מצלמה לבית דרך הטלפון

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אם גם אתם מוצאים את עצמכם שעות ארוכות מחוץ לבית, אבל חשוב לכם לדעת בכל רגע מה קורה בו, מצלמה שמותקנת בבית היא בגדר חובה. מצלמות שמותקנות בבית יכולות להיות כאלו שרק מתעדות את הסביבה עליה הן שולטות, אך יש גם אפשרות שבה תוכלו לראות את הסביבה הזו באמצעות הטלפון הנייד שלכם.

למי רלוונטי להתקין מצלמה לבית דרך הטלפון

מצלמה לבית דרך הטלפון רלוונטית בשלל מקרים, כאשר המכנה המשותף של כולם הוא הצורך שלכם לשלוט על מה שקורה בבית.

 • ילדים קטנים ללא השגחה: אם הילדים שלכם נמצאים בבית בלי השגחה של אחד ההורים או אח מבוגר, תמיד כדאי שגם העין שלכם תהיה פקוחה. לא משנה האם מדובר על שמרטף או שהם נמצאים לבד, חשוב שגם אתם תוכלו לראות מה בדיוק קורה בבית.
 • השארה של בעלי מקצוע ללא השגחה: מצלמות שמותקנות בבית מאפשרות לכם להשגיח על בעלי מקצוע, גם כאשר אתם לא נמצאים בבית. כמובן, כדאי ליידע את בעלי המקצוע שיש לכם את המצלמות, וכך מלכתחילה נמנעות בעיות אפשריות.
 • שליחים: הזמנה של שליחים, במיוחד אם מדובר על בית דירות עלולה להסתיים במצב שבו המשלוח לא הגיע ליעד הנכון. מצלמות לבית דרך הטלפון עוזרות לכם לוודא שהמשלוח אכן הגיע למקום שבו הוא צריך להיות.

איך זה עובד מבחינה טכנולוגית

המצלמות שמותקנות אצלכם בבית מחוברות בדרך כלל למודם האינטרנט הביתי באמצעות תקשורת אלחוטית. החיבור שלהן לרשת מאפשר להם לשדר גם למכשיר הנייד שלכם. כמובן, המצלמות הללו גם יכולות לשמור את התיעוד בהתקן אחסון שיהיה מחובר למצלמה או לרשת. מצלמה לבית דרך הטלפון

על מה חשוב להקפיד

בהתקנה של מצלמות אבטחה לבית חשוב להקפיד על מספר דברים.

 • מיקום המצלמות: הדבר הראשון הוא התקנה של המצלמה במקום שולט. כדי שלא תצטרכו להתקין מספר רב של מצלמות, נסו לבחון מהן הנקודות ששולטות בצורה הכי טובה על הסביבה שבה אתם רוצים להתקין את המצלמות.
 • סוללה: אם המצלמות לא מחוברות לשקע חשמלי עליכם לוודא מתי יש להחליף סוללה כדי לא למצוא את עצמכם במצב שבו המצלמה הפסיקה לשדר בלי התראה מוקדמת. יש גם מצלמות שמחוברות בעזרת כבל לחשמל, אולם זה כבר מוביל אותנו לנקודה הבאה.
 • מצלמה סמויה: חלק מהיתרונות שיש למצלמות אבטחה נשמרים רק כאשר המצלמה מותקנת בצורה נסתרת. במקרים הללו לא תוכלו לרכוש מצלמה שמחוברת לחשמל וכמובן שתצטרכו לחשוב טוב יותר מה המיקום הנכון להתקנת המצלמה.

לסיום, אל תוותרו על איכות המצלמות

אז אחרי שהבנתם את כל מה שחשוב בנוגע למצלמות לבית דרך הטלפון, לכם רק נותר לפנות לאלסק ולקנות אותן. אל תשכחו רק להקפיד על מצלמות שמספקות תמונה איכותית.

דרג
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ