צור קשר

התקנת מצלמות אבטחה אינפרא (ראיית לילה) © אלסק מערכות

שיווק והתקנה מקצועית של מצלמות אבטחה מתקדמות

אלסק מערכות אבטחה מספקת בין היתר שירותי יעוץ, תכנון והתקנת מערכות בית חכםמצלמות אבטחה לביתמצלמות PTZמצלמות נסתרות, התקנת מערכות אזעקה מתקדמות, מערכות אינטרקום חכם, ועוד!

קרא עוד אודותינו. ליעוץ מקצועי והצעות מחיר, צור קשר בטופס או בטלפון ישיר: 0723924594

התכונה העיקרית שאותה אתם צריכים לחפש במצלמות אבטחה ומעקב היא צלילות התמונה, בין אם זה ביום או בלילה. בלילה או בחושך מתעוררות בעיות בצילום וידאו. מצלמות תלויות בתאורה הזמינה לצורך צילום של תצלומים ברורים. לצילום בשעות הלילה, ניתן להשתמש במצלמת יום/לילה (נאמנה למציאות ודיגיטלית) או במצלמת תת אדום.

מצלמת יום \ ראיית לילה

מצלמה זו מאפשרת לצלם תמונות ביום ובלילה בתאורה מינימלית. היא יכולה להיות מצלמת יום/לילה נאמנה למציאות או מצלמת יום/לילה דיגיטלית.

מצלמות יום/לילה נאמנות למציאות

משתמשות במסנן תת אדום עם מיתוג מכני. המסנן הזה נמצא בחלקה הקדמי של עדשת המצלמה במהלך שעות היום בכדי לסנן קרני תת אדום, אשר אחרת ישבשו את התמונה הצבעונית. קרני התת אדום האלה מגיעים מהשמש או מוחזרים מעצמים.

התקנת מצלמות אבטחה אינפרא

אף על פי שבני האדם לא יכולים לראות קרינה תת אדומה שכזו, מצלמות מסוימות רגישות לקרני תת אדום ולוכדות אותם. בלילה, המסננים האלה מוסרים באופן אוטומטי ומאפשרים למצלמה לצלם תצלומים ללא מקורות אור תת אדומים. זה מאפשר להיכנס  לאור רב יותר אל תוך התמונות בכדי לספק תמונה ברורה ולהפחית שיבושים במצב שחור-לבן.

מצלמות יום/לילה דיגיטליות

לא משתמשות בקרני תת אדום. הן מתאימות באופן אלקטרוני את הצבע של התמונה בשעות היום וכאשר מתחיל להחשיך, הן עוברות למצב לילה ומתחילות לצלם תמונות בשחור-לבן. לכן הן מספקות ביצועים זהים לאלה של מצלמות יום/לילה נאמנות למציאות אך במחיר נמוך יותר ויכולות להגיע בגורמי תצורה קטנים יותר, כגון מצלמות אבטחה צינור.

איכות התמונות שמופקות על ידי המצלמה תלויה בדירוג הלוקס. ככל שערך הלוקס יהיה נמוך יותר, כך התוצאות של המצלמה במהלך הלילה יהיו טובות יותר. זה משהו שצריך זכור בעת קניית המצלמות האלה. תמיד תבדקו את דירוג הלוקס כדי לדעת האם הוא מתאים לדרישות שלכם או לא. בהתחשב בדירוג הלוקס, מצלמות מסוימות עובדות היטב גם באור ירח עמום ובתאורה של הכוכבים.

מצלמות אינפרא אדום (תת-אדום)

למצלמות אינפרא יש מגוון של נורות LED סביב העדשות שלהן אשר פולטות קרני תת אדום. נורות ה- LED האלה מתחילות לפעול בתאורה נמוכה ועוזרות להפיק תמונות ברורות בשחור-לבן. במקרה שאתם רוצים לראות מעבר לטווח הזה, אתם צריכים להתאים את נקודת המיקוד של העדשה, אך זה יקטין את אזור הכיסוי. בדרך כלל הטווח הוא מ- 15 עד 70 מטרים ומצלמות התת אדום האלה פועלות באורכי גלים של 14,000 nm (14 µm) בעוד שהטווח של מצלמות יום הוא 450-750 nm.

ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "התקנת מצלמות אבטחה אינפרא" מוגנת בזכויות יוצרים.

התקנת מצלמות אבטחה אינפרא
3.3 (65.71%) 14 votes
צור קשר
דילוג לתוכן