ערבים תקפו תלמידי ישיבת מרכז הרב בעת שערכו סיבוב שערים – תלמיד נפצע קל

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  מספר תלמידי ישיבת מרכז הרב הותקפו על ידי ערבים בעת שערכו סיבוב שערים בעיר העתיקה. המפגע השליך לעברם אבנים, ואחד התלמידים נפגע. למרות שהמקום מרושת מצלמות אבטחה, ולמרות ששוטר עדכן את התלמידים כי התוקף נתפס – טרם ידוע על מעצר חשודים בתקיפה.

  התקיפה אירעה לפני כשבוע וחצי, סמוך ל’שער הסליחה’ ברחוב ויה דולורוזה פינת באב חוטה בעיר העתיקה בירושלים. מפגע ערבי השליך אבנים לעבר קבוצת התלמידים. כתוצאה מכך נפצע אחד מחברי הקבוצה ברגלו.

  התלמידים פגשו בשוטר שהיה באזור, אשר מסר להם כי המפגע נתפס. עם צאת השבת ניגשו התלמידים להגיש תלונה, אולם עד חצות הלילה לא התפנה חוקר לקבל את תלונתם. התלמידים הגישו תלונה מקוונת, אולם טרם ידוע על מעצר חשודים.

  עו”ד בלייכר מארגון חוננו המייצג את תלמידי הישיבה מסר “זריקות אבנים הינן אירוע חמור ומסכן חיים, הדורש מיצוי כל חומרת הדין עם המפגע”. עו”ד בלייכר ביקש מהמשטרה לאסוף את מצלמות האבטחה הנמצאות במקום על…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות