יתרונות כניסה למצלמות דרך ip

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מערכת מצלמות IP

  3 יתרונות לכניסה למצלמות אבטחה IP

  מכשירי פרוטוקול אינטרנט (IP) קושרים את עצמם לכל היבט של חיינו, ומעקב וידאו אינו שונה. למרות שהאימוץ היה איטי, ההתפתחות היציבה של טכנולוגיות חדשות, מחיישני מצלמה לתשתיות רשת, מראה בבטחה את יתרונותיה. ממצלמות IP פשוטות המחוברות למחשב סטנדרטי לעסקים קטנים או בתים, עד לרשתות של מצלמות יקרות המציעות פעולות מגוונות. בואו נבחן שלוש יתרונות של מצלמות אבטחה IP.

  גמישות

  הטכנולוגיה הזאת מתקדמת במהירות, אבל היתרון הברור ביותר בכל תמורות העלות הוא הגמישות הניתנת ע"י מערכת אלחוטית בסיסית. למרות שזהו הסטנדרט לכל מכשיר בקטגוריה, זאת עדיין הנקודה השיווקית הטובה ביותר עבור הטכנולוגיה. מהתקנה להפעלה, הקלות והגישה לכל מצלמה באמת מצדיקה את העלות המשויכת עם טכנולוגיה חדשה. בין אם אתה בעל בית מודאג מחוץ לעיר, או בעל עסק/מנהל, הכוח לגשת מידית לשדר המצלמה באמצעות האינטרנט הוא פשוט ובעל ערך רב.

  זה במיוחד נכון עבור מערכי אבטחה גדולים העוקבים אחר שטחים רחבים. נקודת פיקוד מרכזית היא חשובה ביותר עבור ארגונים כאלו, והסנכרון המידי של שדר הווידאו הופך את מצלמות ה-IP להשקעה ברורה וחשובה.

  ניידות

  בדיוק כפי שהמכשירים האישיים שלנו הפכו להיות המפתחות שלנו לגיבוי בענן ותוכן חוצה-פלטפורמות, הוספת אפשרויות אבטחה ניידות הפך לכוח מניע בכל רמה בתעשייה. לטוב ולרע, היכולת לנטר אחר העסק או הבית שלך מכל מקום שבו יש לך קליטה במכשיר הסלולרי, הינה תמריץ חזק עבור כל מי שמעוניין במצלמת אבטחה מלכתחילה. בכל העולם, בעלי עסקים קטנים מתענגים ומתנגדים עקב הגישה הטוטאלית והמידית לשדר הווידאו שלהם.

  תוסיף פתרון אחסון המותאם לאינטרנט, ופתאום כל שדר מרוויח היסטוריית חיפוש עשירה של תוכן, בכל מקום שתרצה.

  הרחבה

  מערכות DVR עכשוויות כבר מספקות מצלמות אנלוגיות ו-IP, ואפשרויות אלה רק יגדלו. עם זאת, הגמישות הניתנת כבר עוברת טרנספורמציה לעבר שימושים לא קשורים לביטחון ומניעת הפסדים.

  לדוגמה, עם פתרון רשתי כבר במקום, הולך ונהיה קל יותר לשלוח את שדר הווידאו באמצעות כל מכשיר דיגיטלי מודרני שאתה יכול לדמיין. לדוגמה, פעולות כמו אלה אצל המחסנים באמזון תלויות מאוד בסיוע של אינטליגנציה מלאכותית הסוקרת את הפעולות בשטח. עם תוכנה המיועדת לעקוב אחר כמות של משתנים במקום, אפקטיביות ואיכות פתאום הופכים בחינה תחת מדדים נוקשים.

  זה אולי נשמע עתידני, אבל באמת, מצלמות IP מייצגות חלק אחד משינוי חברתי לעבר מאמצים אינטליגנטים והיפר-מחוברים בכל רמה. נכון, במקרים מסוימים זה יוביל לצוות של קבלנים המעבירים ביטחון ותחזוקה על עסק ממרחק של 10,000 מיילים, כמעט ללא בן אנוש המעורב בתהליך. אבל בפרספקטיבה אחרת, זה אומר שבעל עסק קטן יכול לעקוב אחר הפרנסה שלו, בזמן שהורה מודאג יכול לבדוק אחר האהובים שלו. מצלמות IP רק מרחיבות את הישג היד שלהם, וזה רק חצי מפחיד ממה שזה נשמע.

  קרא עוד: מה זו כתובת IP?

  לייעוץ ללא התחייבות, צרו עמנו קשר – אלסק מערכות אבטחה.

  5/5 - (1 vote)

  מאמרים מומלצים

  מערכת מצלמות IP

  מערכת מצלמות IP במעגל סגור

  לקוחות רבים שואלים, מה עליהם לעשות אם בביתם\בעסק מותקנת מערכת מצלמות אנלוגית והם מעוניינים לשדרג את המצלמות למצלמות IP – האם אפשרי בכלל?

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון