מיגון חלונות נגד פריצה

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

מיגון חלונות נגד פריצה

מצלמות אבטחה קוויות או מצלמות אלחוטיות

מנתונים שעולים ברשת רק ב-10% מהמקרים, מצליחה המשטרה ללכוד פורצים לבתים ולעסקים. אנשים כבר יודעים, אם הם לא יעשו משהו כדי למגן את הבית שלהם, פורצים יגיעו אליהם. מדובר על התקנת מערכות אזעקה, התקנת מצלמות אבטחה, מערכות אינטרקום ועוד. אנשים יעשו הכול כדי למנוע גישה לבית או לעסק שלהם.

ממשפטים המתקיימים בקשר לעבירות פריצה עולה תמונה מטרידה של שיטות מתוחכמות לפריצה לבתים. הפורצים לא בוחלים בשום אמצעי. פרנסה קלה על גבם של אנשים, שלעולם כבר לא ירגישו בטוחים בביתם.

אנשים אלה יעשו מיגון חלונות נגד פריצה, יתקינו חיישני תנועה, גלאי תנועה. כל מיני אמצעי מיגון לבית, אמצעי מיגון לעסק, וינסו למנוע את הפריצה הבאה.

ככל שהשיטות של הגנבים יותר מתוחכמות, כך גם האמצעים הטכנולוגיים לעצור אותם משתכללים. על חלקם אנו יודעים רק מבתי המשפט. לגנבים האלה מסתבר, יש שיטה מקצועית ומסודרת מאוד. חלקם מקבלים מידע מוקדם, או אפילו מפתח לדירה. הם מקבלים את המידע הזה מבעלי מקצוע שחברו אליהם ומשתפים אתם פעולה. שיפוצניקים בדירות שיש בהן כספות, נגרים, עוזרות בית. הם משלמים להם על המידע הזה.

מיגון הבית נגד גנבים

מצלמות אבטחה זה המוצר הראשון שמכניסים לבית או לעסק כדי להתמודד עם ניסיונות פריצה. יש מערכות של מצלמות אינפרא אדום, מוגנות ממים, עם ראיית לילה עד 40 מטר ברמה של צפייה 5 גמה פיקסל. המערכת כוללת גם הקלטה , 8 כניסות, היברידי מלא ו-4 כניסות של מיקרופונים. את המערכת הזו אפשר להתקין בכל בית ועסק, כולל אפשרות לחיבור המערכת לאפליקציה מתקדמת לצפייה אונליין.

יש היום גם מצלמות אבטחה ממונעות חיצונית. יש עסקים רבים שהתרגלו לעבוד עם מערכות אזעקה, היום יש אמצעים חדשניים והרבה יותר מתקדמים כדי להרתיע גנבים ופורצים. העולם הטכנולוגי של אמצעי מיגון לבית או לעסק השתכלל מאוד. מכיוון שהיום לא רק בתים ועסקים דורשים אבטחה אלא כמעט כל מוסד ציבורי, גן ילדים, בית ספר וקניון, יש צורך בהתקנת אמצעי אבטחה חדשניים ומתקדמים. יש להם יכולות מאוד גבוהות של רזולוציות ואבטחה. מצלמות אבטחה אלחוטיות ודיגיטליות, הן היום מוצר חובה בכל עסק ודירה.

אבטחה באמצעות מצלמות היא הדבר הכי מתקדם והכי מרתיע. גם עיריות גדולות, מועצות וארגונים גדולים משתמשים במצלמות אבטחה.

סוגים של מצלמות אבטחה

יש מספר סוגים של מצלמות אבטחה, כאשר בחירה בכל אחת מהן, נעשית בהתאם לצרכים, למיקום ולאפשרות ההתקנה. בין אם מדובר בהתקנת מצלמה בחניון, בחנייה תת קרקעית, בחצר בית שלכם, בתוך הבית או בתוך המשרד שלכם, יש צורך בהתאמת יכולות המצלמה למטרות הצילומיות. היא חייבת לעמוד בדרישות המיקום בו היא מותקנת.

אחת הבעיות שתמיד הייתה קיימת עם מצלמות אבטחה הייתה, שהצילומים היו לעתים מטושטשים מאוד, עד כדי חוסר יכולת לזהות בכלל פנים או דמויות. במשך השנים התפתחו כל מיני אמצעים ושכלולים שיעזרו לזהות את הפנים כי אחרת אין שום טעם לצילום.

יש היום מצלמות עם ראיית לילה, המסוגלות לשדר תמונה איכותית. שום גנב או פורץ לא יכול שלא לזהות את עצמו בתמונה…

חשוב מאוד לברר לפני רכישה של מצלמות אבטחה, מה היכולות של כל מצלמה ולהבין מה אתם צריכים. כל חלל דורש מצלמה מסוג אחר.

מצלמה שמתעדת 40 מטר

יש היום למשל מצלמת אבטחה אינפרא אדום שמסוגלת לצלם ולתעד בבהירות עד מרחק של ארבעים מטר. היא מוגנת מפני מים, לכן יכולה לצלם גם בגשם. יש לה עדשה רחבה שמסוגלת לתעד שטח רחב. היא מצוידת גם במיקרופונים ומשווקת עם שמונה ערוצי הקלטה. להקלטה טובה יש גם משמעות כאשר מדובר באירוע פלילי מצולם ומתועד. מהמצלמה הזו אפשר לצפות בכל עת ומכל מקום בתמונות המשודרות.

מצלמות האבטחה האלחוטיות, מתחברות לאינטרנט, לאפליקציה או למחשב. יש מצלמות אבטחה עם סוללה ארוכת טווח וזו מומלצת. מצלמות אבטחה ממונעות למשל יכולות לנוע לצדדים ולסרוק שטח גדול, ולכן גם הן מומלצות במידה וזה מה אתם צריכים ובהתאם לתנאי השטח.

חיישני תנועה, גלאי תנועה – מה זה?

יש היום המון עזרים ואמצעים שהמטרה שלהם היא להרתיע פורצים וגנבים בבית או בעסק. מוצר חדש ומאוד מתקדם הם חיישני תנועה, גלאי תנועה שהמטרה שלהם היא לזהות תנועה ליד הבית. מיגון חלונות נגד פריצה זה הייעוד העיקרי שלהם.

יש היום בשוק אמצעי מיגון לבית ולעסק, גלאים שתפקידם לאתר תנועה ולהתריע על כך באזעקה. הסיבה שהגלאים הללו מותקנים על החלונות היא משום, שעיקר הפריצות מתרחשות דרך החלונות או מכניסה אחורית של בית. כדאי מאוד להשקיע בגלאים דווקא לפתחים האלה. בדירות בקומות גבוהות, בהן מתרחשות הפריצות דרך דלת הכניסה, חשו ביותר למגן את הדלת, או כל פתח אחר חיצוני דרכו ניתן לחדור לביתכם או לעסק שלכם.

יש כמה סוגי גלאים מאוד פופולריים היום. גלאי נפח פנימי המיועד לתפעול בחלל הפנימי של הבית, וכאשר מדובר בבית פרטי, הוא ימוקם בקומת הקרקע.

הגלאי הזה מצליח לזהות תנועה בהתאם לנפח בחלל ומפעיל את האזעקה. ויש גם גלאי אינפרא אדום. למשל בבתים שיש בהם בעלי חיים, אפשר להתקין גלאי שמזהה את התנועה לא לפי נפח אלא לפי משקל. הגלאי מסוגל לזהות את בעל החיים ולא להפעיל את האזעקה, כי הוא מזהה אותו כאחד מבני הבית. זהו גלאי מאוד אמין, הוא עמיד לתנאים בחוץ וכן מונע אזעקות שווא. הוא לא מפעיל את האזעקה במצב של עלה ברוח או ציפור עפה.

ויש גם גלאי וילון, גלאי מגנט, גלאי סורג ועוד.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ