משה חוגג קיבל איומים על חייו ויפנה למשטרה

  מחפשים מערכת אבטחה איכותית לבית או לעסק?

  הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר בטלפון או השאירו פרטים ונחזור אליכם!

  טלפון המשרד: 0559705013

  אלסק מערכות אבטחה מספקת מצלמות אבטחה כולל שירותי התקנה לבית, לעסק, למוסדות ולבניין המשותף, מערכות אזעקה מתקדמות, אינטרקום ועוד. לתיאום, התקשרו אלינו או השאירו פרטים ונחזור אליכם.
  התקנת מצלמות נסתרות בבית

  בבית”ר ירושלים ממשיכים להתעסק בכל הנושא של האוהדים המורחקים. ההערכה היא שתומכים נוספים של הקבוצה ייעצרו במהלך הימים הקרובים לאחר שנעשה שימוש בארבע מצלמות אבטחה מיוחדות באצטדיון טדי, שהונחו על מנת לקלוט את אותם אנשים ששרים שירים גזעניים. כך גם נתפסו אותם שלושה שאמורים להגיע היום (ראשון) להארכת מעצר, ונגדם גם יוגשו תביעות אזרחיות על ידי משה חוגג והמועדון. מלבד זאת, בשעות האחרונות חוגג קיבל איומים על חייו ברשת החברתית שהתקבלו מפרופילים פיקטיביים ויגיש אותם לטיפולה של משטרת ישראל.

  בקבוצה מרוצים מאוד גם מההחלטה התקדימית של בית המשפט, שלא אישר את צו המניעה של ראשי ‘לה פמיליה’ ואישר את ההרחקה של חברי הארגון מהמגרשים. זאת תהיה שיטת העבודה מעתה של בית”ר ירושלים – שימוש במצלמות כדי לזהות אוהדים, איסוף החומר והגשת התביעות האזרחיות – כל זה יעלה סדר גודל של 100 אלף ש”ח. במקביל כמובן ימשיכו ההליכים הפליליים הנדרשים.

  כמובן שבקבוצה גם…

  קרא עוד…

  מאמרים מומלצים

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP

  מצלמות אבטחה 2MP או מצלמות אבטחה 4MP?

  מאז שמצלמות אנלוגיות ברזולוציית HD (AHD, CVI, TVI, SDI) מצליחות לספק וידאו באיכות 1080p Full HD, מצלמות IP באיכות 720p ו- 1080p מאבדות את הזוהר שלהן במו...
  צור קשר
  צור קשר

  אלסק מערכות אבטחה לוגו

  בעל מקצוע בתחום מערכות האבטחה והמתח נמוך במרחק נגיעה

  טלפונים ליצירת קשר

  משרד: 0559705013

  או השאירו פרטים ונחזור אליכם

   *שם

   *טלפון

   שאלות בנושא מערכת אבטחה?
   מחפשים למכור או לקנות מערכת יד שניה?

   הצטרפו לפורום של אלסק,

   לחצו כאן להצטרפות