אינטרקום לבית פרטי, בניין משותף ולמשרד

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  אינטרקום לבית ולעסק

  מחפשים אינטרקום לבית פרטי, בניין משותף או משרד?

  מי זה דופק בדלת? האם זה אדם שאתם והילדים מכירים או אולי אדם זר המנסה למכור דבר מה? בעבר, מערכות אינטרקום היו חלק מהפיצ'רים שאנו רואים בבניין דירות אך כיום מערכות אינטרקום קוליות ואף משולבות וידיאו הם חלק מהאבזור המפנק של מגוון בתים פרטיים. מה חדש בעיצוב ותכנון אינטרקום לבית פרטי ומדוע כדאי לשקול להתקין מערכת זו – הכל במאמר הבא

  לא מסתפקים בעינית

  כאשר הדלת סגורה אתם מוגנים במרחב הפרטי. עד הרגע בו תפתחו את דלתכם בפני המבקש להיכנס אתם יכולים לבקש ממנו להזדהות, לברר את הסיבה בעטיה הגיע לבית ואף לסרב, בנימוס, לפתוח את הדלת עד למועד מאוחר יותר. כאשר אתם נמצאים בעבודה והילדים צופים בטלוויזיה בניחותא בבית מערכת האינטרקום שלכם יכולה למנוע סכנות מיותרות מבחוץ. לכן, מומלץ בחום להתקין בבית מערכת חכמה שתאפשר לכם לשמוע היטב את קולו של האדם מאחורי הדלת ולא רק להסתפק במבט חטוף באמצעות העינית.

  שילוב של אינטרקום עם מצלמה

  נאמר כי תמונה שווה יותר מאלף מילים. אכן, שילוב של תמונה חיה של האדם העומד מאחורי הדלת, אותה ניתן גם לתעד לצרכי בקרה עתידית, יכולה להיות תחליף מצוין למערכות הגנה על הבית. כאשר אותו אדם מצלצל בדלת, אם חיברתם את האינטרקום המשולב במצלמה למערכת חכמה המחוברת לטלוויזיה במעגל סגור או למערכת המבוססת על חיבור לרשת תוכלו לראות את אותו אדם גם מבלי לעמוד מהעבר השני של הדלת ואפילו מבלי לשהות בבית באמצעות אפליקציה יעודית.

  אינטרקום כאלמנט עיצובי המשתלב בכניסה

  מערכת אינטרקום לבית פרטי של הדור החדש אינה בנויה רק מלוחית מתכת כעורה ועליה כפתורים בולטים, אלא יכולה להיות מעוצבת בצורה מודרנית וחדשנית. למעשה, היא יכולה לשמש כאלמנט עיצובי בפני עצמו על גבי הדלת עצמה או בפתח הבית. אם יש לבית דלתות נוספות, כמו כניסה לחניון או דלת אחורית ניתן לשלב את האינטרקום גם בפתחים אלה וליצור מנגנון הגנה מושלם שנראה מצוין.

  שילוב האינטרקום עם קודן לדלת

  אך מדוע להסתפק רק במאפיין הזיהוי באמצעות קול ותמונה של האורח המגיע לבקר? תוכלו לשלב בכל אינטרקום ביתי גם מנגנון של קודן המאפשר לפתוח את הדלת ללא מפתח. המנגנון יעיל במיוחד כאשר הילדים חוזרים הביתה ואינם צריכים לשאת עליהם סט מפתחות וכן כאשר אתם מעוניינים להחליף את הקוד הפותח את הדלת מדי תקופה משיקולי אבטחה.

  לסיכום, אינטרקום לבית פרטי משמש כשכבת הגנה נוספת למשפחה שלכם ומעניק מגוון רחב של אפשרויות לזיהוי האדם העומד מאחורי הדלת. הטכנולוגיה המשולבת במערכת בעיצוב חדשני משמשת כאלמנט עיצובי לכניסת הבית ויכולה להיות משולבת גם במגוון פתרונות נוספים של בית חכם כמו קודן לדלת או מצלמה במעגל סגור שבאמצעותה תוכלו להגן על הבית והמשפחה מפני כניסה של זרים.

  טיפים שימושיים לבחירת אינטרקום לבית פרטי, בית משותף או לעסק

  אינטרקום מהווה אמצעי חשוב ביותר לשמירה על בטחון ופרטיות המתגוררים בבית פרטי, ומהווה חלק בלתי נפרד ממערכת אבטחה אשר משמשת כקו החזית בהגנה על היקר לך מכל. אינטרקום איכותי ויעיל, ייצר את החוצץ הנחוץ למניעת ניסיונות פריצה והשגות גבול. האינטרקום בבית הפרטי משרה לבני הבית את הנוחות והביטחון בידיעה כי לא ניתן להגיע בהפתעה לדלת הכניסה לבית.

  סוגי אינטרקום המיועדים בעיקר לבית פרטי

  שוק מערכות האבטחה מציע לך מגוון רחב של מערכות אינטרקום איכותיות ועל מנת לבחור את היעילה ביותר בשבילך, יש לשאול מספר שאלות:

  1. האם תשתית הבית מאפשרת התקנת אינטרקום נוחה?
  2. מהי רמת חשיבות עיצוב האינטרקום והתאמתו לעיצוב הכללי של הבית?
  3. האם התקנת האינטרקום היא חיצונית או שקועה (על הטיח או מתחת לטיח)?
  4. האם תרצה מערכת אינטרקום עם מצלמה או מערכת אינטרקום קולית בלבד?

  מהו אינטרקום ומדוע שתצטרך כזה?

  אינטרקום (INTERCOM ,INTERCOMMUNICATION), הוא התקן אשר ביסודו מאפשר תקשורת קולית – מקומית בין מספר אנשים\דיירים, וקיים בימינו גם בבתים פרטיים (יחידת שער חיצוני + יחידה פנימית) וגם בבניינים משותפים, ומטרתו הסופית הינה מיתוג של צרכן\ים כאלו ואחרים – שברוב המקרים מדובר בפתיחת דלתות ו\או שערים כאלו ואחרים.

  מערכת אינטרקום לבית ולעסק

  הרעיון הינו פשוט וחכם, בעוד שביחידה החיצונית ישנו לחצן צלצול, ובעת שלוחצים עליו באופן רגעי, הוא מצלצל ביחידה\ות בפנימיות אשר ממוקמות בבית\בבניין, ולאחר שנוצר קשר יזום ע"י היחידה הפנימית שמאפשרת שיחה קולית עם אותו אדם שבחוץ, ניתן לפתוח את הדלת\שער ע"י לחיצה רגעית ביחידה הפנימית.

  כמו כן, ברוב המקרים היחידה החיצונית היא זו שגם ממתגת\פותחת את הדלת\שער.

  יש להפריד בין שני סוגים עיקריים של מערכות אינטרקום

  1. ביחידה החיצונית קיים לחצן צלצול בודד,מצלמה,רמקול זעיר ומקרופון ,וכאשר האדם שמבחוץ ילחץ על הלחצן ,היחידה הפנימית תצלצל\תתריע ,תפתח את מסך הוידאו והתקשורת הקולית תוך כדי שבעל הבית רואה את האדם ומדבר איתו ולאחר מכן מחליט האם לפתוח את הדלת\השער.
  2. ביחידה החיצונית קיים בנוסף לנ"ל קודן אשר מאפשר לאדם שמבחוץ להקיש קוד שהוגדר מבעוד מועד ולפתוח\למתג לבדו את הדלת\שער.

  כיום,מוצרי האינטרקום השתכללו במאוד, ומאפשרים, בנוסף לאיכות שמע מעולה, גם שידור אות וידאו בצבע וברזולוציות איכותיות, יחידות אנטי וונדאליות ומוגנות מים, פנלים עם תאורה איכותית, מסכי מגע,טביעת אצבע, קוראי קירבה(כרטיסים\צ'יפים ),הקלטות וידאו על גבי כרטיס זכרון פנימי, אפליקציות, חיבורים שונים לבתים חכמים ועוד.

  בחלק ממוצרי האינטרקום ניתן להתקין מצלמה חיצונית, נפרדת אשר מחוברת ליחידה החיצונית וכך בעצם ניתן לחבר כל מצלמה שהיא באיזה איכות שהלקוח יבחר.

  איך זה קורה בפועל?

  תשתיות התקשורת באינטרקום הינן פשוטות ביותר, בעוד שבעבר היחידות היו מחוברות בחמישה גידים (אנלוגי) היום מדובר בארבעה גידים לרוב, בעוד ששתי גיד לטובת מתח הפעלה (V12-24) ושתי גיד נוספים לטובת תקשורת (DATA).

  ישנו מגוון ענק של אינטרקומים, בעוד שברובם ניתן לחבר כמה יחידות חיצוניות ו\או פנימיות בהתאם לגודל ולמבנה הנדרש של הלקוח\האתר.

  בשוק קיימים גם אינטרקומים אלחוטיים (טווח נורמלי בסביבה ביתית טיפוסית עד כ 100 מטר), בעוד שברובם נדרש שנאי מקומי להזנת מתח הפעלה בכל יחידה(חיצונית\פנימית), אך התקשורת בין היחידות הינה אלחוטית לחלוטין.

  ניתן לחבר את יחידת האינטרקום גם לקו הטלפון שבבית, כך שכאשר אדם יצלצל ביחידה החיצונית המסך הפנימי יצלצל ויתריע ובנוסף, הטלפונים בבית הלקוח יצלצלו גם הם.

  התקנת אינטרקום ומערכות אבטחה

  האינטרקום המתקדם בימינו מתפקד כמעין מערכת אבטחה בפני עצמה, שכן בעל הבית יכול לנטר בכל זמן את אותה הסביבה שהמצלמה ביחידה החיצונית רואה ובנוסף יכול להחליט בכל זמן נתון האם למתג את אותם הצרכנים אשר מחוברים ליחידה (מיתוג דלת\שער).

  בנוסף, ניתן לחבר את מצלמת האינטרקום למערכת ההקלטה הקיימת בבית \אתר הלקוח וכך לנטר אותה גם מאפליקציית המצלמות.

  אנו ב"אלסק" מומחים במתן פתרונות ייחודים ללקוחותינו.

  ישנם לקוחות שמעוניינים לדוגמא לבצע אינטגרצייה בין האינטרקום לבין מערכת האזעקה – ניטור מלא של האינטרקום במערכת האזעקה וביצוע פעולות שונות בסביבת האינטרקום על ידי מערכת האזעקה.

  דוגמא: הלקוח מעוניין שהשטח בו ממוקם האינטרקום (יחידה חיצונית) יהיה דרוך 24 שעות, אלא אם כן מישהו הגיע וצלצל ביחידה החיצונית ונכנס (קיבל אישור\פתיחה) לשטח תוך דקה אחת בלבד-שאחרת, האזעקה תופעל.

  דוגמא נוספת: הלקוח מעוניין לקבל חיווי\ניטור על דלת\שער הכניסה של האינטרקום בכל זמן נתון על גבי מערכת האזעקה (אפליקצייה\מסך פנימי) ועל כן יותקנו חיישנים בהתאם על השער\דלת תוך כדי שהם מחוברים למערכת האזעקה ומזוהים בה כשער\דלת אינטרקום. כל זאת תוך כדי ביצוע התניות מדויק בכדי למקסם שיתוף פעולה מלא בין האינטרקום לבין מערכת האזעקה.

  כמה עולה לי מערכת אינטרקום?

  עלות אינטרקום, דינאמית ומשתנה מאוד, בהתאם לדרישות הלקוח\עסק\אתר.

  צוות "אלסק" ירכיב בעבורך את האינטרקום המתאים לך, בהתאמה קפדנית, הן מבחינת עלות תקציבית והן מבחינת הפתרון הנכון, המשתלם והמדויק לך.

  "אלסק" מספקת ומתקינה מוצרי אינטרקום של החברות המובילות, כמו: SEBURY ,GERBER ,FERMAX ועוד.

  לעבודה!

  אינטרקום לבית ולעסק – שאלות ותשובות

  כמה עולה אינטרקום?

  לגבי מחיר, היו תקופות שבהן אינטרקום לשער היה יקר מאד והשימוש בו היה הרבה פחות נפוץ. כיום המבחר העצום של המוצרים והתחרות מוזיל לכם את המחירים. אפשרויות להתקנה עצמית, מערכות אלחוטיות אמינות ומצויינות שמאפשרות לנייד אותן במקרים של מעבר דירה, חיבור לרשת ועוד.

  אילו סוגי איטנרקום יש לכם?

  אנחנו מספקים החל ממערכות ביתיות להתקנה עצמית ועד למערכות מורכבות משולבות. מומלץ ליצור קשר לאפיון מלא של הצרכים שלכם.

  האם לא יותר זול לקנות בעצמי?

  בזכות היכרותנו את השוק, אנחנו עורכים משא ומתן עם היצרנים השונים עבורכם ובהתאם למפרט המקצועי הסופי, נוכל להציע לכל מערכת אינטרקום לשער כניסה מחיר ללא תחרות.

  האם אתם גם מתקינים אינטרקומים?

  בהחלט. צרו איתנו קשר. הטכנאים המוסמכים שלנו עומדים לרשותכם בכל עת.

  3.8/5 - (17 votes)

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה הייקויזן

  סוגי מצלמות אבטחה

  Hikvision Digital Technology Co בע"מ היא יצרנית וספקית של מכשירים אלקטרוניים, פתרונות ומוצרי מעקב וידאו ומצלמות. החברה, אשר נוסדה בשנת 2001, גדלה במידה עצומה במובנים של בסיס לקוחותיה והמוצרים השונים שהיא מייצרת. לפי מקור מהימן, ל- Hikvision יש למעלה מ- 8,000 עובדים שלא לדבר על כך שהצוות שעוסק במחקר ופיתוח מסתכם בלמעלה מ- 2,000 עובדים.

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מצלמה ממונעת 27 זום ultra z

  מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות? ליעוץ ופרטים נוספים על התקנת מצלמות אבטחה עם או ללא ראיית לילה, פנו אל המקצוענים – צוות אלסק מערכות אבטחה.

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מערכת אבטחה 8 מצלמות

  מי צריך מערכת אבטחה 8 מצלמות? מערכת אבטחה 8 מצלמות מיועדת בדרך כלל למקום גדול בו מבקשים להציב 8 מצלמות שיקלטו ויתעדו אזורים מסוימים בשטח

  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון