אינטרקום לבניין – קו ההגנה הראשון שלכם

מערכות אבטחה איכותיות לבית ולעסק

לפרטים נוספים, הצעות מחיר והזמנת שירותי התקנה התקשרו אלינו או השאירו הודעה דרך האתר.

טלפון המשרד: 0559705013

התקשרו אלינו

055-9705013

אינטרקום לבניין

אינטרקום לבניין שומר עליכם

בעידן הזה של פריצות, גניבות וגם טרור יש לומר, מעטים הם בנייני המגורים שהכניסה שלהם חשופה ולא מצוידת במערכת אינטרקום לבניין. מערכת זו ראשית בעצם קיומה בכניסה, מונעת מאנשים לא רצויים להיכנס שכן צריך לדעת את הקוד שלה. אבל קוד זה רק אמצעי אבטחה אחד כדי לחדור את האינטרקום ולהיכנס לבניין. היום יש מערכות אינטרקום הרבה יותר מתוחכמות שלא מסתפקות רק בקוד כניסה אלא משולבות באמצעים נוספים.

מערכת אחת היא מערכת של אינטרקום עם קול. מי שרוצה להיכנס מצלצל ובעלי הבית מוודא מיהו בשיחה. אם האדם רצוי, מאפשרים לו להיכנס ואם הוא זר שמנסה לחדור פנימה, הוא נעצר בכניסה ולא נותנים לו להיכנס.

מערכת שנייה היא מערכת של אינטרקום המשולב עם מצלמה ואין בטוחה ומאבטחת יותר ממנה. מכיוון שלעתים יש אנשים שיכולים גם "לחקות" אנשים אחרים או להתחזות לאחרים, לשנות את קולם ובעיקר מסוכן הדבר כאשר יש ילדים קטנים בבית, על המצלמה אי אפשר לעבוד. רואים מי נמצא בכניסה, שואלים ומבררים מיהו, ואם הוא אדם רצוי, מאפשרים לו להיכנס.

אבל חשוב לומר כי כאשר מדובר בבית עם ילדים חייבים להנחות אותם גם כאשר יש אינטרקום עם מצלמה. להסביר להם למי מותר להם לפתוח את הדלת ולהזהיר אותם מפני זרים.

מחפשים שירות התקנת אינטרקום? הגעתם למקום הנכון. טלפנו אלינו עוד היום לפרטים ותיאום.

אינטרקום לבניין עם קודן

קודן הוא המספר שמי שמורשה להשתמש באינטרקום יודע. מי שלא יודע לא יוכל להיכנס, כי הוא לא ידע מהו הקודן. אפשר לשלב בכל אינטרקום של בניין גם מנגנון קודן באמצעותו אפשר להיכנס לבניין בלי מפתח. זה יעיל מאוד כאשר מדובר בילדים, שלעתים מטבעם הצעיר שוכחים או מאבדים את המפתחות ומזעיקים את ההורים לבוא "להציל" אותם. הכניסה עם קודם לא דורשת שום מפתח. מלבד ילדים היא מתאימה גם למבוגרים שגם הם לעתים שוכחים איפה הם שמו את המפתחות.

אינטרקום לבניין בו אתם גרים, מאפשר להרתיע אנשים זרים מלחדור אליו. הטכנולוגיה שלו מונעת מאנשים זרים להיכנס או מקשה עליהם משום שהם לא יכולים לחדור פנימה בלי שיפתחו להם את הדלת, ואם הם לא מכירים מישהו הם לא יכולים לעשות את זה. בנוסף אם מדובר על אינטרקום עם מצלמה הם חייבים להיות מוזמנים לדירה מסוימת כדי שיפתחו להם את הדלת, וכאשר מדובר על קודן הם חייבים לדעת את הקודן כדי להיכנס פנימה והקודן ידוע רק לדיירים.

ליתר ביטחון מחליפים דיירי הבניינים את קוד הקודן בכניסה כך שאם יש מישהו זר ולא רצוי שכבר יודע אותו, אז הוא לא ידע את הקוד החדש.

אינטרקום יפה ומודרני

אינטרקום הוא לא אמצעי הגנה חדש אבל אינטרקום לבניין מהדור החדש מציע לא רק טכנולוגיות חדשות אלא גם עצובים נאים. כיוון שמדובר בכניסה לבניין, הרי שמעבר לפונקציונאליות של האינטרקום רוצים גם דלת כניסה שנראית יפה, ולכן רוב דלתות האינטרקום החדשות מעוצבות ומתוכננות באופן מודרני ומרשים מעבר לתפקוד היעיל שלהן.

אם אתם רוצים להתקין אינטרקום לבניין שלכם או לבית הפרטי שלכם,  תגלו כי שוק מערכות האבטחה למגזר הפרטי שופע במערכות אינטרקום של חברות שונות. הבחירה באינטרקום מסוים צריכה להתבסס ראשית על האלמנט הבטיחותי שהרי לשם כך התכנסנו. לאחר מכן מחליטים אם להתקין אינטרקום עם קול או גם עם וידיאו, מה בעצם יעניק לדיירים את תחושת הביטחון הכי טובה.

אינטרקום קולי, כזה המאפשר שיחה עם אדם המנסה להיכנס לבניין, פועל על טכנולוגיה בשם INTERCOMMUNICATUON ויש כל מיני סוגי דגמים של אינטרקום בסגנון הזה. הוא יכול לחבר בין כמה אנשים באותו מבנה, להיות מותקן בשער חיצוני עם יחידה פנימית שהוא נמצא אתה בתקשורת והמטרה הסופית שלו היא להרתיע חדירה של זרים בלתי רצויים ולהבטיח את שלומם של המתגוררים במקום.

שני סוגים עיקריים של אינטרקום

כאשר מדובר באינטרקום שיש לו יחידה פנימית ויחידה חיצונית, הוא מותקן בדרך כלל במגדלי מגורים. היחידה החיצונית משוחחת עם השומר היושב בלובי וזה מחליט אחרי שיחה קצרה אם להכניס אותו או לא.

ביחידה החיצונית יש לחצן ומצלמה עם רמקול קטן ומיקרופון. כאשר אדם עומד בחוץ ולוחץ על הלחצן, היחידה הפנימית מקבלת התרעה והיא פותחת את מסך הוידיאו אשר בו מתגלה דמותו של האיש בכניסה. לאחר שיחת בירור קצרה, ולאחר שהשומר מבין כי אין שום סכנה והאדם מוכר וידוע ומטרתו להגיע לאחד השכנים, הוא פותח לו את הדלת.

ביחידה החיצונית קיים גם קודן המאפשר למי שיודע אותו להיכנס פנימה וזה בדרך כלל שמור לדיירי הבניין.

מערכות האינטרקום היום מפותחות ומשוכללות מאוד. הן גם בעלות איכות שמע טובה ,שידור וידיאו ברזולוציה איכותית. הן מוגנות מים ומעוצבות גם עם מסכי מגע של טביעת אצבע, תאורה, קוראי קירבה ויכולות לפעול גם באמצעות אפליקציות.

אינטרקום לבניין היום הוא לא רק גורם מרתיע, אלא גם גורם מונע פריצות וגניבות בבתים.

מחפשים להתקין אינטרקום לבית פרטי? לבניין משותף? למשרד? הגעתם למקום הנכון. צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום טכנאי.

5/5
צור קשר

אלסק מערכות אבטחה לוגו

בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

טלפונים ליצירת קשר

משרד: 0559705013

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

    *שם

    *טלפון

    *עיר

    × מעבר לווטסאפ