטחה אלחוטיות

  מצלמות אבטחה איכותיות

  בעולם המודרני והדיגיטלי שאנו חיים בו היום, נוספו יתרונות רבים המלווים את חיינו ואף שומרים ומקלים עליהם. דוגמא טובה לכך היא מצלמות, נכון גם המצלמה המשוכללת בנייד הינה פריט המשמש אותנו כמעט בכל יום לתיעוד מהיר ומיידי של כל סיטואציה שחשוב לנו לשמר.

  להלן חלק מהמבצעים שלנו

  מצלמות אבטחה במרחבים ציבוריים גם הן פריט חשוב ומקובל המלווה את חיינו במוקדים שונים ומספק ביטחון והגנה. עיריות רבות פורסות מצלמות אבטחה, בפארקים ציבוריים, בצמתי רחובות סואנים, במבני ציבור גדולים ובכל מקום המשרת ציבור גדול ובו עוברים מדי יום אנשים רבים, מקום כזה יהיה בטוח יותר כשהוא מצולם ומספק עדכון חי של המצב הנתון בו בכל עת.

  מתי כדאי להתקין מצלמות אבטחה לבית?

  התקנתן של מצלמות אבטחה לבית, הינה תופעה נפוצה וחדשה, מאוד פופולארית היום בקרב ישראלים רבים. מאחר ומדי יום ניתן לשמוע על מקרי התעללות בתינוקות,בקשישים ובאנשים בעלי צרכים מיוחדים, בתוך הבתים בהם הם מטופלים וללא יכולת שלהם לבקש עזרה. העזרה החשובה מכל שניתן לספק לכל מי שהוא חסר ישע היא הביטחון שמישהו רואה אותו כשהוא לבדו עם המטפל האחראי. גם התקנת מצלמות אבטחה בבית למען אבטחת הבית נגד פריצות וגנבות היא חיונית ביותר בימינו.

  הדרך הטובה המרגיעה והבטוחה ביותר להיות במעקב אחר כל מה שקורה בביתכם כשאתם לא שם היא על ידי התקנה של מצלמות אבטחה.

  כשאתם משאירים את הילדים לבד בבית,עם המטפלת או עם הבייבי סיטר, כאשר אתם בעבודה והילדים בחופש או חזרו מבית הספר אחר הצהריים והם נמצאים לבדם. אתם בדרך כלל תמיד קצת מודאגים ומחכים לטלפון שיגיע מהם כי משהו קרה, התקלקל או שהם זקוקים לעזרתכם.

  כדאי להתקין מצלמות בבית בכל מצב, על מנת להשיג תחושת ביטחון כפולה גם לכם וגם לכל המשפחה ולילדים בכל עת.

  כדאי להתקין מצלמות בבית כשמבוגר אחראי אחר שומר על, תינוקכם, וגם על ילדיכם הקטנים, וגם למקרים בהם הבייבי סיטר שומרת על הילדים הגדולים יותר בערב.

   היכן מומלץ להתקין מצלמות אבטחה בבית?

  מומלץ להתקין מצלמות אבטחה בכל המקומות החשובים לכם שיהיו זמינים לצפייה עבורכם ברחבי הבית.

  מקום חשוב ראשון הוא אזור הכניסה לבית הדלת הראשית, דרכה נכנסים כשליש מהפורצים לבתים. מומלץ להתקין את הצלמה גבוה ביותר כך שפורץ לא יוכל להגיע אליה ולנטרל אותה. אם אפשר,עדיף להתקינה מתוך הבית ולהפנות אותה כלפי חוץ. היום ניתן להשתמש בשיטה חדשה של התקנת מצלמת אבטחה בחור ההצצה של הדלת, כך תוכלו לראות מי נמצא מאחרי הדלת עוד לפני שצלצל.

  מקום חשוב נוסף לשמירה על הבית מבחוץ, הוא דלת אחורית של הבית, כעשרים אחוזים מהפריצות מתרחשות דרך הדלת האחורית, לכן אם קיימת לבית גישה אחורית חשוב ביותר להגן עליה עם מצלמה גבוה והרחק מידי הפורץ .למי שנדרשת אבטחה מוגברת, ניתן להתקין מצלמה חסינת מים ומצוידת בראיית לילה.

  כמובן שעל חלונות הבית חשוב ביותר להגן, אותם ניתן לשבור בקלות ולכן אם קיים חלון שאינו חשוף לרחוב דווקא עליו כדאי להגן אם מצלמת אבטחה. מאחר ופורצים רבים ינסו להיכנס דרך חלון צדדי שאינו חושף אותם.

  באם קיימים בביתכם, חצר אחורית או שער צדדי,אלו הם מקומות נוספים שכדאי שיהיו מוגנים על ידי מצלמות אבטחה. ניתן גם להתקין מצלמה בעלת חיישן תנועה, זרקור וראיית לילה שתגן על הבית והחפצים. חשוב לוודא כי המצלמה פונה אל השער ומכסה את כל השטח דרכו ניתן להיכנס לבית.

  מחוץ לבית, בחצר הבית ובכניסה לבית מומלץ להתקין את מצלמות האבטחה בצורה גלויה,שייראו היטב, על מנת לסמן לפורצים וגנבים פוטנציאליים שהמקום מאובטח ומצולם עשרים וארבע שעות ביממה ובכך למנוע פריצות וגניבות.

  בתוך הבית ההמלצה היא להתקין את מצלמות האבטחה בצורה נסתרת, כך שלא יבלטו יותר מדי ובמקומות מסוימים מומלץ שלא יראו אותן כלל. באם אתם מתקינים מצלמות אבטחה בחדר הילדים או בסלון על מנת שרק אתם תהיו חשופים לחמרי הצילום, כדאי להתקין את המצלמות במקומות מוצנעים ומוסתרים או בתוך חפצים תמימים לכאורה.

  היום ניתן להתקין מצלמות זעירות ולנתר כל מקום. ניתן להתקין מצלמות זעירות בתוך משקפיים, באוזניות, במטען שולחני לנייד, בשעון דיגיטלי, בתוך מפיץ ריח תמים, בעציץ ובגלאי עשן ובעצן בכל מקום מסתור שאתם יכולים לחשוב עליו.

  היום קיימו מצלמות אלחוטיות המשרות בזמן אמת את התמונה ועובדות על WIFI , מחירן של מצלמות אלו היום נמוך בהרבה ומתאים לכל כיס. קיימות מצלמות לצפייה בזמן אמת וניתן להתחבר אל המצלמה בעזרת הטלפון הנייד ולצפות גם כשאתם בעבודה, בכל רגע נתון בחללי הבית השונים בהם התקנתם מצלמות אבטחה.

  אילו סוגי מצלמות קיימים?

  כשאתם מזמינים מצלמות, כדאי ומומלץ להזמין מצלמות אבטחה כולל התקנה, ואם זאת כדאי להכיר את סוגי המצלמות השונים, על מנת לבחור את המצלמה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

  הסוג הנפוץ ביותר של מצלמות אבטחה הוא מצלמת IP זוהי מצלמה מבוססת רשת. השולחת אות וידיאו על גבי כבל רשת בלבד. המצלמה שולחת גם תמונה וגם סאונד כלומר אתם מקבלים תמונה ויכולים גם לשמוע את הנאמר בחלל הבית בו אתם צופים.

  סוג נוסף מדור קודם של מצלמות שקיים הוא מצלמות אבטחה אנלוגיות, גם הן מספקות את הדרישות על הצד הטוב ביותר, החיסרון היחיד שלהן הוא שהן מסורבלות מבחינת התקנה ולכן כדאי שתזמינו התקנה מהחברה ממנה אתם קונים את המצלמות. ישנן מצלמות אבטחה עם זיכרון פנימי, כלומר המצלמות מצלמות על כרטיס, אותו תוכלו לשלוף ולהוריד למחשב במקרה שהצילומים חשובים לכם. עוד סוג מומלץ ואמין ביותר הן מצלמות אבטחה PROVISION אמינות ויעילות המספקות תמונה חדה ברזולוציה גבוה.

  4.7/5 - (3 votes)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון