צור קשר

מי זה דופק בדלת? האם זה אדם שאתם והילדים מכירים או אולי אדם זר המנסה למכור דבר מה? בעבר, מערכות אינטרקום היו חלק מהפיצ'רים שאנו רואים בבניין דירות אך כיום מערכות אינטרקום קוליות ואף משולבות וידיאו הם חלק מהאבזור המפנק של מגוון בתים פרטיים. מה חדש בעיצוב ותכנון אינטרקום לבית פרטי ומדוע כדאי לשקול להתקין מערכת זו – הכל במאמר הבא

לא מסתפקים בעינית

כאשר הדלת סגורה אתם מוגנים במרחב הפרטי. עד הרגע בו תפתחו את דלתכם בפני המבקש להיכנס אתם יכולים לבקש ממנו להזדהות, לברר את הסיבה בעטיה הגיע לבית ואף לסרב, בנימוס, לפתוח את הדלת עד למועד מאוחר יותר. כאשר אתם נמצאים בעבודה והילדים צופים בטלוויזיה בניחותא בבית מערכת האינטרקום שלכם יכולה למנוע סכנות מיותרות מבחוץ. לכן, מומלץ בחום להתקין בבית מערכת חכמה שתאפשר לכם לשמוע היטב את קולו של האדם מאחורי הדלת ולא רק להסתפק במבט חטוף באמצעות העינית.

שילוב של אינטרקום עם מצלמה

נאמר כי תמונה שווה יותר מאלף מילים. אכן, שילוב של תמונה חיה של האדם העומד מאחורי הדלת, אותה ניתן גם לתעד לצרכי בקרה עתידית, יכולה להיות תחליף מצוין למערכות הגנה על הבית. כאשר אותו אדם מצלצל בדלת, אם חיברתם את האינטרקום המשולב במצלמה למערכת חכמה המחוברת לטלוויזיה במעגל סגור או למערכת המבוססת על חיבור לרשת תוכלו לראות את אותו אדם גם מבלי לעמוד מהעבר השני של הדלת ואפילו מבלי לשהות בבית באמצעות אפליקציה יעודית.

אינטרקום כאלמנט עיצובי המשתלב בכניסה

מערכת אינטרקום לבית פרטי של הדור החדש אינה בנויה רק מלוחית מתכת כעורה ועליה כפתורים בולטים, אלא יכולה להיות מעוצבת בצורה מודרנית וחדשנית. למעשה, היא יכולה לשמש כאלמנט עיצובי בפני עצמו על גבי הדלת עצמה או בפתח הבית. אם יש לבית דלתות נוספות, כמו כניסה לחניון או דלת אחורית ניתן לשלב את האינטרקום גם בפתחים אלה וליצור מנגנון הגנה מושלם שנראה מצוין.

שילוב האינטרקום עם קודן לדלת

אך מדוע להסתפק רק במאפיין הזיהוי באמצעות קול ותמונה של האורח המגיע לבקר? תוכלו לשלב בכל אינטרקום ביתי גם מנגנון של קודן המאפשר לפתוח את הדלת ללא מפתח. המנגנון יעיל במיוחד כאשר הילדים חוזרים הביתה ואינם צריכים לשאת עליהם סט מפתחות וכן כאשר אתם מעוניינים להחליף את הקוד הפותח את הדלת מדי תקופה משיקולי אבטחה.

לסיכום, אינטרקום לבית פרטי משמש כשכבת הגנה נוספת למשפחה שלכם ומעניק מגוון רחב של אפשרויות לזיהוי האדם העומד מאחורי הדלת. הטכנולוגיה המשולבת במערכת בעיצוב חדשני משמשת כאלמנט עיצובי לכניסת הבית ויכולה להיות משולבת גם במגוון פתרונות נוספים של בית חכם כמו קודן לדלת או מצלמה במעגל סגור שבאמצעותה תוכלו להגן על הבית והמשפחה מפני כניסה של זרים.

טיפים לפני התקנת אינטרקום לבית פרטי
2.3 (45%) 4 votes

הכתבה "טיפים לפני התקנת אינטרקום לבית פרטי" מוגנת בזכויות יוצרים.

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


צור קשר ליעוץ חינם והצעות מחיר

*פריסה כלל ארצית
טל': 0723924594

מחפש מתקין מערכות בית חכם או מתקין מצלמות אבטחה מקצועי? זקוק לשירות התקנת מערכת אזעקה לבית או לעסק?

פנה עוד היום אל חברי איגוד המתח הנמוך בישראל, אלסק מערכות.

טלפן אלינו ישירות: 072-392-4594 

או השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם!


הכתבה "טיפים לפני התקנת אינטרקום לבית פרטי" מוגנת בזכויות יוצרים.

צור קשר
דילוג לתוכן