שירות התקנת מערכות אבטחה

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מערכת מצלמות אבטחה לעסק

  שירותי התקנת מערכות אבטחה

  שירות התקנת בית חכם

  לעשות את המעבר מבית קיים לבית חכם: מערכת בקרת אקלים חכמה, חסכון בעלויות צריכת החשמל, שליטה במערכת הבית החכם מכל מקום בבית דרך מכשיר האייפד, אייפון או אנדרואיד, התקנה מהירה ללא שיפוצים גדולים, שדרוג עיצוב הבית מחודש ללא השקעה גדולה, ועוד.

  קרא עוד על שירות התקנת בית חכם

  שירות התקנת מצלמות אבטחה לעסקים

  באופן כללי, על אותו המשקל בנושא התקנת מצלמת אבטחה לביתך, גם במצלמת אבטחה לעסק קיים הנושא הרגיש של חדירה לפרטיות. מצד שני, ההתקנה תורמת רבות לתחושת הביטחון והרוגע של כל הסובבים במקום, כמו גם גורם הרתעה משמעותי בעיני פורצים, וונדליסטים ועובדים.

  קרא עוד על מצלמות אבטחה לעסקים

  שירות התקנת מצלמות אבטחה לבית פרטי ומשותף

  בעבר הלא רחוק, התקנת מצלמות אבטחה לבית הייתה בגדר חלום. עם השנים, ככל שהביקוש עלה באופן חד, אל מול התחרות שנוצרה בין יצרנים שונים של מצלמות האבטחה, הגענו למצב משמח בהחלט, בו כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לרכוש מצלמת אבטחה ואפילו מערכת אבטחה שלמה, איכותית ביותר במחיר הגיוני וסביר.

  קרא עוד על מצלמות אבטחה לבית פרטי ומשותף

  שירות התקנת מצלמות LPR

  LPR הוא הקיצור ל- License-plate recognition (זיהוי לוחית רישוי). השימוש העיקרי למערכות אלו הוא לצורך ניטור תנועה בחניונים ובשערים חשמליים, והתכונה מאפשרת למצלמה לצלם את מספר לוחית הרישוי שלאחר מכן מושווה למאגר הנתונים.

  קרא עוד על מצלמות LPR

  שירות התקנת מערכות אזעקה לעסק

  מערכות אזעקות לבית מגיעות בשלל אפשרויות התקנה, תכנות, ושילובי מערכות. אילו אזעקות מתאימות לצרכיכם? האם תרצו שליטה חכמה בעזרת הטלפון החכם? האם תרצו בתקנה קווית או אלחוטית? האם תרצו חיבור לאינטרקום שיקשר אתכם עם חברת אבטחה?

  קרא עוד על מערכות אזעקה לעסק

  שירות התקנת מערכות אזעקה לבית

  מחפשים מערכת אזעקה לבית או לעסק? צוות אלסק הרכיב עבורכם מדריך מתומצת בנקודות שמומלץ לקחת בחשבון לפני רכישת מערכת מיגון. האם כדאי לקנות מערכת קווית? אלחוטית? האם כדאי מנוטרת או לא?

  קרא עוד על מערכות אזעקה לבית

  שירות התקנת ארונות תקשורת

  עומס של טכנולוגיות רשת במרכזי נתונים ומתקני קולוקציה עולה בהדרגה. לפני שנתיים או שלוש בלבד, 50 וואט למטר רבוע נחשב כדבר נוח. כיום, יצרנים מתכננים ציוד נתונים עם ערכים של 75 וואט ו- 150 וואט למטר רבוע, וערכים גבוהים אף יותר משום שספקי שרתים מציגים ציוד בגדלים קטנים כמו 1U (4.5 סנטימטרים).

  קרא עוד על התקנת ארונות תקשורת

  התקנה ושדרוג תשתיות לסיבים אופטיים

  התקנת סיבים אופטיים במשרדים (FTTO) היא אפשרות תקנית ומבוזרת להעברת כבלים בסביבות משרדיות מודרניות.

  קרא עוד על התקנת סיבים אופטיים

  שירות התקנת אינטרקום

  אינטרקום איכותי ויעיל, ייצר את החוצץ הנחוץ למניעת ניסיונות פריצה והשגות גבול. האינטרקום בבית הפרטי משרה לבני הבית את הנוחות והביטחון בידיעה כי לא ניתן להגיע בהפתעה לדלת הכניסה לבית.

  קרא עוד על התקנת אינטרקום

  דרג

  מאמרים מומלצים

  התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

  התקנת מצלמות אבטחה בהרצליה

  גל של פריצות בהרצליה פיתוח: "פורץ אחד מטיל אימה על השכונה" כבר עשרה חודשים הוא משוטט בלילות, פורץ לבתים, משליט פחד בקרב התושבים. גם אתם...
  מצלמת אבטחה SDI HD 1080P

  מצלמות SDI-HD לעומת מצלמות IP

  אם מדובר אך ורק באיכות תמונה טובה, מערכות אבטחה CCTV יכולות להציע המון מגה פיקסלים. ישנן שתי שיטות שמבטיחות צילום וידאו באיכות גבוהה והן, שימוש במצלמות ...
  התקנת מצלמות אבטחה בהוד השרון

  התקנת מצלמות אבטחה בהוד השרון

  מצלמות אבטחה בעסקים בהוד השרון כל עסק קטן וגדול חייב להיות מנוהל בצורה יעילה, כדי להיות בטוחים שהעובדים הציוד והמלאי בטוחים. בעלי עסקים חייבים להיות...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון