התקנת אינטרקום

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

התקנת אינטרקום - אלסק מערכות

כמעט בכל בניין מגורים היום יש אינטרקום. זוהי מערכת תקשורת המאפשרת לבחור למי לפתוח את דלת הכניסה לבניין, כאשר לדיירים יש קוד כניסה אישי משלהם. התקנת אינטרקום נעשית בבנייני מגורים או משרדים. יש כל מיני סוגים של אינטרקום, בכל מיני מחירים. יש אינטרקום עם מסך, אינטרקום עם קודן, אינטרקום עם מצלמה ועוד.

חשוב להבין שכל התקנת אינטרקום ניתנת לחיבור בכל מיני סוגים. הוא יכול להתחבר לעמדה בתוך הבית, לטלפון, וגם לסלולרי. המתקין אמור לייעץ לכם על דרך החיבור האופטימלית עבורכם.

יש אינטרקום לאפרכסת, שזה בעצם המערכת הכי בסיסית שמתחברת לעמדה כלשהי פנימית בבית ודרך האפרכסת מייצרים את התקשורת. זהי מערכת שמע בסיסית ומתפקדת. התפקיד של האינטרקום הוא לקשר בין חוץ הבית לבין הפנים, ולא צריך יותר מפאנל ושפורפרת אחת לצורך זה. אפשר כמובן להוסיף שפורפרות בתוך הבית או פאנל נוסף.

עם קבלת הקריאה, מחליטים אם לפתוח את הדלת או לא.

התקנת אינטרקום עם מסך

במשך הזמן השתכללו סוגי אינטרקום והיום יש גם אינטרקום עם מסך. מה שקורה הוא שהפאנל החיצוני מכיל מצלמה שמתחברת לפאנל אחר בתוך הבית, ואז לא רק שומעים את האדם שמנסה להיכנס אלא גם רואים אותו.

התקנת אינטרקום זה מותקן היום בהרבה מאוד בניינים והוא אידיאלי לשימוש בבתיהם של קשישים וילדים, שיכולים להבין מי עומד מאחורי הדלת ואחר כך לבחור אם לפתוח להם או לא.

מערכת אינטרקום זו כמו אחרות, יכולה להתחבר לקו הטלפון בבית, באמצעות מתאם טלפוני. כאשר מישהו לוחץ מבחוץ על הפאנל, נשמע צלצול בבית. האפשרות הזו גורמת לכך שניתן יהיה לחבר את האינטרקום לטלפון ואף לכמה טלפונים בבית.

התקנת אינטרקום עם קודן

כאמור מערכות האינטרקום היום משוכללות מאוד. אפשר להזמין התקנת אינטרקום עם קודן שנמצא על הפאנל. זהו לוח מקשים שמי שיודע את הקוד שלו נכנס. זהו קוד פרטי והוא שמור רק לדיירי המקום. כמובן שמומלץ לשמור על הקוד בסוד.

שכלול נוסף בתחום אינטרקום עם קודן הוא התקנה של פאנל שמאפשר כניסה באמצעות, תג, צ'יפ או טביעת אצבע.

כל סוג של אינטרקום יכול להיות מחובר היום למשל למרכזיה כלשהי או אפילו לאינטרנט. יש גם מוצר חדש בתחום שהוא אינטרקום אלחוטי, המתחבר לרשת האלחוטית בבית. צורת החיבור הזו חוסכת חיווט, וכל מה שצריך זה רק מקור חשמל. החיסרון הוא שלעתים ייתכנו שיבושים בגלל המרחק בין דלת הכניסה לרשת האלחוטית

ויש גם אפליקציה. כאשר מתקבלת קריאה היא מגיעה גם למסך וגם לסמארטפון, באמצעותו תוכלו לראות מי מחכה מחוץ לבית. אפשר גם לשוחח אותו, וגם לפתוח לו את הדלת.

התקנת אינטרקום עם מצלמה

יש היום התקנת אינטרקום עם מצלמה. בעצם מדובר על התקנה של וידיאו או מצלמה שמשדרים תמונה למסך בתוך הבית. במסך הזה יש גם כפתור באמצעותו ניתן לפתוח את הדלת ולחלק מהמסכים יש גם שפורפרת.

כשאומרים אינטרקום חכם מתכוונים לכל אחת מהמערכות המוצגות כאן, והאפשרויות להפעיל כל אחד מסוגי האינטרקום.

אבל חשוב לומר כי התקנת אינטרקום עם מצלמה וכל אינטרקום אחר מחייבת להזמין אנשי מקצוע ובתחום הזה חשוב לומר, יש יותר מדי חובבנים שיש להימנע מלהזמין כי הם עלולים לגרום לנזק.

מהי התקנת אינטרקום תקינה?

התקנת אינטרקום כוללת כמה שלבים חשובים. התקנה של פאנל חיצוני, חיבור הפאנל לארון התקשורת. בבניינים חדשים מותקנת היום מראש צנרת עם חוט משיכה לצורך התקנת אינטרקום. בשלב השני מחברים את הכבלים אל האינטרקום בבית. הדבר הכי חשוב בהתקנת אינטרקום הו החיווט. כמעט כל התקלות נובעות מחיווט בלתי מקצועי.

כאשר מתקינים חיבורים בחוץ, הם חייבים להיות מוגנים מפני חלודה וקורוזיה. הכבלים חייבים להיות מאיכות גבוהה כדי לא להינזק ולהחזיק מעמד. חיווט לא מקצועי עלול לגרום לרעשים.

רכישת אינטרקום מחייבת פנייה לחברה ידועה או יבואן מורשה. גם מחיר זול צריך להדליק נורה אדומה שכן לא מדובר במוצר איכותי ולפיכך הוא לא יחזיק מעמד זמן רב.

טווח המחירים של אינטרקום הוא מגוון משום שמדובר בכל מיני סוגים של מערכת אינטרקום. גם התקנה מורכבת עלולה לייקר את העבודה. חיווט פשוט עולה פחות מחיווט מורכב.

איך בוחרים מתקין אינטרקום?

בעידן האינטרנט הדרך הכי נכונה להזמין התקנת אינטרקום היא באיסוף מידע וביצוע תחקיר קטן על החברות שיש בשוק. היום יש אפשרות בכל תחום להיכנס לרשת ולהזמין רק אחרי שמבינים מיהי החברה הזאת, מה הכתובת שלה? האם יש לה ניסיון ועוד.

אם אין לה אתר אינטרנט זה עדיין לא מעיד עליה משהו, אבל אם יש לה חשוב להבין דרך האתר מה הם עושים.

אל תתרשמו ממה שהחברה אומרת על עצמה, הדרך הנכונה להגיע למתקין אינטרקום זה דווקא לדעת מה אחרים חושבים על החברה הזו. אם תקלידו אם שם החברה או את שם המתקין ברשת, תוכלו לקבל מיד מידע וזה אמור לשמש אתכם בקבלת החלטה צרכנית נבונה. אם יש על החברה אזכורים שליליים, זה עדיין לא אומר שהיא לא טובה משום שהיום בעידן השקיפות של הרשת, יש מתחרים שעושים את זה. חשוב להתמקד דווקא בהמלצות הטובות ולנהוג כך:

 • אל תהססו להרים טלפון לממליצים ולוודא שהם אמתיים.
 • שאלו אותם מה החברה התקינה להם ואיפה.
 • שאלו אותם על מחיר, רמת השירות שהם קיבלו ומקבלים.
 • שאלו אותם אם האינטרקום התקלקל מאז שהוא הותקן.
 • האם הקריאות שלהם לתיקונים מטופלות במהירות?
 • האם הם ממליצים על החברה הזו לצורך התקנת אינטרקום.
 • ערכו השוואת מחירים בין חברות שונות.

מחפשים אינטרקום לבית פרטי? הגעתם למקום הנכון. מבחר מצלמות אבטחה ומערכות חכמות לבית ולעסק.

התקנת אינטרקום בבית ובמשרד – שאלות ותשובות

האם אתם מתקינים גם מצלמות אבטחה?

בהחלט. אצלנו ניתן למצוא מגוון פתרונות אבטחה לבית ולמשרד, ובמחירים נוחים במיוחד. אנא פנו אלינו לפרטים נוספים.

מהי התקנת אינטרקום תקינה?

הדבר הכי חשוב בהתקנת אינטרקום הו החיווט. כמעט כל התקלות נובעות מחיווט בלתי מקצועי. יש לוודא שהמתקין מודע ומבצע עבודת חיווט מקצועית.

אילו סוגי אינטרקומים יש לכם?

אצלנו ניתן למצוא מגוון רחב של אינטרקומים, החל מהפשוטים ביותר ועד אינטרקומים מודרניים עם לחצני טאץ' מעוצבים.

האם יש לכם מבצעים מיוחדים?

אכן. מפעם לפעם אנחנו מציעים חבילות של מצלמות או מצלמות ואינטרקומים במבצע. אנא צרו קשר לפרטים נוספים.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

  *שם

  *טלפון

  *עיר

  × מעבר לווטסאפ